Gönderen Konu: Aşk acısı geçer mi?  (Okunma sayısı 2977 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
Ynt: Aşk acısı geçer mi?
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2010, 23:19:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bir insan evlat acısına bile bi nebze alışabiliyorsa aşk onun yanında hiç bişey bence.
katıllıyorum size

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 03 Ağustos 2010, 23:19:37 »
bunları yaşadınızdamı sölüyorsunuz yoksa sadece düşünceleriniz mi :) Ben hiç yaşamadım rabbim yaşatmazda umarım ama bittiği an benim hayatımda bitecek hayatıma bi başkasıda girse o hep içimde olacak gibi geliyor

Çevrimdışı logocuk

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2010, 23:21:10 »
bir insan evlat acısına bile bi nebze alışabiliyorsa aşk onun yanında hiç bişey bence.
katıllıyorum size

Haklısınız ama ölüm ve ayrılık kıyaslanabileek bişey değil bence.Evladınızı kaybettiğinizde nekadar zorda olsa zamanla buna alışırsınız ama evladınız sizi terkettiğinde hergün dönüp gelcek umuduyla acınızı katlarsınız

Çevrimdışı reyhane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 03 Ağustos 2010, 23:31:52 »
Geçer şöyle ki, aşk denen illet zaten elde edince bir başka deyişle vuslata erince geçmeye mahkumdur, haaa yerini sevgiye falan fistana bırakabilir o ayrı.amma ilk günkü o bakış, o gözler mümkünatı yok yakalanmaz..Dolayısyla yıllar önce aşkı için ölen biten bir arkadaşım vardı.Bir şekilde ayrılmak zorunda kaldı,öldü öldü dirildii, karalar bağladı, dedim geçerrr..asla derdi bana..Sonra bir gün aradım, kıkırdıyor, dedim sende bir hal var, kesin istemeye geldiler, dedi nereden bildin, dedim tecrübe, sonra çok mutlu bir evlilik yaptı.Ve bana hep hakkaten haklıymışsın dedi.