Gönderen Konu: Eksikalma.com'dan hediye yağmuru (6-30 Ekim)  (Okunma sayısı 5721 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
Ynt: Eksikalma.com'dan hediye yağmuru (6-30 Ekim)
« Yanıtla #20 : 11 Ekim 2010, 15:06:04 »
tüm şartlar tamamdır bende katıldım
olduğu kadar olmadığı kader..

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #21 : 19 Ekim 2010, 15:18:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
iyide hakocum yazsın demi yani olmadı denedim artık düşünmüyorum desin benim gözümde rekalmı sıfırlandı valla >:(
aynen katılıyorum bari 2 satır bişey yaz çokmu zor >:(

arkadaşlar bu siteye güven olmaz sakın buraya güvenmeyin. kaç gündür bunlarla uğraşıyorum. adminim umarım sizide kampanya sonunda mahçup etmezler.
ben yaklaşık 3 hafta önce buradan alışveriş yaptım yapmaz olaydım. Aldığım ürünü stokta yok diye göndermediler, para iadesi yapıcaz dediler. hergün aramama rağmen paramı yatırmadılar yalan söylüyolar, paranızı yatırdık diye bankayla görüşüyorum para yok hesapta.  Sürekli oyalıyorlar beni. Parayı hesabıma yatırdığınıza dair belge gönderin diyorum ya tamam yollucaz diyolar ya yasak diyolar . hergün arayıp kavga ediyorum yinede yüzsüz yüzsüz konuşuyolar. eksiklama.com u heryere şikayet ettim etmeyede devam ediyorum. tam bi dolandırıcılar. SAKIN HA GÜVENMEYİN...

Çevrimdışı hah7783

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 19 Ekim 2010, 15:38:14 »
iyide hakocum yazsın demi yani olmadı denedim artık düşünmüyorum desin benim gözümde rekalmı sıfırlandı valla >:(

arkadaşlar bu siteye güven olmaz sakın buraya güvenmeyin. kaç gündür bunlarla uğraşıyorum. adminim umarım sizide kampanya sonunda mahçup etmezler.
ben yaklaşık 3 hafta önce buradan alışveriş yaptım yapmaz olaydım. Aldığım ürünü stokta yok diye göndermediler, para iadesi yapıcaz dediler. hergün aramama rağmen paramı yatırmadılar yalan söylüyolar, paranızı yatırdık diye bankayla görüşüyorum para yok hesapta.  Sürekli oyalıyorlar beni. Parayı hesabıma yatırdığınıza dair belge gönderin diyorum ya tamam yollucaz diyolar ya yasak diyolar . hergün arayıp kavga ediyorum yinede yüzsüz yüzsüz konuşuyolar. eksiklama.com u heryere şikayet ettim etmeyede devam ediyorum. tam bi dolandırıcılar. SAKIN HA GÜVENMEYİN...
Evet kesinlikle sahtekar bir firma.Benim de paramı iade etmediler.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #23 : 19 Ekim 2010, 15:51:51 »
söz verip yapmadı paralarınızı gönderir umarım kendi kaybetti bakınız tresan bende yeri 10 numara bundan sonra ürünleri alırmıyım evet.eksikalmaya güvenirmiyim asla. >:(
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #24 : 19 Ekim 2010, 15:57:05 »
söz verip yapmadı paralarınızı gönderir umarım kendi kaybetti bakınız tresan bende yeri 10 numara bundan sonra ürünleri alırmıyım evet.eksikalmaya güvenirmiyim asla. >:(

+1000
tresan canımız ciğerimiz. on numaralar.
bir de grafikit, ilgilerine hayran kaldım.
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #25 : 19 Ekim 2010, 16:07:58 »
grafikit gerçekten ilgili ama hediye gönderiminde durum değişirmi bilemiyorum :D
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 19 Ekim 2010, 16:27:18 »
çok yanlış yapmış firma gerçekten telafi etse bile belki devamlı bir müşterini kaybetti :-\
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı kaderim

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 20 Ekim 2010, 15:00:05 »
üye olduk herkese bol sanslar

Çevrimdışı turuncu993

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 20 Ekim 2010, 21:59:58 »
bende katıldım
Şans gel bana gel bana gel bana...

Çevrimdışı EksikAlma.com

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #29 : 21 Ekim 2010, 18:10:03 »

Evet kesinlikle sahtekar bir firma.Benim de paramı iade etmediler.

Öncelikle bizi bu konuda uyaran Hergün Kampanya forum' una teşekkür ederim.

Şu anda firmamıza ödeme yaparak ürün almak isteyen ve almak istediği ürünler tedarikçi firma stoklarında kalmayıp, çektiğimiz XML de var olarak gözüktüğü için; Alış veriş yapan dört müşterimizin siparişlerini para iadesi yapma taahhütü ile iptal etmiş bulunmaktayız.

Kredi Kartı ile yapılmış olan ödemelerin geri iadesi konusunda AKBANK Yayladurağı Şubesine gerekli sanalpos işlem iptal formu gönderilmiştir. Lakin bu şubede yer alan müşteri temsilcimiz değiştiği ve yerine gelen müşteri temsilcimiz, sanalpos işlemlerinde bilgiye haiz olmadığı için, İptal işlemi bir türlü gerçekleştirilememiştir.

Burada mağduriyetlerini belirten müşterilerimiz gibi firmamızda bankanın mağduru olmuş, konu ile ilgili olarakta AKBANK Genel Müdürlüğü' ne şube ile ilgili şikayetimiz iletilmiştir.

Bizler müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olduğumuzdan, AKBANK' ın bu husustaki sorunu kısa bir sürede çözmesi için gerekli baskıları uygulayarak, mağduriyet yaşayan müşterilerimize de, iade edilen ve/veya edilecek tuıtarları kadar, sitemizde yer alan hesaplarına para puan aktarımı yapılarak, diledikleri zaman kullandırılacaktır.

GENEL MÜDÜR VEKİLİ
O. Mutlu GÜVEN