Gönderen Konu: Eğlenceye Katıl, Lenovo kazan...  (Okunma sayısı 10321 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Eğlenceye Katıl, Lenovo kazan...
« Yanıtla #40 : 20 Eylül 2010, 13:17:37 »
İlk 4'teki arkadaslar boşuna vakit kaybetmesin. Silinecekler..
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı dunyaninnisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #41 : 20 Eylül 2010, 13:21:24 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
arkadaşlar ilk üçden biri benim ama asla hile yapmadım hile yapacak kadar bilgisayardan anlayan biri değilim sadece herkesden beğeni isteyerek kendimi paralıyorum bana destek olan arkadaşlarada çok tşk ederim elenirmiyim bilemem ama haksız yere rekabet uğruna yapanlar olur boşa günahımı almış olurlar canları sağolsun
İlk 4'teki arkadaslar boşuna vakit kaybetmesin. Silinecekler..
öyle deme bak hile yapmıyormuş 1. olan ;D

Çevrimdışı audacious

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #42 : 20 Eylül 2010, 13:25:14 »
Geçen lenovo yarışmasında bir bayan yapmıştı. Bir tane link hazırlayıp, açık alanlara post ediyorlardı. Ondan sonra o linke tıklayan birisi oy vermiş oluyordu.  Bu yöntem burada da işliyor mu acaba bilen var mı?

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #43 : 20 Eylül 2010, 13:26:23 »
Herkes hile yapmıyorum diyo sonra böyle diyenler genelde siliniyolar, Kim bu hile yapanlar o zaman ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı dunyaninnisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #44 : 20 Eylül 2010, 13:30:32 »
Geçen lenovo yarışmasında bir bayan yapmıştı. Bir tane link hazırlayıp, açık alanlara post ediyorlardı. Ondan sonra o linke tıklayan birisi oy vermiş oluyordu.  Bu yöntem burada da işliyor mu acaba bilen var mı?
hayır o yöntem çalışmıyor, zaten lenovo ilk düzenlediği yarışmada o hatayı düzeltti yarışmanın sonlarına doğru ama çoktan iş işten geçmişti, sayfanın sol üstündeki beğene tıklamadan bişey olmuyor, güzel bişey daha var beğeni geride alabiliyosun bunda ;D
hani bazı arkadaşlar hile yapmıyoruz diyorlar ama inanasım gelmiyor, 4 gün öncesine kadar 100lerde olan beğeniler birden 3bine geldi, 3 günde 3bin kişiye ulaşmak üstüne beğene tıklatmak bana göre imkansız

ha olurda kazanırlar tebrik ederiz gene...
Herkes hile yapmıyorum diyo sonra böyle diyenler genelde siliniyolar, Kim bu hile yapanlar o zaman ;D

Fatmagülün suçu ne? ;D  diyesim geldi emre şu yorumuna ne alaka bende bilmiyorum ;D
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2010, 13:34:07 Gönderen: dunyaninnisi »

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #45 : 20 Eylül 2010, 14:04:15 »
siz istediğinizi söyleyebilirsiniz kimseye açıklama yapmak zorunda değilim bilen biliyor gören görüyor ne kadar emk harcadığımıbu dalga geçer gibi tavırlarınızıda sizlere gerçekden yakışdıramadım inanın saldırıları rakiplerden beklerken ilk önce forumdan destek verdiğim kişilerden geldiya sağlık olsun
olduğu kadar olmadığı kader..

Çevrimdışı audacious

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #46 : 20 Eylül 2010, 14:04:22 »
Az önce kontrol ettim de. Hile yok bence. Fakat puan farkları düşündürücü gerçekten.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #47 : 20 Eylül 2010, 14:07:56 »
En çok görüntülenenmi kazanacak ?

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #48 : 20 Eylül 2010, 14:08:29 »
sanrım bu konu yine özünden çıkıyor arkadaşlar