Gönderen Konu: Absolut Yarışması  (Okunma sayısı 6278 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deathcat

• Acemi Kampanyacı
  • **
Absolut Yarışması
« : 17 Temmuz 2010, 00:02:52 »
En başından başlayıp bugüne kadar oy topladığım yarışmada , gerekçe göstermeden 100 oyumu silen uygulama yöneticilerine,
 son günü saatlerde uğraşıp faceten , msnden , hatta forumda özel mesaj atarak topladığım oy olan 50 adedi silen uygulama yöneticlerine,
30 günde 700 oy toplayıp , son günü 350 oy topladığı halde bunu görmeyen ve o üyeyi silmeyen uygulama yöneticilerine
KOCAMAN ALKIŞ istiyorum. Forumda bu güne kadar attığım yüzlerce mesaj karşılığı oy toplayıp  rahatsız ettiğim herkesten teker teker özür diliyorum.
Yarışmalarınızda özel mesajla hatırlattığınız sürece destek verebilirim.

Çevrimdışı esackes

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Absolut Yarışması
« Yanıtla #1 : 17 Temmuz 2010, 05:36:40 »
sağlık olsun sıkma canını.

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 17 Temmuz 2010, 10:29:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
En başından başlayıp bugüne kadar oy topladığım yarışmada , gerekçe göstermeden 100 oyumu silen uygulama yöneticilerine,
 son günü saatlerde uğraşıp faceten , msnden , hatta forumda özel mesaj atarak topladığım oy olan 50 adedi silen uygulama yöneticlerine,
30 günde 700 oy toplayıp , son günü 350 oy topladığı halde bunu görmeyen ve o üyeyi silmeyen uygulama yöneticilerine
KOCAMAN ALKIŞ istiyorum. Forumda bu güne kadar attığım yüzlerce mesaj karşılığı oy toplayıp  rahatsız ettiğim herkesten teker teker özür diliyorum.

+1

Çevrimiçi diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 17 Temmuz 2010, 10:32:38 »
Oyumuz helal olsun..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 17 Temmuz 2010, 10:51:30 »
Çok üzüldüm. Dün gece çok oya ihtiyacın olduğunu söyledin, başka kimseye oy verdirirseniz sevinirim dedin, ben de aynı pc den, eşimden oy verebileceğimi söyledim. Sen, aynı pc den vermenin sıkıntı yaratacağını söyledin ve ben de aynı pc den oy vermedim. Bu kadar dürüst yarışmışken, böyle bir haksızlığa uğramana gerçekten üzüldüm. Ayrıca hiç kimse 1 günde 350 oy alamaz. Yarışmaları düzenleyen ajanslar biraz daha mantıklı bakmalı. Aynı zamanda adam da kayırmamalı.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 17 Temmuz 2010, 10:55:13 »
absolut yarışmasının geliştiricilerinin bu haksızlığı görmezden geleceğini sanmıyorum. umarım kazanırsın.

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 17 Temmuz 2010, 10:56:18 »
ÖZÜR DİLEYECEK BİRŞEY YOK ARKADAŞIM SEN ELİNDEN GELENİ YAPTIN BİZDE DESTEK OLMAK İÇİN ELİMİZDEN geleni yaptık ama bu adamlar küçük insanlarmışki bu dediklerini yapmışlar. bencede boşa üzme kendine her kampanyada oluyor boyle şeyler, umarım başka kampanyalarda kazanırsın!!!
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Temmuz 2010, 12:07:37 »
Nasıl günlerdir oy topladıgına şahitlerden biri de benim ibrahim umarım hakkını alırsın.

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
« Yanıtla #8 : 17 Temmuz 2010, 12:15:22 »
Bende kazanacağını ümid ediyodum. düzenli oy veriyordum bende. Geçmiş olsunnn. :-\
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı aSoSYaL

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 17 Temmuz 2010, 16:51:21 »
deathcat sonuçlar açıklanmadı daha kendini boşa yoruyorsun şuan, sende biliyorsun ki daha öncede sahte oylar ile 2000-3000 oy alanlar vardı, sahte oyları silinince 50-60 oldular.

yarışmanın son günüde olsa sonuçlar açıklanmadan sahte oylar silinir yine ilk 3 aynı olur merak etme.

ayrıca o arkadaşı bende tebrik ediyorum, dün arkadaşıma gitmeden önce evden son kez bakayım dedim 700 küsür oyu vardı. arkadaşımdan oy almak için açtık baktık 900 küsür olmuş ve devamlı olarak artıyordu.

dün benim attığım mail üzerine oylamayı anında kapattılar, ilgili kişiler yani. sahte oyları daha öncede sildiler şimdide silerler.

senden pek hoşlanmasamda hak ettiysen kazanırsın umarım.