Gönderen Konu: prima premium care yarışması  (Okunma sayısı 6665 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Stormm

• Usta Kampanyacı
Ynt: prima premium care yarışması
« Yanıtla #10 : 24 Haziran 2010, 15:04:22 »
Gerçekten çok saçma bir olay herkesden değilde sadece bizim forumdaki arkadaşlarınmı oyu eksiliyor.

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 24 Haziran 2010, 15:07:36 »
belki de ard arda hızlı bir şekilde oy geliyorsa takibe alıyorlardır ve siliyorlardır hile sanıp..

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 24 Haziran 2010, 15:09:13 »
Benim 800 küsür oyum vardı. 122ye düştü. forum dışından sadece 13 -14 oyum vardır en fazla. çünkü forumdan oy verenleri tek tek işaretliyorum. sayı aşağı yukarı belli,forumdan verilenler çıkınca 120 falan kalıyor zaten. sonsuzluk arkadaşımızın da oyları aynı şekilde silindi. 1200 lerden 400lere düştü. Bunun sebebi ne olabilir,fikri olan var mı başka?

bu arada ardarda gelmedi oylar

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 24 Haziran 2010, 15:13:29 »
ard arda oy gelmesinden  kastım, forumdan veya face den gönderdiğin oy mesajlarını ne aralıkta yolladın bilmiyorum ama her oy istediğin beklemeyip hemen oy verdiyse orda bi sorun olmuş olabilir.. ard arda derken bunu kasdetmiştim..bazı kampanyalarda öyle bir sistem var diye biliyorum.. ee sadece forumdakilerde aynı sorun var diye düşünürsek bence mantıklı gibi geliyor her ne kadar silinmesi mantıksızsa..

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 24 Haziran 2010, 15:17:04 »
aynı kişiler sadece 1 resime oy verebilir diye bir kural olsa siilinmesi mantıklı olabilirdi ama başlı başına saçmalık!
forumdan neredeyse 200 kişiye msj gönderdim dönüş yapan sadece 65 kişi falan,ardarda oy  veren yok, peşpeşe 10 oy bile gelmemiştir.

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 24 Haziran 2010, 15:32:57 »
prima p&g firmasının

p&g den çözüm beklemeyin ben orkid kızlar arasında yarışmasıyla ilgili defalarca mail attım sikayet vara yazdım bir türlü sonuç veremediler. yarışmayı düzenleyen ajans canı istediği gibi tanıdıklarına dağıttı ı phoneları..ben ne kadar surpriz yazarsam yazayım hepsine onaylanmadı diye mail geri döndü. ilk haftalarda kazanan arkadasları ayrı tutuyorum. ama son 4 hafta resmen kendi canları istediiklerini yaptı ajans bir kişi bile p&g den müdahale etmedi..

moralinizi bozmak gibi olmasın ama herşey yarışmayı düzenleyen ajansın elinde. p&g tüketici hizmetlerindeki bayanlarda herşeyden habersiz bilgilerinizi aldık ilettik diyorlar başkada bişey yapmıyorlar.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 24 Haziran 2010, 15:42:15 »
evet tuanna şikayetvar da şikayetlerini okumuştum. elimden geleni yapıp gerisini Allah'a havale ediyorum. Kazanamasam kazanamadım der geçerim ama bu resmen haksızlık!

Çevrimdışı Tuanna

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 24 Haziran 2010, 15:57:32 »
ne yazıkki sikayet varda yayınlanalı kimse tenezül edip aramadı bile.

göz göre göre hediyeleri tanıdıklarına dağıttılar. İlk 20 arasından seçeceğiz surpriiz diyorlar bir bakıyorsunuz seçilmiş kişi bir anda ilk 20 ye girmiş. Oysaki bütün hafta listede bile yoktu adı. aynı şeyleri defalarca kez yazıyorlar bir oda dolusu bir çuval dolusu bir kutu dolusu onlarınki onaylanıyor ben 3 cümle ile detaylı anlatıyorum adam onaylamıyor hasta ettiler beni...

kazanan kişi 450 tane yollamış 4 tanesi onaylanmamış ben yazıyorum yazıyorum sürekli onaylanmadı diyor moderasyondan geçiyor diyorlar birde. moderasyondaki adam arkadasına demiş sen yolla dur ben hepsini onaylayacağım bende ne yapsam yaranamadım red red deli ettiler beni....

P&G nin acilen çalıştığı ajansları değiştirmesi gerekiyor. Braunda P&G nin başarısızlıklala dolu bir yarışma kiminin fotografı oylanıyor kimininki oylanmıyor fotograf ucup gidiyor.

Çevrimdışı ozlemce108

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 25 Haziran 2010, 13:33:51 »
prima face duvarındaki yazılarımızı bile silmiş!

demari

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 25 Haziran 2010, 14:39:06 »
ya nasil is bu, simdi oy vermeye denedim ve verildi, demek tekrardan oy veriliyormus,