Anket

Blog kampanyalarıyla ilgili sizin görüşlerinizle iki görüş öne çıktı bunlardan birini tercih etmenizi istiyoruz..

Konular açıldıktan sonra kilitlensin yorum yazılmasın.
Her blog sahibine özel bir başlıkta konu olsun ve post kasılmasına izin verilmesin.

Gönderen Konu: Blog Kampanyaları Nasıl Olsun ?  (Okunma sayısı 104397 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: Blog Kampanyaları Nasıl Olsun ?
« Yanıtla #10 : 16 Ekim 2010, 13:23:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İkiside mantıklı. Konusunun üstte kalmasını saglamak için konusunu silip tekrar açanlar olabilir, bunu yapanlarda ceza alsın. Foruma blog konusu açması yasaklansın..

İstersen iki bloggerı asalım, bir daha kimse cesaret edemesin ;D

Şu da bir gerçek, bir kısım kampanyacılar var, çeşitli sebeplerden oylamalı kampanyalarda iddialı olamıyorlar, blog kampanyalarını seviyorlar ve kazanıyorlar da. Kampanyacıların ilgi alanı ikiye bölündü bir anlamda. Post kasılması sadece konunun arkaya düşmesinden kaynaklanıyor. Benim bugün biten kampanyam 4.sayfadaydı, mecburen bugün biteceğini yazdım. Bir de herşey post kasılması diye düşünülmemeli. Bir arkadaşımın kampanyasına katılıp, fikirlerimi yazmam bence son derece normal. Bugüne kadar kimse konuma birşey yazsana demedi bana. Bazen normal kampanyalarda o kadar geyik muhabbeti dönüyor ki, tahammül sınırlarım aşılıyor.

Bir de blog kampanyalarının güvenilirliği tartışılıyor. Güvenilir olmayanlar zamanla elenecektir diye düşünüyorum. Çünkü bir şekilde duyuluyor güvenilir olmadıkları. Yapan kendine yapar, aldığı 2-3 hediye de yanına kar kalır, her ne kadar kar olacaksa!
Ben her blogger için ayrı başlık olsun dedim. Çünkü hiç yorum yazılmazsa katılımlar düşecek ve blogları baltalamış olacağız.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #11 : 16 Ekim 2010, 15:48:19 »
bende tek başlıkta toplanması konusunda oy verdim bence en uygun ve mantıklısı bu.ebrununda dediği gibi kimseye zorla yorum yaz ne dedik nede böyle saçma bişey yaptık.o kadar ufak beyinlerimiz yok ;) bende yeri geliyor geyik muhabbetlerinden baygınlık geçiricek gibi oluyorum ama ses etmiyorum.blog kampanyalarını ağızlara sakız etmeyelim artık.uygun olan neyse yapmaya hazırız.
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı gülirana

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 16 Ekim 2010, 15:58:15 »
bende katılyorum size karışıklıkları önlemek adına tek başlık altında toplanırsa hem daha düzenli olur hem de biz daha iyi takip edebiliriz.Bazen yoğunlukdan dolayı kaçırdığımız kampanyalar oluyor en azından bunları engellemiş oluruz

Çevrimdışı sonay_27

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 16 Ekim 2010, 16:14:50 »
tek başlık....

Çevrimdışı LiYaBu

• Usta Kampanyacı
  • Edepli Edebinden Susar Edepsiz de Susturdum Sanar
« Yanıtla #14 : 16 Ekim 2010, 18:56:48 »
ya cok iyi ama cekilis sonuclarını bulmakta cok zorlanıyoruz hepsi farklı bazıları daha hemen cekilisi yapıyor biz göremeden kimin kazandıgını sayfa bulunamadı diyor onlar cok kötü

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 16 Ekim 2010, 22:50:05 »
A şıkkı diyorum.

Çevrimdışı Esmanur

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 16 Ekim 2010, 23:21:47 »
tek başlıkta toplanması yönünde oy verdim böylece bir blog sahibinin tüm kampanyalarını kolaylıkla bulabileceğimizi düşünüyorum.

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #17 : 17 Ekim 2010, 01:33:08 »
tek başlıkta toplanması yönünde oy verdim böylece bir blog sahibinin tüm kampanyalarını kolaylıkla bulabileceğimizi düşünüyorum.

+1 ben çoktan tek başlıkta topladım kampanyalarımı.

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 17 Ekim 2010, 02:28:00 »
özel bir başlıkta konu olsun dedim bencede mantıklı

Çevrimdışı düşler sokağı

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 17 Ekim 2010, 11:36:58 »
ya cok iyi ama cekilis sonuclarını bulmakta cok zorlanıyoruz hepsi farklı bazıları daha hemen cekilisi yapıyor biz göremeden kimin kazandıgını sayfa bulunamadı diyor onlar cok kötü
+1
kazanan kişilere email ile bildirim yapılmalı,bazen takip edilemiyor sonuçlar...