Gönderen Konu: Emsan -Hem Sana Hem Bana  (Okunma sayısı 41393 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sevda yağmuru

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Emsan -Hem Sana Hem Bana
« Yanıtla #360 : 07 Ekim 2010, 00:32:34 »
anca aptalın biri böyle şeyler yazar..

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Dangerous liaison. Looking for a partner for risky dating
« Yanıtla #361 : 07 Ekim 2010, 00:41:18 »
neler olmış neler.şimdi okudum da emsanın sayfasındaki yorumları.pess dememek imkansız..cevap bile veremiyor emsan..
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı eycane

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #362 : 07 Ekim 2010, 00:42:13 »
hileci orda milleti kudurtuyor

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #363 : 07 Ekim 2010, 00:42:35 »
çok komik ama çok güldüm ben
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #364 : 07 Ekim 2010, 10:43:26 »
o mesajı banada direk atmış facebooktan zati muhterem.ben kim olduğunu biliyorum.herzamanki gibi yine utanmazsın ve herzamanki gibi rezilliğine övünüyorsun.komiksin ama bir o kadarda acınacak haldesin.evet bir kez silindin o yüzden sahte kimlikle yarıştın korkaksında aynı zamanda.bana bidaha facebookdan yazma gülüm ha yazarsan açık kimliğinle gel tırsma  ;)
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı gizemlitosbaga

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • ...Şans cesurdan yanadır...
« Yanıtla #365 : 07 Ekim 2010, 10:56:36 »
resmen rezalet...
...İster kum tanesi olsun ister kaya, ikisi de aynı şekilde batar suya (OldBoy)...

Çevrimdışı gulsevdam

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #366 : 07 Ekim 2010, 12:14:16 »
kim ki bu merak ettim umarım  burdan değildir...
...

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #367 : 07 Ekim 2010, 13:26:32 »
arkadaşlar durumu anlıyorum ama bi muddet kilitliyicem konuyu emsana

Çevrimdışı daphne76

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #368 : 07 Ekim 2010, 18:32:18 »
 Değerli takipçilerimiz, yarışma sonrası bazı takipçilerimiz tarafından yapılan yorumlar, tüm takipçilerimizi rahatsız ettiği için yarışma sonunda oluşan kazananlar listesi ile ilgili yeniden ve daha detaylı bir araştırma yapılması kararı ve...rilmiştir. Kampanya koşullarında da belirtildiği üzere, Emsan Mutfak Gereçleri yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı ya da haksız yollardan puan kazandığı tespit edilen yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini ve kazanılan ödül hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Buna istinaden, doğru bilgiler ve T.C no ile katılsa dahi hediye hakkı kazanan tüm yarışmacıların hesapları ve kendilerine puan kazandıran tüm hesaplar tek tek incelenerek ardarda açılmış belli sayının üzerinde hesaptan kendi puan kazandırdığı tespit edilen veya farklı yollarla haksız puan kazandığı belirlenen yarışmacılar kazananlar listesinden çıkarılarak yeni bir liste oluşturulacaktır. Yeni ve geçerli kazananlar listesi 11.10.2010 Pazartesi günü duyurulacaktır. Bilgilerinize sunarız.
« Son Düzenleme: 07 Ekim 2010, 19:11:08 Gönderen: daphne76 »

Çevrimdışı lerzankara

• Usta Kampanyacı
  • yakışıklı şanslarım
    • lerzankaradan
« Yanıtla #369 : 07 Ekim 2010, 19:54:00 »
bu sayede belki banada önlük yollarlar:))

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Değerli takipçilerimiz, yarışma sonrası bazı takipçilerimiz tarafından yapılan yorumlar, tüm takipçilerimizi rahatsız ettiği için yarışma sonunda oluşan kazananlar listesi ile ilgili yeniden ve daha detaylı bir araştırma yapılması kararı ve...rilmiştir. Kampanya koşullarında da belirtildiği üzere, Emsan Mutfak Gereçleri yarışma boyunca, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı ya da haksız yollardan puan kazandığı tespit edilen yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini ve kazanılan ödül hakkını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Buna istinaden, doğru bilgiler ve T.C no ile katılsa dahi hediye hakkı kazanan tüm yarışmacıların hesapları ve kendilerine puan kazandıran tüm hesaplar tek tek incelenerek ardarda açılmış belli sayının üzerinde hesaptan kendi puan kazandırdığı tespit edilen veya farklı yollarla haksız puan kazandığı belirlenen yarışmacılar kazananlar listesinden çıkarılarak yeni bir liste oluşturulacaktır. Yeni ve geçerli kazananlar listesi 11.10.2010 Pazartesi günü duyurulacaktır. Bilgilerinize sunarız.
kismet ettiyse Mevla el getirir yel getirir sel getirir. kismet etmediyse Mevla el götürür yel götürür sel götürür.