Gönderen Konu: Oriflame  (Okunma sayısı 10790 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Seldali

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Oriflame
« Yanıtla #10 : 01 Kasım 2010, 11:57:37 »
Sevgili "SüsLü" arkadaşım;
İşi gücü bırakmanıza gerek yok...ben işimden ayrılmadım..bazı kişiler kazancı yüksek geldiği için sadece Oriflame 'a yöneliyor kimisi de benim gibi hem iş hem Oriflame yürütüyor benim gelirim iyi çünkü ÇALIŞMAYI BIRAKMIYORUM çalışıyorum...kandırmak tabiri de hiç yakışmadı  :-\

İyi günler...
Never put off till tomorrow..what you can do today!!!

Çevrimdışı cagan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 09 Kasım 2010, 22:24:07 »
bencede işi bilmeyenler lütfen'kandırmak'gibi kelimelerle burada yazmış olmak için bulunmasınlar.bende oriflame işi ile ilgileniyorum...firmemın arkasındayım...daha ilk kataloğumda %9 oldum..paramıda ödülümüde aldım...arkadaşım 7 ayda direktör oldu.hatta 1000 değil 1750$extra para ödülü aldı...kazandığı .1200 tl de var...firmanın eli açık..insanlar inanamıyor belki ama ben ve yakınımdan dolayı bunları yazma gerği hissettim.lütfen işi bilmeden boş konuşmalar yazmayalım....oriflame ile ilgili banada ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #12 : 09 Kasım 2010, 23:42:16 »
Bencede kandırmak gibi bişi yok oradaa benim çok fazlam çevrem geniş olmadığından çok ilerleyemiyorum. fakat tanıdığım yani benim direktörüm olan bayann öyle böyle kazanmıyo yanii..bi de daha bu kadın direktör. Daha da ilerlediğini düşünün acaip para var bu işte fakat çevre olması önemli ve ağzının laf yapması önemli. Direktör her kaydının puanını kendide kazanıyor ve direktör hiç ürün satmasa bilee bisürü para kazanıyor..Kampanyalarla uğraşmak yerine aslında bunla uğraşsakk zengin olmuştum :)  Ev alan bile var oriflame değil başka hatta bi devremülk kiralıyolardı ek olarak kiraladığı her devremülk başına %10 alıyolardı düşünsenize ..
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 10 Kasım 2010, 12:21:16 »
Bencede kandırmak gibi bişi yok oradaa benim çok fazlam çevrem geniş olmadığından çok ilerleyemiyorum. fakat tanıdığım yani benim direktörüm olan bayann öyle böyle kazanmıyo yanii..bi de daha bu kadın direktör. Daha da ilerlediğini düşünün acaip para var bu işte fakat çevre olması önemli ve ağzının laf yapması önemli. Direktör her kaydının puanını kendide kazanıyor ve direktör hiç ürün satmasa bilee bisürü para kazanıyor..Kampanyalarla uğraşmak yerine aslında bunla uğraşsakk zengin olmuştum :)  Ev alan bile var oriflame değil başka hatta bi devremülk kiralıyolardı ek olarak kiraladığı her devremülk başına %10 alıyolardı düşünsenize ..

O senin tanıdıgın direktör ve daha üstteki kişiler senin gibi çevresi olmayan kişileri kullanarak o paraları kazanıyo. Alt üyelerin para falan kazandıgı yok. Hatta o direktörler milletin gözünü boyamak için seçilmiş kişilerde olabilir..  :-X
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #14 : 10 Kasım 2010, 12:40:33 »
Bencede kandırmak gibi bişi yok oradaa benim çok fazlam çevrem geniş olmadığından çok ilerleyemiyorum. fakat tanıdığım yani benim direktörüm olan bayann öyle böyle kazanmıyo yanii..bi de daha bu kadın direktör. Daha da ilerlediğini düşünün acaip para var bu işte fakat çevre olması önemli ve ağzının laf yapması önemli. Direktör her kaydının puanını kendide kazanıyor ve direktör hiç ürün satmasa bilee bisürü para kazanıyor..Kampanyalarla uğraşmak yerine aslında bunla uğraşsakk zengin olmuştum :)  Ev alan bile var oriflame değil başka hatta bi devremülk kiralıyolardı ek olarak kiraladığı her devremülk başına %10 alıyolardı düşünsenize ..

O senin tanıdıgın direktör ve daha üstteki kişiler senin gibi çevresi olmayan kişileri kullanarak o paraları kazanıyo. Alt üyelerin para falan kazandıgı yok. Hatta o direktörler milletin gözünü boyamak için seçilmiş kişilerde olabilir..  :-X
+1 aynen katılıyorum bir zamanlar bende yaptım avon oriflame ama sadece üsttekiler gözle görülür birşeyler kazanıyorlar alt üyeler hiçbirşey kazanamıyorlar.Onlar gibi çok kazanmak içinde nerdeyse gününün 24 saatini bu işe adayıp tanımadığın insanlarla bile muhattap olup satış yapmak zorundasın...

Çevrimdışı cagan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #15 : 10 Kasım 2010, 22:23:53 »
kimsenin kimseyi zorladığı yok.başındaki direktör sana işi anlatıyor...ilgilenirsen kazanırsın.kimsede satış yap diye yakana yapışmıyor..direktörümün toplantılarda söylediği bir cümle çok hoşuma gitmişti...ben bu yolda yürüyorum.hatta koşuyorum.bana tutunan gelir.iş anlatılıyor zaten herkese kimsenin kimseyi zorlayarak bu iş zaten olmaz..işi anlayan işine sarılıyor...onlar için geçerli olan bizim içinde geçerli bizde ister alt ekibimiz olsun ister olmasın belirli puanları tutturduğumuzda satış kazancımızın dışında primimizide alıyoruz...ben işimde çok rahatım .kimse zorlamıyor.bence herkes dıştan duyumlarla kötüleyici yazmalar yapmasın..işe başlarsın beğenmezsen çıkarsın.kimse kimseyi zorla tutmuyor...herkese açık kazanç kapısı:)

Çevrimdışı cagan

• Acemi Kampanyacı
  • **
kayıt 1 tl
« Yanıtla #16 : 06 Ocak 2011, 11:16:11 »
oriflamede bu ay kayıt 20 değil 1 tl......muhteşem hediyelerde sizleri bekliyor...üye olmak isteyenler mesaj gönderebilir

Çevrimdışı ERMAN29

• Usta Kampanyacı
Ynt: kayıt 1 tl
« Yanıtla #17 : 06 Ocak 2011, 11:20:38 »
açıklama ve link yok  ;)

Çevrimdışı cagan

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #18 : 06 Ocak 2011, 11:33:18 »
1 tl ye kayıt oluyorsunuz....
her yeni üyeye ilk siparişte ayak kremi hediye
3 kampanya arka arkaya 3 hoşgeldiniz hediyesi
her ay kampanyalar(bu ay parfüm hediye kampanyası)
her alt kaydınıza parfüm hediye
siteyi inceleyin
üye olmak isteyenler bana başvurabilir 1 günde üyeliğiniz aktifleşir
%30+prim

Çevrimdışı playboy

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #19 : 26 Mart 2011, 16:14:15 »
üye olmak istiyorum