Gönderen Konu: denedim biliyorum Fairy yemek tarifi yarışmasını kazananlar  (Okunma sayısı 4441 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lebkuchen

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: denedim biliyorum Fairy yemek tarifi yarışmasını kazananlar
« Yanıtla #20 : 14 Ekim 2010, 11:08:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Fairy'le yaşanan en zahmetsiz temizlik deneyimini paylaşan şanslı denedimbiliyorum.com üyelerimizden biri siz olun, her hafta Tupperware ve Hisar'dan çok özel hediyeler kazanın. Ayrıca hazırladığınız özel yemeğin tarifini de paylaşıp, daha fazla hediye kazanma şansını yakalayın

Ayrıca Hisarda hediyeler kazanın demiş ama hisardan gelen giden bir şey yok Sadece Tupperware  geldi
hisar ürünleri ayrıcamı gelecek merak ediyorum

Katılım koşullarında bu yazıyor:

“Fairy” deneyimlerini paylaşan üyeler arasında, deneyimlerinde en zorlu bulaşıkları çıkaran en ilginç yemek tarifini veren denedimbiliyorum.com üyeleri, Hisar’dan çeyiz seti ve Tupperware’dan saklama kabı kazanma şansını yakalayacaktır. Her hafta Gülden Kara tarafından seçilen 3 yemek tarifine Tupperware’dan 13 hafta boyunca saklama kabı hediye edilir.

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 14 Ekim 2010, 11:12:49 »
Bende onu anlamadım ama sanırım herhafta tarife hediye veriyorlar ozaman hisarı kaldırdılar

Çevrimdışı gamzemehmet

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 14 Ekim 2010, 12:10:48 »
benim anladığım kadarı ile hisar bence kalkmadı. Bunlar yemek tariflerine verilen ödlüller.Daha deneyimler belli olmadı.Kazanan deneyimlere hisar seti verilecek diye tahmin ediyorum.

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 14 Ekim 2010, 12:20:53 »
işte ben hata yaptım 1 sayfa deneyim yazdım ama tarifim çok basit yazdım bilseydim yöresel koyardım ben facelerinden sorayım bir onlara