Gönderen Konu: Evy Baby - Ayın Tüketicisi  (Okunma sayısı 3425 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı canan10

• Usta Kampanyacı
Ynt: EVY BABY/AYIN TÜKETİCİSİ
« Yanıtla #10 : 13 Haziran 2009, 11:56:02 »
evybaby mayıs ayının tüketicisi seçilmişim.hediyem az önce elime ulaştı..3 katlı bebek bezi pastası çok güzel..bebeği olan arkadaslarda sansını denesin derim..tskrler

Çevrimdışı darkinangel

• Usta Kampanyacı
  • SAHİP OLDUĞUN GÜCÜ ASLA GÖSTERME...!!!
« Yanıtla #11 : 13 Haziran 2009, 11:59:10 »
ayın tüketicisi seçilmek için ne yapmak gerekiyor cnm.

Çevrimdışı canan10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 13 Haziran 2009, 12:00:51 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bu linkteki formu doldurup görüslerimi iletmistim cnm

Çevrimdışı gülom

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 13 Haziran 2009, 14:00:46 »
tebrik ederim ark.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
yoldaki bebeğim için istiyorum

Çevrimdışı dh

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 13 Haziran 2009, 16:36:48 »
Tüketici formunu ben de doldurdum çünkü 2 aydır Evy Baby kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum.Daha önce Prima kullanıyordum esnek bantlardan ötürü ama piyasadaki en pahalı çocuk bezi.Bezlerden kurtulma savaşında daha ekonomik bebek bezi kullanmaya karar verip Evy Baby denedim ve şimdiye kadar kullanmadığım için pişman oldum.Zira Prima da çişten sonra bezin içinde jeller topaklaşıyordu ve hiç hoşuma gitmiyordu.Ama EVy Baby de böyle bir sorun yok,kokusu da güzel ,fiyatı da.Bebekli arkadaşlara duyurulur!Bunun yeri burası değil biliyorum,paylaşmak istedim. :)

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #15 : 22 Haziran 2009, 14:56:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Tüketici formunu ben de doldurdum çünkü 2 aydır Evy Baby kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum.Daha önce Prima kullanıyordum esnek bantlardan ötürü ama piyasadaki en pahalı çocuk bezi.Bezlerden kurtulma savaşında daha ekonomik bebek bezi kullanmaya karar verip Evy Baby denedim ve şimdiye kadar kullanmadığım için pişman oldum.Zira Prima da çişten sonra bezin içinde jeller topaklaşıyordu ve hiç hoşuma gitmiyordu.Ama EVy Baby de böyle bir sorun yok,kokusu da güzel ,fiyatı da.Bebekli arkadaşlara duyurulur!Bunun yeri burası değil biliyorum,paylaşmak istedim. :)
bende aylardan beri evy baby kullanıorum bende çok memnunum ama bu ayın tüketicisi olaylarına hiç girmedim yav bi baksammı ki  :D