Anket

Blog kampanyalarıyla ilgili sizin görüşlerinizle iki görüş öne çıktı bunlardan birini tercih etmenizi istiyoruz..

Konular açıldıktan sonra kilitlensin yorum yazılmasın.
Her blog sahibine özel bir başlıkta konu olsun ve post kasılmasına izin verilmesin.

Gönderen Konu: Blog Kampanyaları Nasıl Olsun ?  (Okunma sayısı 104431 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tuanna

• Usta Kampanyacı
Ynt: Blog Kampanyaları Nasıl Olsun ?
« Yanıtla #40 : 18 Ekim 2010, 16:44:39 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bence blog kampanyaları katılabilinir olsun. yani bir ton şey isteniyor git şuraya yorum yap facebook grubuna katıl facebookta duyur blogta duyur..

ben facebooka giremiyorum böyle kampanya duyuracak bir bloğumda yok. eee nasıl katılabilirim o zaman hal böyle oluncada bakın blog kampanyalarının yorumlarına hep aynı kişiler. ezberledim artık isimlerini...

olay aynı kişiler arasında dönüp duruyor...
bizdeson mesajlar panasıunda blog harici güncel birşey bulacağız diye boşuna ugrasıyoruz. bence blog sahipleri bu artları kaldırmıyorlarsa son mesajlar bölümünde görünmesin...
canım blog sahibi olmak çok zor değil ve şartları firmalar belirliyor istersen sana yardımcı olabilirim blog açman için.. ;)

merhaba teşekkür ederim blog açmayı ve yazmayı biliyorum kızım için yapıyorum ama dışarıya kapalı. Tanımadığım insanların gelip hayatımızı öğrenmelerini istemiyorum. sadece kızım için ileride güzel bir hediye olsun istiyorum. başka blog açarım ama izleyicim olmadıktan sonra paylaşsam ne olurki. ciddi zaman ayırmak yazılar yazmak izleyici bulmak önemli. yoksa diğerleri formalite oluyor çok anlamlı olmuyor sadece kampanyadan kazanmak için blog açmış oluyorsun buda bana anlamsız geliyor..
firmlar şartları belirliyorsa o zaman firmalarla konuşmanız gerekir kampanyayı yaparken. zaten o kişi gelmiş siteni incelemiş ürünlerine yorum yazmış daha blogta facebook duyurmak niye. firmaların bunun gereksiz olduğunu anlaması gerekir. yoksa hep aynı kişiler kazanmaya devam edecek..

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #41 : 18 Ekim 2010, 16:46:24 »
yahu bir sürü kampanyadan istenen o kadar şart göze batmadıda bloglarınkimi battı.bende bunu anlamıyorum şartsız versin firmalar hediyeleri isterseniz.firma ne derse öyle yapıyoruz keyfen kimseye bişey yap diyen yok.herkesin özel durumuna göre kampanya şartı belirlenmez kaç yıllık kampanyacıyım bunu yapan firma varsa diyiverin kendime has şartlarımı belirleyeyim bana has kampanya yapıversin. ;D
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #42 : 18 Ekim 2010, 16:50:49 »
ya şimdide bumu sorun oldu anlamıyorum ben bu insanları ya ne alıp veremediğiniz var blogcularla..o şartları firmalar belirliyorki buda çok doğal grup ve sitelerindeki kişi sayısını arttırmak amaçları zaten bu kampanyada.oyüzden böyle şeyler istemeleri çok normal.ki şöyle bi durumda var bloğun yoksa face hesabında yoksa yinede katıldım deyip diğer şartları yerine getirdikten sonra bloğum ve faceim yok yazarak kampanyaya katılabiliyorsun burda seni zorlayan birşey yokki.biz her şekilde kabul ediyoruz katılımcıları.

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #43 : 18 Ekim 2010, 23:38:28 »
ben tam bir başlıkta toplayacaktımki adminimin yazısını okuyunca ortada bir kararsızlık olduğunu gördüm. şuan çözüm bulunana kadar bu şekilde devam ediyoruz sanırım:)

Ben ken di adıma eleştirilerin gelmesini bizim gelişimimiz adına yararlı buluyorum. Tuanan arkadaşımız bir sıkıntısını dile getirmiş belki onunu gibi katılmak isteyip kendini geri çeken arkadaşlarda vardır. face yada blog olmasına gerek yok hiç bir şey yoksa adınız soyadınız ve ulaşabileceğimiz mailinizi yazın yeter :)

Diğer bloger arkadaşlaeın söylediği gibi şartları firmalar koyuyor. Bize bıraktıklarındada rahat katılım olsun diye minimum şart koymaya özen gösteriyoruz:) aşırı yorucu şart koyulunca zaten firmalara bunun katılımı olumsuz etkileyeceğini belirtiyoruz :)

Her kampanyanın bir müşterisi vardır mutlaka oylamalılarda başarılı olan okampanyaları tercih eder. oyunda başarılı olan flash oyunlarını takip eder. Kompozisyon yeteneği olan fikirleriyle kazanır, ailesi geniş olan vede şanslı olanlar 50.100. vs li katılımlarda kazanır , kazanmak isteyipte zamanı kısıtlı olanlarda blogları tercih eder :) Yani her kampanyanın takipcisi vardır oyüzden blog kampanyalarını küçümseyen arkadaşların bunları bilmesini isterim.

İstemeyen arkadaşların blog kampanyasını görmemesi gibi bir seçeneğin olmasını isterim açıkçası
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2010, 23:40:12 Gönderen: hako65 »
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı derya3

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #44 : 20 Ekim 2010, 14:18:03 »
benim gibi tek başlıkta topluyan arkadaşlar var hangisi doğru anlamadım ama tek başlıkta benim 11 güncel kampanyam var ama yinede altlarda kalıyor diğer blogger arkadaşlar tek başlıkta tplamadıkları için ben zaten kampanya süresi dolunca siliyorum konumu herkes öyle yapabilir sonuçta başlıkları genelde blog sahibi açıyor böylece herkes üzerine düşeni yaparsa sorun olmaz sanırım zaten adminin ya da moderatörlerin birsürü işleri var kolay değil koca siteyle uğraşmak birde kilitleme işini çıkarmıyalım onlara herkes biten başlığını kendi silsin silmeyene ceza gelsin ;D

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #45 : 20 Ekim 2010, 17:31:16 »
artık bir çözüm bulunsa ben şahsım adına mutlu olucam.tek tek konu açanlar var,güncel kampanyalarım diye konu açıp sonra birde ayrıyetten tek konu açanlarda var.böyle oluncada bizim tek başlık bile kayboluyor gerilere.kimseyi rahatsız etmemek adına yazmakta istemiyorum ama katılımda azalma oldu.lütfen yönetim artık bu konuya çözüm getirsin resmen karman çorman bir hal aldı blog kampanyaları bölümü :-\
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #46 : 20 Ekim 2010, 17:33:46 »
artık bir çözüm bulunsa ben şahsım adına mutlu olucam.tek tek konu açanlar var,güncel kampanyalarım diye konu açıp sonra birde ayrıyetten tek konu açanlarda var.böyle oluncada bizim tek başlık bile kayboluyor gerilere.kimseyi rahatsız etmemek adına yazmakta istemiyorum ama katılımda azalma oldu.lütfen yönetim artık bu konuya çözüm getirsin resmen karman çorman bir hal aldı blog kampanyaları bölümü :-\

su anda kampanyaları toplamak sartı yok dıye ben ayrı ayrı konu actım acıkcası ama denırse hepsı toparlansın tek konu olsun o zaman düzeltirim bence sende oyle yapaydın keske  ???
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
« Yanıtla #47 : 20 Ekim 2010, 17:36:46 »
Arkadaslar zaten suan kural tam daha belli olmadı. Ankete göre herkez birşeyler yapmış ..  :) Bu yüzden çorba oldu. En kısa zamanda düzenleme yapılcak. Ama büyük ihtimal aynı başlık altında olmıcak.
Çünkü eskisinden daha beter oldu..
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #48 : 20 Ekim 2010, 17:46:01 »
yarın tek başlık açıcam ama bu seferde 10 konum var hepsini aktif tutmak adına yine karışıcak o bölüm.

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
« Yanıtla #49 : 21 Ekim 2010, 00:59:34 »
yarın tek başlık açıcam ama bu seferde 10 konum var hepsini aktif tutmak adına yine karışıcak o bölüm.

aslında tek başlık altında hergün sonunda yada her sabah bütün güncel olan kampanyalar tekrar yorum yapılsa hem güncellik korunmuş olur hemde katılım yapacak arkadaşların tek başlıkta bütün kampanyaları görmesi sağlanmış olur.
Kampanya & Reklamların Sanal MerkeziLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin