Gönderen Konu: Kia dan hediye otomobil  (Okunma sayısı 2535 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Ynt: Kia dan hediye otomobil
« Yanıtla #10 : 18 Mart 2011, 15:59:17 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ellerinde kaç aydır araç yok utanmadan reklam yapıyorlar..

Ellerinde de araç olmaması sence iyi birşey mi kötü birşey mi  ??? Ürün tutulmuş ki adamlar yok satıyor. Ayrıca 2010 sonunda tüm firmalar satış rekorları kırdı ve Ford beklediğinin çok çok üstünde ciro elde ettiğini açıkladı.

Ben Dacia Duster'a bakmıştım Eylül 2010'dayken Kasımdan önce sipariş almayız diyorlardı.  :-X

kötü birşey.. >:(

Dostum sanıyorum verilen söz gerçekleştirilmemiş, 2bin Tl paran adamlarda yatmış. Geçmiş olsun, seni anlıyorum ancak dediğim gibi tüm firmalar satış rekorları kırdılar Benzin 4 TL olmuşken o kadar çok araba satıldı. Seni kastetmiyorum ancak sonra millet diyor para yok  ;D ;D ;D Kia Türkiye distribütörü Anadolu Grubu Çelik Motor'dur, demekki onlarda siparişleri öngöremediler. Hyundai ve Kia kardeş firmalar, hyundai'nin Türkiye'de üretimi olduğundan bence de Hyundai alman daha iyi olur.
« Son Düzenleme: 18 Mart 2011, 16:01:56 Gönderen: sakaryazede »
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı omercars

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Kia dan hediye otomobil
« Yanıtla #11 : 20 Mart 2011, 02:37:10 »
çelik motor dan alımalı zaten kia nın satışı..onların basiretsizliği..

hyundai ix35 malesef ülkemizde üretilmiyor..

yakında gdi motora da lpg takılacak..benzinin 4 tl olması çok da önemli değil..

çoğunlukla tek başıma iken toplu taşıma kullanacak kadar ülke ekonomisini düşünüyorum..

ellerinde kaç aydır araç yok utanmadan reklam yapıyorlar..

Ellerinde de araç olmaması sence iyi birşey mi kötü birşey mi  ??? Ürün tutulmuş ki adamlar yok satıyor. Ayrıca 2010 sonunda tüm firmalar satış rekorları kırdı ve Ford beklediğinin çok çok üstünde ciro elde ettiğini açıkladı.

Ben Dacia Duster'a bakmıştım Eylül 2010'dayken Kasımdan önce sipariş almayız diyorlardı.  :-X

kötü birşey.. >:(

Dostum sanıyorum verilen söz gerçekleştirilmemiş, 2bin Tl paran adamlarda yatmış. Geçmiş olsun, seni anlıyorum ancak dediğim gibi tüm firmalar satış rekorları kırdılar Benzin 4 TL olmuşken o kadar çok araba satıldı. Seni kastetmiyorum ancak sonra millet diyor para yok  ;D ;D ;D Kia Türkiye distribütörü Anadolu Grubu Çelik Motor'dur, demekki onlarda siparişleri öngöremediler. Hyundai ve Kia kardeş firmalar, hyundai'nin Türkiye'de üretimi olduğundan bence de Hyundai alman daha iyi olur.