Gönderen Konu: Beklediğimiz kargolar  (Okunma sayısı 58992 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ask_ne_demek

• Usta Kampanyacı
Ynt: Beklediğimiz kargolar
« Yanıtla #300 : 26 Kasım 2011, 18:05:21 »
herkes gibi hala ttcocuk twitter
doritos 4 sınavında kitleri
d&r transformers tshirt-sticker
aranmadım ama,organicare bebek bakım seti
Geçmiş tozdur, üfle gitsin

Çevrimdışı adamoda

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #301 : 26 Kasım 2011, 18:07:33 »
fairy- lg sinema bileti

Çevrimdışı Aequitas

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #302 : 27 Kasım 2011, 02:35:46 »
Organicare de bende kazandınız maili gelenlerdenim teyit maili attım vb. Bekledim aralar falan diye ya da mail atmıştm cevap veren olur diye. En sonunda firmayı araştırmaya karar veridm çünkü web sitesinde tel. numaraları yok ne yazık ki.Araştırma neticesinde şu siteden bilgilere ulaştım:  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sitede iletişim numarası vardı : 02163601311 aradım.Hemen aradım bir bayan açtı telefonu. Doğru yermiş yarışmayı sordum telefondaki bayana ismimi sordu  2 sn bir bakiyim dedi şimdi isminizi göremedim listede dedi ve telefonumu aldı.Çok kalabalık ve karışık burası belki o yüzden görememişimdir dedi. Bir gelişme olursa sizi ararız dedi. Arayacağını pek sanmıyorum ama herkes arayıp sorarsa bir daha bu şekilde yalan reklam yapmazlar diye umuyorum. .İsterseniz sizde bu telefona arayıp sorun.Çünkü bu şampuanlar Protex olma yolunda gidiyor.

Şunu anlıyorum bir evden çok istenmiştir bu durumda 1 adet gönderirsin ama aslında şu gerçekte var bütün dünyada meşhur markalar promosyon ürün dağıtımı yapıyor en basiti Dove Almanya ve Amerikada binlerce ürünü bedava Facebook üzerinden dağıtıyor tek koşulu aynı evde olan kişi sayısı kadar ürün gönderiyorlar. Mesela 5 kişilik aile isen o zaman ailedeki 5 kişi için istekte bulunabiliyorsun. Sonuçta çoklu katılımların bazılarıda büyük ihtimal kardeşi vb için istekte bulunmuştur bunuda gözardı etmemeleri gerek. Hadi onu gözardı ettiler tek bir taneyi bile göndermeye niyetleri yok ki ben tek katılım yapmıştım adım yok sözde listede.
Veritas = Aequitas

Çevrimdışı trinity2912

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #303 : 27 Kasım 2011, 10:27:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Organicare de bende kazandınız maili gelenlerdenim teyit maili attım vb. Bekledim aralar falan diye ya da mail atmıştm cevap veren olur diye. En sonunda firmayı araştırmaya karar veridm çünkü web sitesinde tel. numaraları yok ne yazık ki.Araştırma neticesinde şu siteden bilgilere ulaştım:  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Sitede iletişim numarası vardı : 02163601311 aradım.Hemen aradım bir bayan açtı telefonu. Doğru yermiş yarışmayı sordum telefondaki bayana ismimi sordu  2 sn bir bakiyim dedi şimdi isminizi göremedim listede dedi ve telefonumu aldı.Çok kalabalık ve karışık burası belki o yüzden görememişimdir dedi. Bir gelişme olursa sizi ararız dedi. Arayacağını pek sanmıyorum ama herkes arayıp sorarsa bir daha bu şekilde yalan reklam yapmazlar diye umuyorum. .İsterseniz sizde bu telefona arayıp sorun.Çünkü bu şampuanlar Protex olma yolunda gidiyor.

Şunu anlıyorum bir evden çok istenmiştir bu durumda 1 adet gönderirsin ama aslında şu gerçekte var bütün dünyada meşhur markalar promosyon ürün dağıtımı yapıyor en basiti Dove Almanya ve Amerikada binlerce ürünü bedava Facebook üzerinden dağıtıyor tek koşulu aynı evde olan kişi sayısı kadar ürün gönderiyorlar. Mesela 5 kişilik aile isen o zaman ailedeki 5 kişi için istekte bulunabiliyorsun. Sonuçta çoklu katılımların bazılarıda büyük ihtimal kardeşi vb için istekte bulunmuştur bunuda gözardı etmemeleri gerek. Hadi onu gözardı ettiler tek bir taneyi bile göndermeye niyetleri yok ki ben tek katılım yapmıştım adım yok sözde listede.

aynen bana kazandınız dediler dönmediler sizin gibi araştırıp buldum aradım bayan ismimi aldı ve telimi sonra da dönmedi yeniden aradım ilk yüz kişi içinde değilsiniz dedi bende o zaman niye kazandınız deyip bilgilerimi aldınız ve teyit ettirdiniz dedim ses yok malesef bir sonuç alamadım ama canım epey sıkıldı :(

Çevrimdışı fatosmurat

• Usta Kampanyacı
  • duble anne :)
« Yanıtla #304 : 27 Kasım 2011, 15:33:42 »
theramed
fairy
protex (sonsuza kadar gelmeyecek ama)
tt cocuk
muya
 aklıma gelenler bunlar..
"Ben O'na ne yaptım?" sorusuna yanıt arama.
Muhtemelen iyilik yapmışsındır...

Çevrimdışı talihkuşu

• Usta Kampanyacı
  • 1 kuruşa değer...
« Yanıtla #305 : 27 Kasım 2011, 16:36:32 »
avon maskara gelirmiki ??? ???

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #306 : 27 Kasım 2011, 18:23:55 »
Avon dağıtımları 1 ayı buluyor..Erken yada geç , yalnız mutlaka gelir ! (:

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
avon maskara gelirmiki ??? ???

ismini henüz hatırlamadığım kargolarımın olduğu söyleniyor... (:
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı sunayaren

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • Şans,hazırlıkla fırsatın karşılaştığı köşe başıdır
« Yanıtla #307 : 28 Kasım 2011, 08:21:27 »
fairi dün geldi adamın biri adımı sordu ve elime tutuşturup gitti ??? ???
her güneş batışında bir parçan eksilir...

Çevrimdışı ECRİNZEHRA

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #308 : 29 Kasım 2011, 08:58:56 »
fairy-doritos gelmedi hala:((
‎'' Hiç hata yapmayan insan, hiçbir şey yapmayan insandır.
Ve hayatta en büyük hata, kendini hatasız sanmaktır.! '

Çevrimdışı mavilim

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #309 : 29 Kasım 2011, 09:01:01 »
fairy ve albeni