Anket

Blog kampanyalarıyla ilgili sizin görüşlerinizle iki görüş öne çıktı bunlardan birini tercih etmenizi istiyoruz..

Konular açıldıktan sonra kilitlensin yorum yazılmasın.
Her blog sahibine özel bir başlıkta konu olsun ve post kasılmasına izin verilmesin.

Gönderen Konu: Blog Kampanyaları Nasıl Olsun ?  (Okunma sayısı 104434 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
Ynt: Blog Kampanyaları Nasıl Olsun ?
« Yanıtla #20 : 17 Ekim 2010, 11:42:16 »
zaten kazananlara ulaşmak için her yolu deniyoruz.her şekilde yine dönen olmuyorsa yedek seçiyoruz.Bu arada ben tek başlıkta topladım konularımı diğerlerini silebiliriz yönetim bu yönde karar vericekse :)
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı adamoda

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 17 Ekim 2010, 11:47:20 »
katılması çok kısa sürmeli .
yok bloğunda paylaş ,yok face de paylaş ,yok bloğa yorum bırak  v.s. ...iş başvurusu gibi..

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 17 Ekim 2010, 11:51:45 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ya cok iyi ama cekilis sonuclarını bulmakta cok zorlanıyoruz hepsi farklı bazıları daha hemen cekilisi yapıyor biz göremeden kimin kazandıgını sayfa bulunamadı diyor onlar cok kötü
+1
kazanan kişilere email ile bildirim yapılmalı,bazen takip edilemiyor sonuçlar...
o konuda haklısınız bazen bende kazandıgımı göremiyorum arklar söylüyorlar.
 ben blogumdaki kazananlara tektek ulasırım msj cekerim.kazandıklarını söylerim bilgi veririm.
ensonki kampanyamda bir kişiye 2kez bloguna yazmama ragmen ulaşmadı yedeğe gecti sırası o konuda yapacak bişim yok 2kez bloguna yorum bıraktım.şansını kaybetti.

Çevrimdışı glh_n

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
« Yanıtla #23 : 17 Ekim 2010, 11:56:52 »
ya cok iyi ama cekilis sonuclarını bulmakta cok zorlanıyoruz hepsi farklı bazıları daha hemen cekilisi yapıyor biz göremeden kimin kazandıgını sayfa bulunamadı diyor onlar cok kötü
+1
kazanan kişilere email ile bildirim yapılmalı,bazen takip edilemiyor sonuçlar...
ben mutlaka ulaşmaya çalışıyorum forumdan biriyse mesaj atıyorum yada tanıyamadıysam facebooktan veya varsa mail adresinden ulaşmaya çalışıyorum zaten en geç 2 gün içinde adresler elime geçmiş oluyor  :)
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)

Çevrimdışı aysell

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 17 Ekim 2010, 11:57:13 »
ben yogunluktan tüm blog kampanyalarına katılamıyorum bazen.
ne oluyor kimler kazanıyor takip edemiyorum.ama bazı arklar bazı bloglar  için bişiler yazmışlar birbirlerine kazandırıyorlar yada kazanan kişiler hep yabancı kişiler gibilerinden.
random ile cekiliş yapıyor genelde herkes ama güvenilirliği artttırılması bakımından ben artık yapacagım kampanya cekilişini video cekip videoyu bloga ekleyemeyi düşünüyorum.yeni bir görüntü alma programı buldum cok hoşuma gitti cekilişleri yaparken kullanmayı düşündüm.diğer arkadaslarda yapabilir bunu güvenilmeyen bloglar kim bilmiyorum tam ama güzel olur bence şeffaflık bakımından çünki hiçbir blogcu arkadasım işinin arkasından konuşturmak istemez bence.

Çevrimdışı filix

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 17 Ekim 2010, 12:00:16 »
yok bloğunda paylaş ,yok face de paylaş ,yok bloğa yorum bırak  v.s. ...iş başvurusu gibi..
tamamen katılıyorum

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #26 : 17 Ekim 2010, 12:02:39 »

şartları firmalar belirliyor her katıldığımız kampanyada firmaların sitelerine üye oluyoruz facebook gruplarına falan yeri geliyor katılıyoruz.blog kampanyalarındaki şartlarda bunlardan farklı değil. ;)
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
« Yanıtla #27 : 17 Ekim 2010, 12:13:36 »

bu şartları firma belirliyor facebook ta paylaşım olacakki yüzlerce kişi görebilsin bloglarda paylaşım olacakki o blogların izleyicileride katılım yapsın bu büyük bir zincir tek halka ile başlıyor kocaman bi kolye oluyor  ;D

Tek başlık mantıklı bencede şimdi topluyorum kampanyalarımı.
Kampanya & Reklamların Sanal MerkeziLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı cicikan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 17 Ekim 2010, 15:02:30 »
ee ben şimdi yeni kampanya yapacağım ama blog kampanyalarımı tek konuda toplayınca yeni kampanyama nasıl dikkat çektireceğim bir konu başlığı altında toplamak güzel olmadı off yaaa olmuoyr böyle her kampanyanın konusu ayrı olmalı dikkat çekilmiyor yoksa...

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
« Yanıtla #29 : 17 Ekim 2010, 21:22:56 »
ee ben şimdi yeni kampanya yapacağım ama blog kampanyalarımı tek konuda toplayınca yeni kampanyama nasıl dikkat çektireceğim bir konu başlığı altında toplamak güzel olmadı off yaaa olmuoyr böyle her kampanyanın konusu ayrı olmalı dikkat çekilmiyor yoksa...

kendi konunun içinde yorum yazarsın güncellenir birşeyler olmuş burada der bakarız biz konuya :)
Kampanya & Reklamların Sanal MerkeziLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin