Gönderen Konu: Absolut Yarışması  (Okunma sayısı 6315 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deathcat

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Absolut Yarışması
« Yanıtla #10 : 18 Temmuz 2010, 02:38:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
deathcat sonuçlar açıklanmadı daha kendini boşa yoruyorsun şuan, sende biliyorsun ki daha öncede sahte oylar ile 2000-3000 oy alanlar vardı, sahte oyları silinince 50-60 oldular.

yarışmanın son günüde olsa sonuçlar açıklanmadan sahte oylar silinir yine ilk 3 aynı olur merak etme.

ayrıca o arkadaşı bende tebrik ediyorum, dün arkadaşıma gitmeden önce evden son kez bakayım dedim 700 küsür oyu vardı. arkadaşımdan oy almak için açtık baktık 900 küsür olmuş ve devamlı olarak artıyordu.

dün benim attığım mail üzerine oylamayı anında kapattılar, ilgili kişiler yani. sahte oyları daha öncede sildiler şimdide silerler.

senden pek hoşlanmasamda hak ettiysen kazanırsın umarım.

Arkadaşım ben o yarışmaya sen başlamadan 15 gün önce başladım. nasıl oy istediğime ve tek tek oy aldığıma sitedeki bir çok insan şahittir. buna  sitenin adminide dahil. kendisinden bile oy istedim.Ama bunlara rağmen ilk seferinde 140 tane oyum sonrasında 50 tane oyum silindi. yarışmada kimlerin  hile yaptığını ben çok iyi biliyorum.O uygulamayı yapanlar bile benim kadar uygulama başında kalmamıştır.kimin hangi saatlerde oy aldığını. kimlerin fakelerle oy topladığı halde silinmediğinide
Benden hoşlanmaman çok normal, Özel mesajına cevap vermediğim için ve senin aslında gerçek kimliğini bildiğim için  beni sevmeyede bilirsin.Ama insanları sakın salak yerine koymaya kalkma."Yok bende keşke hile bilseydim, nasıl yapıyorlar o kadar puanı" gibi cümleler kurup sonrada hangi yarışmalardan silindiğini iyi biliyorum.Bundan sonrada benim yazdığım yazılarada lütfen cevap tarzı yazılar yazma.Seni kaile almak isteseydim  gerçek adını yazardım.
Yarışmalarınızda özel mesajla hatırlattığınız sürece destek verebilirim.

Çevrimdışı aSoSYaL

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 18 Temmuz 2010, 19:05:40 »
senden hoşlanmamamın nedeni hangi yarışmaya katılsam hile yapıyor düşüncesinde olman, adımı öğrenmekde zor değil imzama tıklayan öğrenebilir  ;)
seni teselli ederken nasıl sana "sahte oy topluyorsun" dediğim düşüncesi kapıldın anlamış değilim.
sürekli iletişim halindeyim ve sadece sahte oylar silinmiyor, sahte profil olduğu düşünülen kişilerden gelen oylarda siliniyor.
özel mesajıda sahte oylar silindikten sonra umarım hala sahte oy aldığımı düşünmüyorsundur demek için atmıştım.
kimseyi salak yerine koymuyorum renginigösterde konuya bakarsan o konudaki yorumumu görürsün.

seni teselli etmek ve o kişi kazanamaz merak etme niteliğinde yazdığım mesajı nasıl bir açıdan baktında böyle yanlış anladın merak ediyorum gerçekten.

keşke yarışmayı düzenleyenlere seni savunduğum bir mail atmasaymışım diyorum şimdi  :)

Çevrimdışı deathcat

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 18 Temmuz 2010, 21:14:20 »

birincisi imzanı ekleyeli 1 hafta olmadı rengini gösterde seni tanıdığımı ima ettikten sonra ekledin.Ayrıca seni kaile bile almıyorken ne tesellisi vereceksin bana :)) özel mesajı bunun için atacaksan faceten  ekleme talebinde niye bulunuyorsun özeldende söyleyebilirdin.Rengini gösterdede  yok sahte oylar silinecek , bir tane iphone sahibi olmak güzel olacak  gibi cümleler kurup  sonrada bazı kişilerin hile yaptığını söylemen çelişki değilmi ???
Benide savunma mümkünse , ağzım var  , internetim var. Kendimi savunacak bir durum varsa onuda kendim yaparım.

Çevrimdışı aSoSYaL

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 18 Temmuz 2010, 21:54:48 »
yeni olduğum için bilmiyorum ama mümkün oldukça özel mesaj yollamamaya çalışıyorum mesaj sınırı olduğundan.
renginigösterde evet ben dahil tüm katılımcıların sahte oyları silinseydi bir ihtimal kazanabilirdim iphone, hile yapan kişilerde zaten sahte profillerden değil başka yollar ile hile yapmış. bunuda son günlerde öğrendim. (öyle nasıl oy toplandığını bilmediğim için öyle oy toplamadım ben)

Alıntı
Benide savunma mümkünse , ağzım var  , internetim var. Kendimi savunacak bir durum varsa onuda kendim yaparım.
ne yalan söyleyeyim bu mesajını başka bir kişiye yaptığını görseydim savunmazdım seni.
hani bir söz vardır ya "dost bildik güvendik" , "insan bildik yardım ettik" buda aynı durum.
senin de hile yapmadan yarıştığını düşünmüş senide savunmuştum attığım bir mail'de. hatta face sayfasında bir tartışma olmuştu orda da diğer kullanıcıyı yatıştıracak bir mesaj yazmıştım.

ayrıca seni katıldığın yarışma veya yarışmalarda şikayet etmeyen aksine savunan birine karşı bunları yazman anormal doğrusu. seni tanımam, etmem. play ve absolut'da gördüm, başa baş gidiyorduk. puanları öyle uçuk kaçık bir arkadaş değildin ve forumda kimseyi kırıcı veya aşağılayıcı bir mesaj yazmadığını görünce dedim "tamam, hakkı ile yarışan bir rakibim var" absolut'a bir mesaj yazarken seni ve hakkı ile yarışan başka 1-2 arkadaşıda savunayım dedim.

okuduğum kadarı ile ayıp etmişim böyle yaparak, kimisine zor gelir ama senden ve savunduğum diğer arkadaşlardan özür dilerim siz kendinizi savunabilecekken benim size avukatlık yaptığımdan dolayı.

Çevrimdışı deathcat

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #14 : 19 Temmuz 2010, 00:11:29 »
Alıntı
hani bir söz vardır ya "dost bildik güvendik" , "insan bildik yardım ettik" buda aynı durum.

Kelimelerine dikkat et , altından kalkamayacağın laflar yemeyesin sonra!!!...
Sen aynı anda burn to dance yarışmasında , absolutte, play yarışmasında , asus babam ve ben yarışmasında , renginigöster.com  yarışmasında , ve aklıma şu an isimleri gelmeyen toplamda 7-8 yarışmadada ilk sırada yada 2. sırada yer alman çok tuhaf?insanlar bir tanesi için çabalayıp o derecelere gelemezken sen tek başına 8 yarışmada derecedesin.
Ben absolute ve play yarışmasına senden15 gün önce  başlamış ve hergün oy topluyorken senin birden benle aynı puana gelmen hatta geçmen, ayrıca bunun dışındada diğer yarışmalarda bu kadar oy toplaman, sonrada nasıl hile yapıyorlar demen kadar ilginç bişey yok. ;D
Bu forumda hile yapan bir çok insan var, ama hiç bir tanesi yaptıktan sonra pişkin pişkin ortalıkta gezipte hala millete haktan hukuktan bahsetmiyor. ya gidip yeni nickle geliyorlar yada susup izliyorlar.
Bu hakkımla katıldığım son 2 yarışma. eğer olaki bunların 2sindede elenirsem. Emin ol bundan sonra her yarışmada senden 1 fazla hile yapıp  kazanılacak bir hediye varsa alıcam. silinirsemde çok üzülmem o zaman yarışmadan .
Sonrada yüzsüz yüzsüz gelip millete çamur atarım artık  :D :D

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 19 Temmuz 2010, 00:47:42 »
asosyal sen neden sadece oylamalı facebook kampanyalarına giriyorsun ;D

hani ben sebebini biliyorum da bir de senden duysun herkes ;D

Çevrimdışı aSoSYaL

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 19 Temmuz 2010, 01:03:49 »
sana birşey yazmak foruma 200 mesaj yazmakta daha yorucu.
hangi yarışmada kaçıncı olduğumu merak eden var ise katıldığım yarışmaya bakar derecemi görür.
ama sen hala benden 15 gün sonra katıldın 1. oldun diyorsan, buyur o yarışmanın yetkililerine ulaşalım buraya onlar yazsın kaç gün fark ile katılıp kaçıncı olduğumuzu..

bu arada takip edersin diye haber vereyim, ağustos ayında 1 ay boyunca bir oyun oynayacağım, başladığımda konu açarım. orda da takip etmek istersen beklerim seni, benim gibi tüm boş vaktini evde geçirmek zorunda olan biri isen veya boş vaktin olursa birlikte oynayalım, hatta yöneticilerede ikimizin hile yapıp yapmadığını iyice izlemelerini söyleyelim.  ;)

asosyal sen neden sadece oylamalı facebook kampanyalarına giriyorsun ;D

hani ben sebebini biliyorum da bir de senden duysun herkes ;D

gördğüm her kampanyaya katılıyorum dostum, diğerlerinde herkesin adı liste halinde yazmadığı için görmemen normal.
sizler gibi başka sahte profil ile oy topladığımı düşünen var ise katıldığım yarışmalara mesaj atabilir ve güzel bir şok geçirebilir   ;)

Çevrimdışı aSoSYaL

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 19 Temmuz 2010, 01:27:16 »
deathcat, şu son teklifi düşün birlikte oynayalım şu oyunu ve sıkı takibe aldıralım kendimizi oyunun yöneticilerine  ;)
ufoskop, seni tanımıyorum ne yazık ki. aslanmax'dan çoğu kişi alacağını almış, bir yolu varsa bunu herkes öğrenmek ister.

Hakkımda olumsuz şeyler düşünen arkadaşları yeterince tatmin ettiğimi varsayıyorum, vaktimi ayırmam gereken başka forumlarda ve sitelerde olan arkadaşlarım var, şimdilik bu kadarı sizin için yeterli olmuştur umarım.

deathcat ve ufoskop hakkımda düşündüklerinizi yazdığınız için de teşekkür ederim. Başka birşeyler yazmak isteyenler olursa yazsın lütfen, bu forum için çıkardığım şablonda boşlukları doldurmamda yardımcı oluyor bu.

Şimdillik bu konu için bu kadar yeter sanırım, hak ettiğimiz gibi yaşamamız dileği ile...

Çevrimdışı dunyaninnisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 19 Temmuz 2010, 01:36:28 »
bu arada takip edersin diye haber vereyim, ağustos ayında 1 ay boyunca bir oyun oynayacağım, başladığımda konu açarım. orda da takip etmek istersen beklerim seni, benim gibi tüm boş vaktini evde geçirmek zorunda olan biri isen veya boş vaktin olursa birlikte oynayalım, hatta yöneticilerede ikimizin hile yapıp yapmadığını iyice izlemelerini söyleyelim.  ;)

kurallar değişti :) 1 ay boyunca sürekli oynamak zorunda değilsin :)

Çevrimdışı aSoSYaL

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 19 Temmuz 2010, 01:55:15 »

kurallar değişti :) 1 ay boyunca sürekli oynamak zorunda değilsin :)

aynı yarışmadan bahsediyorsak ayın ödülünü kazanmak istediğim için 1 ay diye yazmıştım, aynı yarışmadan mı bahsediyoruz  :) MK