Gönderen Konu: Dışarı Çıkacağım. Bakkaldan, Marketten Ne Alsam Da Hediye Kazansam?  (Okunma sayısı 7189 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı şeyda35

• Usta Kampanyacı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bi dışarı çıkmaya üşenmesem bimdeki bravoları toplucam da evden çıkasım gelmiyo  :)
Bimde dahamı ucuz oluyor bravolar. Normalde ne kadar hiç almadım brovada  ;D
bimde var diye biliyorum her markette satılmıyomuş kıt kaynak ;D
beğenelim,beğendirelim
30.sayfadayım =)

Çevrimdışı LeadRi61

• Usta Kampanyacı
Fiyatı ne kadar onu merak ediyorum ;D bize en yakın bakkalda ülker dondurmaları satmıyorlarda

Çevrimdışı şeyda35

• Usta Kampanyacı
2.25 diye duymuştum
beğenelim,beğendirelim
30.sayfadayım =)

Çevrimdışı mukoo

• Usta Kampanyacı
  • Bir bakış borcun var bana.... G.E.E.<3
bakkalda kağıtta 2.50 yazıyordu
migrosta 2 tane 4.50 aldm:D
bazen durup dururken, birine "pardon bakar mısınız?" diyip sonra "ne bakıyosun lan ?" diyerek olay çıkarasım geliyo, sonra gidiyo. :)

Çevrimdışı la_edri

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • http://www.encokbanabravo.com/index.php?/users/409
kızlar alışverişle ilgili her türlü şeyi bana sorabilirsiniz  ;D hatta hızıma ayak uyduran az sayıda canlı olduğu için çoğu zaman paraları yalnızken saçıyorum  :P dün stradivarius ile marks&spencerden (alırken boykotu falan hatırlamıyordum eve gelince aklıma geldi  :-\ ) birkaç cici kaptım mesela.valla bu aralar yeni sezon ürünleri güzel fiyatlara alınabiliyor kaçırmayın derim.gelelim asıl konuya, market olayında ise bence pınar kido,8x4,roko,magnum almamazlık etmeyin.isteyen coca cola da alabilir tabi.ha bir de dün real markette ALL dergisinin temmuz sayısını aramıştım ama bulunanlaı hep haziran sayısı olduğu için almadım.çünkü haziran sayısını önceden almıştım zaten.bence bu dergiyi de takip etmekte fayda var.beğendikleri 3 kombini ödüllendiriyorlar.ayrıntıları dergide bulabilirsiniz.öğretmen yerine modacı falan olsam yeriymiş  :P ayrıca aşıiveriş yapmaya üşenilir mi hiç  ??? bağdata giderim valla...

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
mağazalarda çoooooook güzel şeyler var indirimleri de yazın özellikle bayanlar :)

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
bende nedense marketten çok pazarları seviyorum dun bakırköy pazarındaydım her hafta gitmeye çalışırım  marketlerde oradaki samimiyeti,iyi malı bulamıyorum açıkcası  :)
bakırköy pazarına bayılıyorum ben ya taaaa gebzelerden kalkıp oraya gidiyorum :)
bu aralar alınabılecek en temiz hediye sanırım bravolarda.gece sifrelerinizi girersiniz olur.ben eşime bugun aldırdım ama malesef gitmiş kocaman olanlardan almış.napıyım ben onu zaten sırf cubugu için istemiştim :)
:)

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
bende nedense marketten çok pazarları seviyorum dun bakırköy pazarındaydım her hafta gitmeye çalışırım  marketlerde oradaki samimiyeti,iyi malı bulamıyorum açıkcası  :)
bakırköy pazarına bayılıyorum ben ya taaaa gebzelerden kalkıp oraya gidiyorum :)
bu aralar alınabılecek en temiz hediye sanırım bravolarda.gece sifrelerinizi girersiniz olur.ben eşime bugun aldırdım ama malesef gitmiş kocaman olanlardan almış.napıyım ben onu zaten sırf cubugu için istemiştim :)

bol bol yeyin diye almıs işte :)
bende cook severim pazarları ::)

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
benim burda 4 tarafım bakkal market bravoların fiyatı 2.25 tl alıyım dedim sonra ya kazanamazsam diyip bıraktım :)

Çevrimdışı YeniSahip

• Usta Kampanyacı
    • Facebook
benim burda 4 tarafım bakkal market bravoların fiyatı 2.25 tl alıyım dedim sonra ya kazanamazsam diyip bıraktım :)

Ayıp etmişsin. Bravo bulmuşsun, alınmaz mı hiç? :)