Gönderen Konu: sahte hesapları şikayet  (Okunma sayısı 6427 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deepblue

• Usta Kampanyacı
sahte hesapları şikayet
« : 19 Ekim 2010, 15:20:55 »
madem herkes sahte hesaplardan şikayetçi.belli kişilerin kendini açtıgı sahte hesaplarla oylayarak kazanmasına kızıyoruz tam bunun için bi etkinlik var face de Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  linkide bu ilgilenenler ilcelesin derim.hem böylelikle hesabınızda sahte kişiler varmı öğrenir silersiniz hemde hep birden şikayet ederek kapattırabiliriz.  :D

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
Ynt: sahte hesapları şikayet
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2010, 15:23:40 »
umarım sikayetci olan herkes bu etkinlige katılır bir tek söylenmekle olmuyor bu isler birlik olmamız lazım Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2010, 15:59:46 »
umarım sikayetci olan herkes bu etkinlige katılır bir tek söylenmekle olmuyor bu isler birlik olmamız lazım Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

ben katıldım etkinliğe ;)
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı deepblue

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2010, 17:26:47 »
arkadaslar egerki sahte hesaplarla kendini oylayanların kazanmasını istemiyorsanız bu etkinlğe katılın ve orda açıklanan kişileri sizde şikayet edin o hesaplar kapatılsın.o kendini oylayan akıllılarda emek harcamak neymiş öğrensin.herkes etkinlik duvarına bi baksın 10 dk ayırıp  siakyet edin arkadaslar.burdan biçok kişinin isimleri bile kullanılarak sahte face ler açılmış ve biçok kampanyacı eklenmiş gercek sanılarak

Çevrimdışı gungem

• Usta Kampanyacı
  • Şanssızım Bu Sıralar :(
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2010, 17:28:32 »
sahteleri şikayet et et bitmiyor ne 10 dakikası dünde bugünde dakikalar sürdü şikayet etmem :o
Ahhh! Nerde o eski kampanyalar....

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2010, 14:41:41 »
bu etkinlik sayfası neden bende görünmüyor acaba ??? şahse göremi etkinlik yapılıyor anlayamadım.
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #6 : 22 Ekim 2010, 14:43:30 »
dun aksam bende kapanmışlar harıc hepsını sıkayet etmıstım
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2010, 14:55:10 »
ben açıklama bekliyorum herkes görüyorda etkinliği ben neden göremiyorum? 3-5 kişi kendi sahtelerini ört bas etmek adına etkinlik mi yapıyor bilmek benimde hakkım.etkinliği banada açın bende şikayet edicem niye gizli saklı işler yapılıyor anlayamadım...
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #8 : 22 Ekim 2010, 15:03:32 »
ben açıklama bekliyorum herkes görüyorda etkinliği ben neden göremiyorum? 3-5 kişi kendi sahtelerini ört bas etmek adına etkinlik mi yapıyor bilmek benimde hakkım.etkinliği banada açın bende şikayet edicem niye gizli saklı işler yapılıyor anlayamadım...

ben aksam gorebılıyordum valla sımdı ıs yerınde face yazak oldugundan gıremıyorum zaten gorunurmu gorunmezmı bılmıyorum
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 22 Ekim 2010, 15:12:40 »
dün baktım görünmüyordu nursencim kapatmışlar bazı kişilere sanırım ama nedeni ne yani bu gizliliğin.