Gönderen Konu: Oriflame  (Okunma sayısı 10757 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
Oriflame
« : 25 Temmuz 2010, 00:33:03 »
Temmuz  ayında oriflame  üyeliği sadece 1 TL üye olmak isteyenler bana özelden ulaşabilir. Üye olduğunuzda her ay sipariş verme mecburiyetiniz yoktur. Hiç sipariş vermeden bile 1 sene boyunca üyeliğiniz sürmektedir.

Oriflame Getirisi
Oriflame e üye olarak kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimli olarak alabilirsiniz.

Oriflame üyesi olarak Oriflame Ürünlerini kendi belirleyeceğiniz fiyattan satarak kar elde edebilirsiniz.(En az %30 kar)

Oriflame üyesi olarak yapacağınız her yeni üyenin satışından prim kazanabilirsiniz.

Kazancınız sizin ve üyelerinizin artan peformansı ile doğru orantılı olarak artar.

Ortalama çalışma temposu ile en az 1000ytl den başlayan kazanç elde edebilirsiniz.

Çalışmalarınıza göre Oriflame Ödüllerinden yararlanabilirsiniz.(yurtiçi-yurtdışı seyehat, dolar ödülü, hediye ürünler , kariyer fırsatı)

Oriflame ile 1.000.000 Dolar kazanmak hayal değil.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Oriflame
« Yanıtla #1 : 25 Temmuz 2010, 00:36:59 »
Tam inanmak üzereyken sondaki yazı bütün inancımı zedeledi ;D :D  1 milyon dolar kazanmak hayal değilmiş  :o :D

Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #2 : 25 Temmuz 2010, 00:40:22 »
oo  çoook sonraa  amaa  onun için ELMAS BAŞKAN DİREKTÖR olman lazım  :) ona gelene kadar bi sürü basamak var ama 8 basamak sonra yani direktör olduğunda 1000 tl  nakit ödül veriyolar ve daha başlangıç :))

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 25 Temmuz 2010, 00:41:55 »
Böyle şeyler bana göre değil zaten sana kolay gelsin ;D Elmas başkan olursun inş  ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #4 : 25 Temmuz 2010, 00:42:36 »
örnek olarak dünya birincisi :))  

yani 1 000 000 dolar kazanan kişi

Tamilla Polezhaeva      :)

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 25 Temmuz 2010, 00:46:11 »
kardeşim üyeydi ama oda bıktı çıkıyor direktörler çok sıkıyorlar sırf kendileri kazanmak için.........

Çevrimdışı GÜLÇİN21

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 25 Temmuz 2010, 00:59:36 »
100 bp yaklasık 150 mılyonlluk sparıste kargo ucretsız oluyor mıllet sparısını ıstıyor acele acele 7.50 vermek bana kalıyor ayrıca katalog ıstemedıgım halde devamlı gelıyor yok sevmedım ben bu ısı
Demin fırına gittim. Fırıncı, ekmek sıcak diye eliyle zıplata zıplata getirince "Utanmıyormusun milletin ekmeğiyle oynamaya" deyip kaçtım. :D

Çevrimdışı istanbul_Efesi

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 25 Temmuz 2010, 01:55:45 »
çok var bunun gibi   (avon,oriflame, herbal life, aloe vera, quest net, çağlar network vs) sistem hep aynı bir başkasını üye yaparak gelir sağlamak yani ürünü değil işi satmak satıştan da para kazanılıyor ama önemli olan işi satabilmek  network pazarlama sisteminin amacı da zaten o zaman harcamak lazım yapanlara saygı duyuyor ve kolay gelsin diyorum

Çevrimdışı Seldali

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #8 : 19 Ekim 2010, 16:17:18 »
15 EKİM-15 KASIM ÜYELİK SADECE 1 TL   !!!!!!!

ACELE EDİN FIRSATI KAÇIRMAYIN...
BU AY ÜYE OLANLAR YALNIZCA 1 TL ÜYELİK BEDELİ ÖDEYECEKLER İLK AY SİPARİŞ VERENLERE BİRBİRİNDEN GÜZEL HEDİYELER VAR. BANA Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin 'dan yada özelimden ulaşabilirsiniz..
Oriflame size;
Kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimli alabilmeyi,

Oriflame Ürünlerini kendi belirleyeceğiniz fiyattan satarak kar elde edebilmeyi,

Oriflame üyesi olarak yapacağınız her yeni üyenin satışından prim kazanabilmeyi,

Ortalama çalışma temposu ile en az 1000ytl den başlayan kazanç elde edebilmeyi,
Çalışmalarınıza göre Oriflame Ödüllerinden (yurtiçi-yurtdışı seyehat, dolar ödülü, hediye ürünler , kariyer fırsatı) faydalanmayı ve kendi ayaklarınız üzerinde durabilmeyi sağlamaktadır...MUTLU GÜNLER.....
Never put off till tomorrow..what you can do today!!!

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 31 Ekim 2010, 05:21:53 »
Tam inanmak üzereyken sondaki yazı bütün inancımı zedeledi ;D :D  1 milyon dolar kazanmak hayal değilmiş  :o :D

biz işi qücü bırakıp bu işle ilgilenelim bence hatta dünyadaki tüm insanlar çalışmayı bıraksın  :D insanları kandırmak ne kolay ya.