Gönderen Konu: Aşkı memnu dizisini takip edenlere;  (Okunma sayısı 39971 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı a.sena.a

• Usta Kampanyacı
Ynt: Aşkı memnu dizisini takip edenlere;
« Yanıtla #390 : 25 Haziran 2010, 13:31:11 »
valla herkesin rüyasına girmiş ne yalan söyliyim ben de gördüm bişeyler herkesi nasıl da etkilemiş
oy istemek için lütfen mesaj atmayınız geri dönüş yapamıyorum sizin de vaktiniz ve mesaj hakkınız boşa gitmesin.

Çevrimdışı la_edri

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • http://www.encokbanabravo.com/index.php?/users/409
« Yanıtla #391 : 27 Haziran 2010, 00:42:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
selçuk yöntemde ezel'e transfer olmuş kenan rolünde oynıycakmış, akşam gelsede izlesek bende eşimde dört gözle bekliyoruz finali tabi eşim bitsede kurtulsam diye bekliyo, hatta kardeşimin bu aralar doğumu var akşamıda atlatsam bari finali yakalasam diyo.. :D :D

ne kenan o mu olacakmış!ama adını hatırlamadığım keltoş,hani  kalp ağrısında oynayan kalın kaşlı çocukla aynı dizide bir zamanlar polis rolünde oynayan tontiş amca diye biliyordum ben.(hemen şıp diye hatırladığınıza eminim  :P ) keşke şener şen olsaydı...ezel duruken aşk-ı memnu mu izlenirmiş iyi ki bitti  8) ben de ezelin hastasıyım hatta facede ezelle ilgili neredeyse sahne sahne yorum yapılıyor.dayım benim ,seviyorum ben onu  :-* bu arada beren saat bölüm başı 30 milyar almış,gıcık  >:(

Çevrimdışı la_edri

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • http://www.encokbanabravo.com/index.php?/users/409
« Yanıtla #392 : 27 Haziran 2010, 00:46:25 »
ayrıca az önce yazmayı unuttum mezarın başında çakmakadirinanırbehlül çok komikti  ;D şimdi kendime yakışanı yapıcam, behlül kaçarrr zuahaha ;D

Çevrimdışı glh_n

• Moderator
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
« Yanıtla #393 : 27 Haziran 2010, 03:02:13 »
selçuk yöntemde ezel'e transfer olmuş kenan rolünde oynıycakmış, akşam gelsede izlesek bende eşimde dört gözle bekliyoruz finali tabi eşim bitsede kurtulsam diye bekliyo, hatta kardeşimin bu aralar doğumu var akşamıda atlatsam bari finali yakalasam diyo.. :D :D

ne kenan o mu olacakmış!ama adını hatırlamadığım keltoş,hani  kalp ağrısında oynayan kalın kaşlı çocukla aynı dizide bir zamanlar polis rolünde oynayan tontiş amca diye biliyordum ben.(hemen şıp diye hatırladığınıza eminim  :P ) keşke şener şen olsaydı...ezel duruken aşk-ı memnu mu izlenirmiş iyi ki bitti  8) ben de ezelin hastasıyım hatta facede ezelle ilgili neredeyse sahne sahne yorum yapılıyor.dayım benim ,seviyorum ben onu  :-* bu arada beren saat bölüm başı 30 milyar almış,gıcık  >:(
Ayrıca rexona reklamından 750 bin patos reklamından da 850 bin almış diye okumuştum  ünlü olmak varmış yaa :D :D
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)