Gönderen Konu: enler.org logo ve slogan yarışması için gelen cevap sikayetçiyim.  (Okunma sayısı 2474 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan73

• Acemi Kampanyacı
  • **
Arkadaşlar enler.org kampanyası için forumumuzda Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin yayınlanan kampanyasına katılmıştım.bayağı zaman geçmesine rağmen sonuçlar açıklanmıyordu. bende sürekli mail atmaya başladım ve en sonunda cevap geldi. ve enler.org yönetiminden gelen cevaba bakın arkadaşlar. yok katılım az olmuş gibisinden birşeyler söylüyorlar. iyide bunlara harcanan emeğime ne olacak. tasarım yap emek harca sonra katılım az sonraya erteledik diyin oldumu bu şimdi.Emek ve zaman hırsızlığı derler buna.Kınıyorum arkadaşlar insanları kandırmasınlar.

şimdi bunun için tekrar  mail atcağım.Sizde lütfen tepkinizi gösterin.çünkü emek ve zaman hakkımızı kimsenin ezmesine hakkı yok.

gelen mail aşağıdaki gibidir.

Kampanyamıza katılım düşük olduğundan dolayı kampanyayı ileri bir tarihe erteledik.Bilginize.

enler.org

Çevrimdışı www.enler.org

• Yeni Kampanyacı
  • *
Yarışmamız açıklanmıştır...

Sonuçlara gün içinde  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz...

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin