Gönderen Konu: nursencehersey | kozmetik markalar- X-tra jel (7 ekim-6 Kasım.) SON GÜNNN  (Okunma sayısı 4063 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kader86

• Usta Kampanyacı
bloğunuza girerken sorun yaşıyorum donup kalıyor site . diğer hiçbir arkadasın bloğunda olmuyor neden acaba bi sorun mu var ?

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
teşekkürler arkadaşlar blogumda bır sorun gormedım ama ıncelıyorum sımdı canım  ;)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bloğunuza girerken sorun yaşıyorum donup kalıyor site . diğer hiçbir arkadasın bloğunda olmuyor neden acaba bi sorun mu var ?

bir sorun görünmüyo canım  ;)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bloğuma ve kampanyalarıma herkesi beklerim İZLEYİN BENİ

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
katılımlarınızı bekliyorum arkadaşlar  ;)

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Dangerous liaison. Looking for a partner for risky dating
daha çok varmış ama bir an önce katılmak lazımdı

Çevrimdışı ayisigim

• Usta Kampanyacı
kampanyan hayırlı olsun nurşen devamını bekleriz
yanlız siteye giriş ve çıkışta şöyle bir yazı karşılıyor ve uğurluyor
 Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tarafından kullanıcı adı ve parola isteniyor. Site diyor ki: "Twitter API

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
kampanyan hayırlı olsun nurşen devamını bekleriz
yanlız siteye giriş ve çıkışta şöyle bir yazı karşılıyor ve uğurluyor
 Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tarafından kullanıcı adı ve parola isteniyor. Site diyor ki: "Twitter API

canım onu kapatınca devam edebılıyorsun o neden cıkıyo anlamadım ama aksam oldu bugun bakıcam hemen
teşekkürler arkadaslar

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
twitterimi kaldırdım sanırım sorun düzeldi arkadaşlar  ;) katılımların devamını bekliyorum

Çevrimdışı nursen

• Usta Kampanyacı
    • bloğum
katılımlarınızı beklıyorum aerkadaslar dıger bloglara katılırken benıde unutmayın  :D

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
katıldım bloglarda tam destek veriyorum arkadaşlar katılmadığım kampanya varsa bana bildirebilirsiniz. ;)
Kampanya & Reklamların Sanal MerkeziLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin