Gönderen Konu: TTnet iptal ettirme ??  (Okunma sayısı 6591 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
Ynt: TTnet iptal ettirme ??
« Yanıtla #10 : 11 Temmuz 2010, 22:07:43 »
uydunet en avantajlısı ancak bulunduğum yerde hizmet vermiyorlar..
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
biz ev teli kullanmıyorduk. sırf adsl için bağlatmıştık. boşuboşuna biton fatura ödüyorduk. taşındığımız yerde kablolutv vardı uydunete geçtik. limitsiz sanırım 28 tl ödüyoruz ev telefonunu kapattırdık. herkese tavsiye ederim.
meralcim inşallah ınternetini kampanyalı almamışsındır. yoksa kapatmıyorlar belli bir süre.
bende senin gibi net için ev tlf bağlattım canım kampanyalı aldık evet ama kapatılabiliyormuş kampanya indirimini geri istiyorlar sadece.. şimdi telekom müdürlüğüne gidilmesi şartmı yani telefonla iptal ettirilmiyor mu

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
« Yanıtla #11 : 11 Temmuz 2010, 22:08:18 »
ptt ye gidip kapattırmıştı kardeşim.  smile ide iyi araştırmak lazım canım ondada birsürü sorun çıkıyor kotalı olursa çok çabuk gidiyor kotayı aşıyor yanlışlık v.s çok oluyor.

yok canım kotasız bağlattıracağım..

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 11 Temmuz 2010, 22:11:45 »
selam arkadaşlar biz 3 aylık ttnet abonesiyiz şimdi iptal ettirip smile adsl e geçmeyi düşünüyoruz.. Benim öğrenmek istediğim ttnet i iptal ettirmek için ne yapmamız lazım nereye başvurmalıyız telefonla iptal ettirebiliyor muyuz? Acilen öğrenmem lazım yarın iptal ettireceğim bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim..

Talep ettiğiniz işlem için bağlı olduğunuz Telekom Müdürlüğüne şahsi başvurunuz gerekmektedir.

+1

Doping internette güzel kampanyalar var onu öneririm. Bende şu ttnet‘in büyük çekilişi bittikten sonra doping‘e gecicem
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2010, 22:13:22 Gönderen: Scorpion »
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı ilginç

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #13 : 11 Temmuz 2010, 22:26:58 »
bende kapattırmayı dusunuyorum ttnetı  2yıllık sozlesmemız bıttı  superonlıne baglatmayı dusunuyorum ınsallah sorun cıkarmazlar  ıkı yıl dolmadan adres degıstırdım mecburen ınsallah bana adres degıstırdınız 2 yıl daha kulanmak zorundasınız gıbı seyler soylemezler  

superonlıne hakkında bılgısı olan yazabılırmı ???
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2010, 08:22:32 Gönderen: ilginç »

Çevrimdışı aSoSYaL

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 11 Temmuz 2010, 22:38:26 »
bende kapattırmayı dusunuyorum ttnetı  2yıllık sozlesmemız bıttı  superonlıne baglatmayı dusunuyorum ınsallah sorun cıkarmazlar  ıkı yıl dolmadan adres degıstırdım mecburen ınsallah bana adres degıstırdınız 2 yıul daha kulanamk zorundasınız gıbı seyler soylemezler 

superonlıne hakkında bılgısı olan yazabılırmı ???

başka forumlardan diyalog içinde olduğum insanların %80'i memnun, sitede otursam bende geçerdim  :-\

Çevrimdışı ilginç

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 12 Temmuz 2010, 08:23:16 »
tesekkurler