Gönderen Konu: hediye fabrikası şikayet  (Okunma sayısı 12560 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
hediye fabrikası şikayet
« : 09 Ekim 2010, 01:33:23 »
arkadaşlar birçok blogda ve benim blogumda hediye fabrikası ile kampanyalar düzenlendi.Görüştüğüm bazı bloggerlar da hediye fabrikasında şikayetçi. Kazananların hediyelerini yollamamak için 40 dereden su getirdiler. hediyede hediye olsa 2 kişiye çim adam yollayacaklar >:(  En az 20 mail atmışımdır. 2 sine cevap gelmiştir toplasan. Lütfen bu firmadan mağdur olanlar şikayetlerini dile getirsinler. ben az önce mail attım. şöyle yazdım;

''yeter artık milletle dalga geçtiğiniz . 2 kıytırık hediye vereceksiniz kendiniz rezil ettiniz. kampanya yaptığınız bloggerlar hediye fabrikasından illallah diyor. böyle kötü bir reklam olamazdı ama siz bunu başardınız. ne kadar güvensiz bir alışveriş sitesi olduğunuz ortada. ama bu böyle bitmeyecek. sizi nette gördüğüm heryerde çok güzel tanıtacağım. google da ''hediye fabrikası'' yazınca sitenizden önce şikayetler çıkacak. iyi niyetimizi suistimal ettiniz. bir çok insan size ve biz bloggerlara güvenip siteye üye oldu. kendi adıma hakkımı helal etmiyorum size!!! ''
« Son Düzenleme: 09 Ekim 2010, 01:38:00 Gönderen: isimyok000 »

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: hediye fabrikası şikayet
« Yanıtla #1 : 09 Ekim 2010, 01:36:30 »
Ellerine sağlık canım. Çok güzel yazmışsın. Ben de atacağım mail.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2010, 02:38:19 »
yuhh beee benimde 2 kazananım ve 2side kendimin olmak üzere 4 çim adamım yollanmadı yerin dibine sokalım şunları  >:(

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2010, 04:13:50 »
benimde en son kazananlarımın çimadamları geldi ayrıca benimkide tabi bana mail atmışlardı bir mail adresi vererek bilgileri buraya yollayın lütfen diye orayada yolladım ama hala ne gelen ne giden var

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2010, 12:56:29 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
benimde en son kazananlarımın çimadamları geldi ayrıca benimkide tabi bana mail atmışlardı bir mail adresi vererek bilgileri buraya yollayın lütfen diye orayada yolladım ama hala ne gelen ne giden var

aynı şeyi banada yaptılar canım başka bi mail adresi verdiler ama sonuç aynı ilgisizlil.
Şikayet var.com a da yazdım ben :P bakalım yayınlarlarsa. Hırs oldu artık bu bende  >:(

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2010, 13:03:58 »
Asli doğana yanlışlıkla çim adam yollanmış hatta kargo ücretinide ödetmişler oys o kişi benimle Gülinin kampanyasında sallanan çiçekle poşet taşıma nesnesi kazanmış bana mail atmıştı ordan biliyorum
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı dilemma21

• Usta Kampanyacı
    • Bedava hediye
« Yanıtla #6 : 09 Ekim 2010, 13:09:08 »
benim bloğumun çim adam kazananlarının da hediyeleri gitmemiş böyle rezillik olmaz attığımız maillere de cevap alamıyoruz
Güzel bir söz, kökü sağlam, dalları göğe yükselen bir ağaç gibidir.

Çevrimdışı glh_n

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
« Yanıtla #7 : 09 Ekim 2010, 13:15:00 »
bende mail atmıştım kampanya için cvp gelmemişti iyikide gelmemiş şikayetvara heryere yazın bence çünkü hediye 2 çim adamda olsa bi sürü insan emek verip katılıyo yaptıkları ayıp
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #8 : 09 Ekim 2010, 13:26:54 »
benimki bgn geldi umarım kazananlarınkide gelmiştir

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #9 : 09 Ekim 2010, 13:34:52 »
dün gece attığım maile cevap gelmiş :
''kiminle dalga geçiyoruz  dediğiniz ürünlerin hepsi kargoya verildi .. takip numarasınıda yollamışız. bloglar bizden illallah ettiyse niye yeniden kampanya yapalım diyor burasıda ayrı bir soru işareti. sorununuzu dile getirirken  saygı sınırlarını aşmayın lütfen .. biz size kampanya yapın demedik siz teklif ettiniz biz size yardımcı olduk.. ''

ayrıca ebrunun kargosuda beklemedeymiş ups kargoda
benim adresim içinde şöyle yazmışlar :
'' malatya demişsiniz sarı çizmeli mehmet ağa malatyanın neresi  kargo şirketi bunu nerden bilsin ürün geri getirmiş ''  :D
buna çok güldüm ama sinirden  :D :D
 bende yazdım :

''Sizde hem saygı sınırlarını aştırmayın, hemde aşmayın. sarı çizmeli mehmet ağa dediğiniz yer malatyanın en çok bilinen yerlerinden biri. ups kargo dahil benim haftada 2 kez mutlaka kargom gelir bu eve. Eğer ulaşamışsa telefon numarası vardır arar. eğer oda yoksa kapıya not bırakır biz gidip alırız. Ya göndermediniz yada birlikte çalıştığınız kargoda sizin gibi ciddiyetsiz çalışıyor.
Sizle kampanya yapmaya gelince güvenilir bi firma olduğunuzu düşündüğüm için teklif etmiştim. Yoksa sizin çim adamlarınıza muhtaç değiliz çok şükür. kampanyalarım sırada bekliyor.

Birde madem kargoların hepsini yolladınız. benim mailime verdiğiniz cevapta sadece.......... yanında kargo kodu var diğerlerinde yoktu. tekrar mail attım diğerlerinin kodunu söyleyin diye onada cevap vermediniz. Ben ilk defa bi firmayla böyle tartışıyorum. siz delirttiniz insanı. Diğer bloglarla biz yazışıyoruz zaten hatta bi forumda konunuz bile var şuan herkes sizden şikayetçi. Kimseyle doğru düzgün iletişim kurmuyorsunız.
Yaptığını kampanyalardan verdiğiniz sözlerden haberiniz yok. Hediyeler için peşinizde biz koştuk. Siz duyarlı bi firma olsaydınız. 'benim kampanyamın şu tarihte bitmesi gerekiyordu ya noldu bu bloggerların ve kazananaların hediyeleri gittimi'' diye bi sorardınız.

O yollayıpta geri döndüğünü iddia ettiğniz çim adamda benim blogumdan size hediye olsun.
 ben asla kimseyle böyle bi üslüpla yazışmadım, yazışmayıda istemezdim ama siz buna zorladınız...
''

bakalım nolcak...