Gönderen Konu: Petek marketing'le ek gelir değil gerçek kazanç  (Okunma sayısı 3228 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Seldali

• Yeni Kampanyacı
  • *
Petek marketing'le ek gelir değil gerçek kazanç
« : 22 Temmuz 2010, 10:11:44 »
PETEK MARKETING, 25,000' in üzerinde kayıtlı üyesi olan Network sistemlerine yeni bir boyut kazandıran PMS sistemiyle çalışan bir şirket. Bu kazanç sistemi ile çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz.Özellikle ev hanımları yada ek iş arayanlar için iyi bir gelir.Bilmeyenler için anlatıyorum.Bu sistem avon ,yada Anway ürünleri satış sistemine benziyor.Katalog ile tanıtım yapılıyor.İç çamaşırı,pijama,gecelik,erkek iç giyim pijama vs. ürünler mevcut.Günlük hayatta olmazsa olmazımız olan bu ürünler tahmin edebileceğiniz gibi benzer sistemde çalışanlardan daha çok alıcı bulmakta.heme piyasa fiyatının oldukça altında..hertürlü sorularınız için bana mail atabilirsiniz.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Satıcıya hiçbir zarar getirmeyeceği için denemeye değer diyorum.Özellikle çevresi çok olanlar için ideal bir iş.Ayrıca yapacağınız her üyeden ve onların üyelerinden inanılmaz pirim alacağınızı da unutmayın.Şimdiden iyi çalışmalar.Bol kazançlar...
« Son Düzenleme: 23 Temmuz 2010, 21:13:33 Gönderen: neron54 »
Never put off till tomorrow..what you can do today!!!

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: PETEK MARKETİNG'LE EK GELİR DEĞİL GERÇEK KAZANÇ!!
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2010, 10:12:47 »
Bu marketing işlerine bulaşmayın bulaşanlarıda uzaklaştırın.
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı hndylmz

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Petek marketing'le ek gelir değil gerçek kazanç
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2010, 19:55:24 »
petek marketing,erol tekstil,oriflame..bunlara üyeyim..petek marketing aslında fena değil ama sitesi çok yavaş,katalog çok basit..sipariş veriyorsun.ertesi gün arıyorlar..o yok bu yok..onun yerine bunu verelim diyorlar.zaten kredi kartıyle peşin alınca mecbur kabul ediyorsun..bissürü tantana..daha amatörler bence..oriflame en profesyonel olanı ama onu da beceremiyorum.üye bulmak satış yapmak gerekiyor..geliş fiyatından satıyorum,yani kar filan yapmıyorum.kısacası emek isteyen işler :-\