Anket

Blog kampanyalarıyla ilgili sizin görüşlerinizle iki görüş öne çıktı bunlardan birini tercih etmenizi istiyoruz..

Konular açıldıktan sonra kilitlensin yorum yazılmasın.
Her blog sahibine özel bir başlıkta konu olsun ve post kasılmasına izin verilmesin.

Gönderen Konu: Blog Kampanyaları Nasıl Olsun ?  (Okunma sayısı 104421 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
Ynt: Blog Kampanyaları Nasıl Olsun ?
« Yanıtla #30 : 18 Ekim 2010, 14:47:38 »
Ben serbest kürsüdeki blog kampanyalarıyla ilgili yorumu yeni okudum ve cevap kısmı kapandığı için blog sahibi biri olarak cavap yazamadım. Anladığım kadarıyla blog kampanyalarını güncel tutmamız ve konu açmamızdan sıkıntı duyuluyor.
1-Açıkçası biz blog sahibi olarak konumuzu güncel tutmak durumundayız.Çünkü konu sayısından dolayı araya kaynama oluyor ve zaten bloger diğer arkadaşlarda bende kampanyaların son gününe yakın güncelleme yapıyoruz. eğer çok sıkıntı oluyorsa kampanya konusu açılsın yorum kısmı kitlensin diye çözüm öneriside sunuyorum.Şuda bir gerçekki kampanyamızı güncelledikçe mutlakbir katılım artışı oluyor

2-kampanyalarımızı bir başlıkta toplama fikride çok çözüm gibi gelmiyor. çünkü görselleri göstermek zor ve ordada yorumlar çok olcak kim neye katılmış karışacak bence ama dersenizki bu böyle olsun mecbur uygulayacağız

3-blogların güvenilirliği tartışılmış buna katılmıyorum. Belki birkaç bloger böyle olabilir ama herkesi aynı kefede değerlendiremessiniz. Şüphe ettiğiniz blog varsa kampanyasına katılmassınız zaten o büyük bir ceza olur ;)
Bişey daha Hergunkampanya forumda bayanların çoğunlukta olduğunu düşünüyorum ve bayanların oyun kampanyalarında çok başarılı olamamasından dolayı çoğu bayan gibi bende oyun kampanyalarını sevmiyorum yada facebooktakilere yetişemiyorum ve sevmiyorum ama ben faceyi sevmiyorum bunu kaldıralım yada sadeleştirelim gibi bir tavrımız olmuyor:) Verdiğimiz hediyelerin küçümsenmesinide yakıştıramadım açıkçası inanın çoğu internet kampanyasından daha iyi ürün veriyoruz

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #31 : 18 Ekim 2010, 16:07:46 »
ya bence bu iki şıkda uygun değil. Tek başlık altında toplanılınca dahada karışıyor bence. Bence bir iki kişi rahatsız oluyor diye blog kampanyası yapanlar yada katılanlar bu kadar sık boğaz edilmemeli.. Başka bir çözüm bulunulmalı.. Başkaları diğer kampanyalarda resmen geyik muhabbeti yapıyor bizde onlardan rahatsız oluyoruz ama onlar için önlem alınmıyor.. Bence eğer yapılabiliyosa istemeyenler istemediği bölümü görmesin..

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #32 : 18 Ekim 2010, 16:25:22 »
İlk başta başlıkların bir araya toplanmasının iyi olacağını düşünmüştüm ama sonra fark ettim ki başlıklar bir araya toplanınca yeni gelen kampanyaların arada kaynayabilir bu nedenle başlığın kilitlenmesi daha mantıklı geldi bana.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #33 : 18 Ekim 2010, 16:27:45 »
son karar bumudur admin ona göre düzenleyelim çok karıştı ya :-\
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #34 : 18 Ekim 2010, 16:29:17 »
Hayır ben sadece fikrimi beyan ettim :)
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #35 : 18 Ekim 2010, 16:31:21 »
admin bence oda güzel bir çözüm olmayacaktır.. Bence dediğim gibi bir çözüm yolu varsa o şekilde yapılmalı istemeyen blog kampanyalarını engellesin mesela..

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
« Yanıtla #36 : 18 Ekim 2010, 16:34:00 »
sayın admin kilitlenirse güncel olup olmadıgı anlaşılmaz her yenı kampanya eklenınce gerılerde kalır dıkkat cekmez dıye dusunuyorum  ???
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #37 : 18 Ekim 2010, 16:36:08 »
bence blog kampanyaları katılabilinir olsun. yani bir ton şey isteniyor git şuraya yorum yap facebook grubuna katıl facebookta duyur blogta duyur..

ben facebooka giremiyorum böyle kampanya duyuracak bir bloğumda yok. eee nasıl katılabilirim o zaman hal böyle oluncada bakın blog kampanyalarının yorumlarına hep aynı kişiler. ezberledim artık isimlerini...

olay aynı kişiler arasında dönüp duruyor...
bizdeson mesajlar panasıunda blog harici güncel birşey bulacağız diye boşuna ugrasıyoruz. bence blog sahipleri bu artları kaldırmıyorlarsa son mesajlar bölümünde görünmesin...

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #38 : 18 Ekim 2010, 16:37:31 »
Ay hayır bide nasıl üzülüyorum ya.. Bir iki kişi rahatsız diye çektiğimiz sıkıntıya bak burası kampanya paylaşım sitesi ve diğer kampanyalar paylaşılınca ve içinde gereksiz bir sürü muhabbet yapılmasına rağmen kimse rahatsız olmuyor bloglardan oluyorlar.. Admin bence her iki taraf düşünülerek karar alınılmalı..

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #39 : 18 Ekim 2010, 16:38:56 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bence blog kampanyaları katılabilinir olsun. yani bir ton şey isteniyor git şuraya yorum yap facebook grubuna katıl facebookta duyur blogta duyur..

ben facebooka giremiyorum böyle kampanya duyuracak bir bloğumda yok. eee nasıl katılabilirim o zaman hal böyle oluncada bakın blog kampanyalarının yorumlarına hep aynı kişiler. ezberledim artık isimlerini...

olay aynı kişiler arasında dönüp duruyor...
bizdeson mesajlar panasıunda blog harici güncel birşey bulacağız diye boşuna ugrasıyoruz. bence blog sahipleri bu artları kaldırmıyorlarsa son mesajlar bölümünde görünmesin...
canım blog sahibi olmak çok zor değil ve şartları firmalar belirliyor istersen sana yardımcı olabilirim blog açman için.. ;)