Gönderen Konu: Göster kendini!Kap hediyeyi...RASTGELE  (Okunma sayısı 5106 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gcmn

• Usta Kampanyacı
Ynt: Göster kendini!Kap hediyeyi...RASTGELE
« Yanıtla #20 : 21 Şubat 2009, 23:14:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
anlamadım yanı mp3 tarzı gıbı dıyosun ama caları bızdenmı yoksa onlardan mı :) ben arastırdım bulamadım buldugum tek sey partable (tasınabılır) spekear(hoporlor) bag(canta)  bırlestırınce goglede tasınabılır hoporler cantası cıkıyor sanırım canta gıbı dıyolar mp3 unu takınca cantadakı hoporlerden ses gelıyomus  . ama ınsallah calarıda vardır ıcınde bısey kazandım dıye cok sevındım ama ne kazandıgımızı hıc bılmıyoruz ılgınc ?

malesef çaları yok, sadece mini hoporlör. telefonu, mp3 çalarını falan bağlıyosun hoporlörden dinliyosun. gereksiz bişey ama sonuçta bedava kazandın keyfini çıkar....

melis.se

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 21 Şubat 2009, 23:21:39 »
teskk.. bu kadarıda kafı hedıye sonucta

Çevrimdışı sazgecit1985

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #22 : 25 Şubat 2009, 21:28:05 »
arkadaşlar kazananlar hediyesi geldiğinde buraya yazsın. bende kazanmışım ama geleceğini ümit etmiyorum ::)

melis.se

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 26 Şubat 2009, 00:28:10 »
Merhabalar, Miller Speaker Bag, üzerinde hoparlör olan, mp3 playerinizi bağlayabileceğiniz küçük bir çantadır. En kısa sürede adresinize gönderilecektir.

Ben sormustum ne kazandım dıye yenı cevap gondermısler ve adrese gondercez dıyor gelır bence :)

Çevrimdışı sazgecit1985

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #24 : 26 Şubat 2009, 17:19:35 »
teşekürler melis.se  :) bekleyelim bakalım  :D