Gönderen Konu: Günde 1 Euro kazanın!(ödeme kanıtlarıyla)  (Okunma sayısı 6507 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı karaelf

• Yeni Kampanyacı
  • *
Günde 1 Euro kazanın!(ödeme kanıtlarıyla)
« : 15 Ağustos 2010, 16:37:18 »
Günde 1 Euro diye konu açtıysamda günde 1.5 -2 arası kazanıyorsunuz. 8)

Peki Nedir bu Bonus Community?

Bonus Community Gprofit gibi bir site. Ama ödeme garantili (hile yapmadığınız sürece). Size teklifler verilir, üye olursunuz daha sonra mailinze gelen maili onaylarsınız ve para 12 saat içinde hesabınıza yatar. Bu sistemle gerçekten iyi para kazanmaya başladım ve kazanmaya devam da edeceğim.

Sistem Nasıl İşliyor?

Sitelerde hergün teklifler çıkıyor, herbirisi 0.75€ ile 0.04€ arasi teklifler. Bu tekliflere tıklayıp üye oluyor ve mailinize gelen mailleri aktive ediyoruz.
-Bonus community üye oldugunuzda 1€ bonus veriyor hediye olarak.
-Odemeleri paypal üzerinden yapıyorlar.
-10€ olunca ödeme yapıyorlar.
-Odemeleri Pazar ve Çarşamba gunleri yapıyorlar.
-Belirli teklif sayılarına ulaştığınızda ek olarak bonus kazanıyorsunuz.(resimdeki gibi)

Teklifleriniz bu sayılara ulaştığında Bonus System'e girip bonusunuzu alırsınız.

Site tamamen almancadır. Ben size nasıl üye olmanız gerektiğini anlatıyorum şimdi.
Not: Bu sitede her zaman Almanca isim soyad, GERÇEK (DOĞRU) Alman Adresleri ve Telefon numaraları kullanmak zorundasınız. Yoksa ban yersiniz.

Alman Adresleri ve telefonları için: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
adresine giriyoruz. bir şehir ve firma seçiyoruz. Aşağıdaki resimdeki gibi bilgileri alıyoruz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Üye olmak:

Kendinize bulduğunuz alman adına göre hotmail,mynet,yahoo gb. email alın.(Kendi mailinizi kullanmayın çok spam mesaj geliyor)ör//karldirk010@hotmail.com gb.

Üye olduktan sonra mailimize gelen maili aktive ediyoruz.

Para miktarınız ve Onaylanan teklifler

Teklifler ve Para miktarları

Tekliflere Üye Olma (Tekliflere üye olurken soldaki Schnellgutschriften menusundeki tekliflere üye olacaksınız)

Bilgilerinizi Girme:

Resimler büyük olduğu için link şeklinde yaptım kusura bakmayın :)

Açıklama ve Ban Yememek için Önemli Notlar (Kesinlikle okuyunuz)

1-) Her gün tekliflere üye olurken farklı ve gerçek bilgiler (farklı isim soyad, farklı ve gerçek adres, telefon bilgiler) GİRMELİSİNİZ.

2-) Hergün kayıt olduğunuz isim soyadlar farklı olmalıdır ve Alman isimleri olmalıdır. Alman isimleri için google'a alman isimleri yazıp bulabilirsiniz.

3-) Hergün farklı adreslerle üye olmanız gerekmektedir. (Tekliflere aynı bilgilerle üye olabilirsiniz ama, hergün farklı olmalıdır).
Gün için tekliflere limitiniz dolana kadar üye olabilirsiniz. Ama bir teklif bir gün içinde 2ci kez üye olacaksanız yine tüm bilgiler farklı OLMALIDIR.. AYRICA 2ci kez tekliflere üye olacaksanız, modeminizi yeniden başlatın!

3-) Tekliflere sorunsuz üye oldugunuzda, paralarınız hesabınıza anında da aktarılabilir biraz geç de gelebilir. Ama 12 saat içinde aktarılır.

4-) Kesinlikle 2 account açmayın, hileye başvurmayın. Gerçekten işinizi düzgün yapın paranızı alın.

5-) Arkadaşlar nasıl uye olacagım gibi sorular için anlatımları yaptım. Diger sorularınız için burdan yardım alabilir veya pm atabilirsiniz. Herşeyi anlattım, tekliflere üye olurken Google Translate kullanabilirsiniz, gerçekten çok yararlı ve almancanız gelişiyor.

Sürekli Para Aldığım Teklifler(Ben şu anlık bunlardan para alıyorum ancak diğer tekliflerden de para alma şansınız var):

Entertainment Gewinnspiel von BUNTE
iPad-Gewinnspiel
T-Home Gewinnspiel
Wer-kenn-went.de
Razer Gewinnspiel
Macbook Gewinnen
P&G Pampers Village
365 Tage Luxus
Milliando
geWinnspiel
Vodafone Gewinnspiel(sırf bu tek seferde 0.75 veriyor ve 2 kere üye olabiliyorsunuz(farklı bilgilerle ve buda günde 1.5 yapar)

Bu işlemleri yaparak günde 1.5-2€ arası para kazanırsınız..Tık başına 0.000001$ veren,süper teklif gibi para vermeyen siteleri boşverin. İşte gerçek teklif.

Sitelere uye olurken asdasd@ gibi mailler yazmayın, siteler almanca ve almanlar işi cok sıkı tutuyor. İstedikleri doğru düzgün iş yapmanız, yoksa ban yiyebilirsiniz. Lutfen dikkatli olun. Anlatılması gereken herşeyi anlattım.

Türk ip'si ban yer miyim demeyin, yemezsiniz. İşinizi düzgün yaparsanız yemezsiniz.
İşte alexa'dan sitenin trafiği. Türkiye 2'ci sırada. Türkiye'den ödeme alanlar çok.

Son olarak ödeme miktarına ulaştığınızda paranızdan %1.9 kesinti yapılıyor.Buna göre %1.9 kesintiden kalan paranız paypala gönderiliyor.

ÖDEME KANITLARIM

Temmuzun 20 sinden bu günde 70 tl'ye yakın para kazandım. 8)

refsiz:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Herhangi bir sorunuz olursa pm yada buradan yapabilirsiniz.Bunun dışında boş işler bunlar gb. konuyu baltamaya yönelik mesajlar yazmazsanız sevinirim. ;D
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2010, 11:54:45 Gönderen: ysr86 »

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Günde 1 Euro kazanın!(ödeme kanıtlarıyla)
« Yanıtla #1 : 15 Ağustos 2010, 16:50:57 »
Allah sabır versin.
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı karaelf

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Ağustos 2010, 16:58:48 »
Allah sabır versin.

yok canım maili aldıktan sonra 15 dk mı bile almıyor ;D ;D

Çevrimdışı zdsen

• Yeni Kampanyacı
  • *
  • sermayeli sermayesiz ek gelir fırsatı
    • sağlığa dair ne varsa
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2010, 09:08:49 »
Türkçesi yokmu
abdulmetin

Çevrimdışı karaelf

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Ağustos 2010, 14:25:26 »
Türkçesi yokmu

malesef artık almancanızı ilertirsiniz ;D

Çevrimdışı karaelf

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2010, 19:22:35 »

Çevrimdışı yılgınaşık

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2010, 00:29:23 »
uğraşsan işe yarar aslnda deniym bi :)

Çevrimdışı yılgınaşık

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2010, 00:40:11 »
adres alman adresi olursa bi sorun olurmu peki

Çevrimdışı yılgınaşık

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #8 : 24 Ağustos 2010, 00:45:17 »
para nerye gelio veya yatıo

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #9 : 24 Ağustos 2010, 00:47:20 »
****Referans yoluyla üyeler üzerinden kendinize menfaat arz edemezsiniz..kurallara aykırı !!
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...