Gönderen Konu: Mobil Modem Kullananlar Yardım Edebilir mi?  (Okunma sayısı 2516 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
  • Şans Lazım Şans:)
Mobil Modem Kullananlar Yardım Edebilir mi?
« : 09 Temmuz 2010, 14:51:27 »
Mobil modemde eniyi imkanı sağlayan firma hangisi acaba? mobil modem kullananlar varsa bana yardımcı olabilir mi?
biraz araştırdım fakat laptopta kullanmak için hagisini alacagıma hala karar veremedim faturası çok geliyor diyende oldu,hızı çok yavaş diyende
acaba hangi modemi almalıyım?  :)

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
Ynt: Mobil Modem Kullananlar Yardım Edebilir mi?
« Yanıtla #1 : 09 Temmuz 2010, 14:56:32 »
sumak ben vodofone modem kullandım çok güzel di hızı gayet iyiydi yine de sen bilirsin

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2010, 14:58:23 »
peki söylenenler gibi faturası çokmu geliyor  ???

Çevrimdışı deliefe06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2010, 15:02:59 »
ben hediye olarak kazanmıştım sınırsız 1 ay kullandım sumak fiyatı şimdiki kullandığın kadar öde var saatlik,günlük,haftalık,aylık olarak istediğini seçebiliyorsun seçtiğin ne ise onu ödüyorsun

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 09 Temmuz 2010, 15:04:22 »
kullandıgın kadar öde iyiymiş onu araştırayım birde :)  teşekkur ederim...

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 10 Temmuz 2010, 20:08:32 »
Bu hız olayı malesef yerine göre değişiyor. Her yerde o bahsedilen hızlı bağlantı olmuyor. Hatta bazı bölgeler iğrenç derecede yavaş oluyor diye duydum.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 10 Temmuz 2010, 23:05:47 »
Bana bugün aveadan mesaj geldi. 1 gb internet aylık 29 liraymıs. Bilgisayarla pek alakan yoksa günlük 2-3 saat oturuyosan 1 gb sana yeter ama 2-3 saatten fazla oturuyosan aylık 4-5 gb gelir. 4 gb 116 lira demek oluyo avea'nın tarifesine göre ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı SachS

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #7 : 11 Temmuz 2010, 01:11:46 »
ben turkcell vınn kullanıyorum çoğu yerde 3g  hızında hız sorunu yok 4gb limitli limiti aşmazsanız sorun yok iyi takip etmek lazım sanki biraz çabuk bitiyor gibi ttnet varken daha çok video izleyebiliyor veya daha çok  download yapabiliyordum yani şimdi biraz kısıtlı ama istediğim yerde kullanabiliyorum o tesellisi  :)

Çevrimdışı !sumak!

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 11 Temmuz 2010, 12:45:10 »
işim gereği  sabah 9-akşam 8 arası internetteyim yani gunumun çogu nette geciyor ben hafta sonlarıda işte olmadıgım vakıtler yani sadece pazar günleri  ;D  laptop için almayı düşünüyorum oyuzden iyi bir secim yapmam gerek, daha sonra pişman olamak istemiyorum,internet hızı çok önemli yavas internete hiç tahammul edemiyorum :) fikirleriniz için teşekkur ederim ayrıca  :)
bayileri dolaşmaktan sıkıldım, herkes kendi firmasının modemini saatlerce övüyor sadece  :D

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 11 Temmuz 2010, 13:07:28 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben turkcell vınn kullanıyorum çoğu yerde 3g  hızında hız sorunu yok 4gb limitli limiti aşmazsanız sorun yok iyi takip etmek lazım sanki biraz çabuk bitiyor gibi ttnet varken daha çok video izleyebiliyor veya daha çok  download yapabiliyordum yani şimdi biraz kısıtlı ama istediğim yerde kullanabiliyorum o tesellisi  :)
Çok bilgim yok ama sanırım mobil internetlerde upload da kotaya yansıyor. adsl de yansımıyor.