Gönderen Konu: Schlotzskys'den tatil kazanma şansı  (Okunma sayısı 930 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daphne76

• Usta Kampanyacı
Schlotzskys'den tatil kazanma şansı
« : 19 Eylül 2010, 17:10:50 »
Bu kampanya, COCA-COLA SATIŞ VE DAĞITIM A.Ş. tarafından MPİ’nin 22.07.2010 tarih ve B.07.I.MPI.0.13.00.02-401.02.99-1785-6749 sayılı izni ile Hedef Tanıtım tarafından düzenlenmektedir. 02 Ağustos 2010 (09:00) - 30 Eylül 2010 (22:00) tarihleri arasında İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde bulunan 10 adet Schlotzsky's Restaurantı'ndan Beefy Smoke Cheezy (9,50 TL), Smoke Beefsky (10,70 TL) ve Philly Dilly (10,70 TL) ürünleriyle birlikte Coca-Cola alan tüketicilere iki bölümden oluşan numaralı ve perforeli bir (1) adet katılım kuponu verilecektir. (Her menü için 1 çekiliş hakkı) Tüketiciler kendilerine verilen, numaralı ve perforeli katılım kuponlarının kutuya atılacak bölümündeki Ad, Soyad, Yaş, Adres ve Telefon bilgileri ile ilgili kısımları doldurup bu bölümü restaurantlarda daha önce noter tarafından mühürlenmiş kutulara atarak (Diğer kısım kendilerinde kalacaktır) kampanyaya katılabileceklerdir. İkramiyeler katılım kuponunda bilgileri bulunan katılımcıya verilecektir. Bilgilerini eksik veya yanlış dolduran katılımcılar ikramiye kazansalar bile ikramiye alma hakkını kaybedeceklerdir. Talihliler, 18.10.2010 tarihinde Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Ltd. Şti. 19 Mayıs Cad. UBM Plaza No: 37 Kat: 5 Şişli/İSTANBUL (Toplantı Salonu) adresinde saat 11:00’da, noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 3 çift, 04 Aralık 2010 - 15 Ocak 2011 tarihleri arasında Barcelona Seyahati (4* Medinacelli Otel’de 4 gün 3 gece oda+kahvaltı çift kişi konaklama, THY ile İstanbul-Barcelona-İstanbul arası ekonomi sınıfı, vergiler dahil uçuş, Alan-Otel-Alan transferleri, Şehir Turu, İspanya Vize bedeli, Seyahat Sigortası dahildir) kazanacaktır. Seyahat İstanbul’da başlar, İstanbul’da biter. Seyahate İstanbul dışından katılacak olan talihlilerin İstanbul’a kadar olan ulaşım masrafları kendilerine aittir. Pasaport işlemleri talihliye aittir. Kazanan talihliler, 20.10.2010 tarihli Radikal Gazetesi Türkiye baskısında ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 04.11.2010 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 19.11.2010 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. Kazanan talihliler kimlik, ikramiye kazandığı katılım kuponu ve alışverişe dair fiş ve/veya fatura ile Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Ltd. Şti'ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği, ikramiye kazandığı katılım kuponu ve alışveriş fiş ve/veya faturası ile başvurmayan talihliler, ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Schlotzsky's Restaurantları, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. ve Hedef Tanıtım ve Doğrudan Pazarlama Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. Bir kişiye birden fazla ikramiye verilemez. İkramiye çekilişle belirlenen talihliye ve taahhüt edilen şekilde teslim edilir. ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Bu piyangoya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
Ynt: Schlotzskys'den tatil kazanma şansı
« Yanıtla #1 : 03 Ekim 2010, 12:29:39 »
katıldık bakalım :)