Anket

Blog kampanyalarıyla ilgili sizin görüşlerinizle iki görüş öne çıktı bunlardan birini tercih etmenizi istiyoruz..

Konular açıldıktan sonra kilitlensin yorum yazılmasın.
Her blog sahibine özel bir başlıkta konu olsun ve post kasılmasına izin verilmesin.

Gönderen Konu: Blog Kampanyaları Nasıl Olsun ?  (Okunma sayısı 107045 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı glh_n

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
Ynt: Blog Kampanyaları Nasıl Olsun ?
« Yanıtla #50 : 21 Ekim 2010, 01:06:10 »
Arkadaşlar keşke herşey kesinleşmeden  anket sonuçlarına göre  düzenlemeler yapmaya başlamasaydınız  :)
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #51 : 21 Ekim 2010, 02:06:12 »
Arkadaşlar keşke herşey kesinleşmeden  anket sonuçlarına göre  düzenlemeler yapmaya başlamasaydınız  :)
valla bende ankete göre pişman oldum yaptığıma hepsini toplayıp tek konu olarak açtım katılım gözle görülür derece azaldı bende artık tek tek açmaya başladım tekrar..Şimdi zaten o toplu olan kampanya bölümümü silicem

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #52 : 21 Ekim 2010, 10:51:36 »
aynen bende tek başlıkta denedim dün 1 kişi bile yorum yazmadı ama ayrı ayrı açınca herkes katılmaya başladı yani tek başlık işi pek çözüm gözükmüyor :)

kendi adıma bitan kampanyaları kaldırıyorum  :)
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı xcelis

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #53 : 21 Ekim 2010, 10:55:24 »
bencede eski düzen en iyisi çoğuna katılmadım ya kafam karıştı hepden
ya zaten kampanya konusunu açan yani blog sahibi değil ki konuyu kasan katıldım katıldım diye yazılıyor konu uzuyor gidiyor nasıl katıldığımızı takip mi edicez tşk edelim konuya böylece tşketmişim demekki katılmışım deriz diiimi ama :)

xzcelis.wordpress.com

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #54 : 21 Ekim 2010, 11:45:19 »
bende tek başlıkta topladım ama pişman oldum ayrıca ben çok kampanya yapmıyorum diğer blogcu arkadaşlarımın kampanyalarınada katılıyorum katılan biri olarakta her kampnaya ilgimi çekmiyor şimdi tek tek arıyorum buda zor oluyor valla bence eskisi gibi olsun bölece gözden kaçan kampanyada olmaz çok işime yarayan bişeyide kaçırmak istemem açıkçası
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #55 : 21 Ekim 2010, 11:48:01 »
birde blogcu arkadaşlarım son bir iki güne bitecek kampanyaları haber verselerde katılmadıklarmıza katılsak

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #56 : 21 Ekim 2010, 11:55:16 »
bir öneride ben yapmak istiyorum.şimdi blog kampanyalarına bakınca aynı firmayla birçoğumuzun kampanya yaptığını görmek zor değil.acaba firma adı altında konu açılsa mesela x firmanın blog kampanyaları diye ve konuya o firmayla kampanya yapan bloggerların konularının linki ve bitiş tarihi eklense :-\ konu yoruma kapatılsa.acaba daha düzenli olmazmı.ha onlardan ayrı tek firmayla çalışan bloggerlarda tek konu açar onlarda öyle olur.anlatabildimmi bilmiyorum ama birde böyle yapılabilir gibi geldi bana. :-\ :-\
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #57 : 21 Ekim 2010, 12:09:07 »
bende tek başlıkta topladım ama pişman oldum ayrıca ben çok kampanya yapmıyorum diğer blogcu arkadaşlarımın kampanyalarınada katılıyorum katılan biri olarakta her kampnaya ilgimi çekmiyor şimdi tek tek arıyorum buda zor oluyor valla bence eskisi gibi olsun bölece gözden kaçan kampanyada olmaz çok işime yarayan bişeyide kaçırmak istemem açıkçası
Çok işinize yarayan mesela arba olsada maalesef araba veren (abartı yazıydığımın farkındayım) blogu kaçırabilirsiniz.. Çunkü Toplu iğne veren ( abartı yazıyorum anlatmak isteiğim uc noktada olsun diye) bloga sürekli güncel tutmak için yazılan yorumlardan dolayı araba veren bir blog kampanyasını gözden kaçırmış oluyorsunuz.Bu sefer araba veren bloger arkadaşımız da diyorki ben arba veriorum ama anında 2. 3. sayfaya düşüyorum bendemi post kasayım diyor.

Yani bu durumda gözden kaçırmak istemediğiniz kampanyayı nasıl kaçırdığınızı özetmelemek istedim.. Egerki bu duruma gelene kadar herkes ben ilk konu olayım diye post kasma işlemi olmsaydı biz su anda bu durumu tartışmıyor olurduk.Yeni blog kampanyası yapan firmayla anlaşan arkadaşlarımız sadece konusunu açtığı takdirde konuyu üstte tutmak isteyen arkadaşlarrımızla başetmek zorunda kalıyor.Ve sonunda gereksiz yazı kirlilikleri oluşuyor.. Ve yeni arkadaşlarımızın çoğu rekabetin ortasında kayboluyor..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #58 : 21 Ekim 2010, 13:00:40 »
ya şimdi ben alakasız bişey sölüyor gibi olucam ama madem hani blog açılım kuralları düzene oturtmak için fikir alınıyor birde burda blog kampanyasını duyuran arkadaşlar sonucunuda kampanya sonuçlarında duyurabilirmi zaten çoğu arkadaş duyuruyor ama ben acemi olduğum için kim forumda süğrekli var kim yok analiz edemiyorum geçen birisinin kampanyası açılmış burda katıldık e sonuç sonuç ortada yok sonradan öğrendimki o kişi burda zaten duyuru yapamıyormuş başka isimle duyurmuş falan

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #59 : 21 Ekim 2010, 13:05:01 »
Çok işinize yarayan mesela arba olsada maalesef araba veren (abartı yazıydığımın farkındayım) blogu kaçırabilirsiniz.. Çunkü Toplu iğne veren ( abartı yazıyorum anlatmak isteiğim uc noktada olsun diye) bloga sürekli güncel tutmak için yazılan yorumlardan dolayı araba veren bir blog kampanyasını gözden kaçırmış oluyorsunuz.Bu sefer araba veren bloger arkadaşımız da diyorki ben arba veriorum ama anında 2. 3. sayfaya düşüyorum bendemi post kasayım diyor.

canım şimdide örnağin yeni kampanya açmış arkadaşım ama gece açmış diyelim bende dün onun tüm kampanyalarına katıldım diye tekrardan onun kampanaya linklerini inceleme gereği duymuyorum bölecede yeni kampanyayı atlamış oluyorum demek istediğim buydu ama senin dediğinde doğru herkes benim kampanyam başta olsun derse buseferde yığılma olur gene kaybolur benim önerim şu bir ilk gün açılsın konu birde son gün yada sondan önceki gün güncellensin