Gönderen Konu: Sahte Facelerine Bizi Ekleyenlerin Facelerini İmhaya Varmısınız...  (Okunma sayısı 138443 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Beni nerden buluyorlar bilmiyorum ama özel face hesabım olmasına rağmen sürekli arkadaşlık talebi geliyor reddediyorum ama sinir oluyorum..Özel face hesabımda kampanyacı arkadaşlarımdanda var sanırım kampanyalar için yeni bir hesap açıp o arkadaşlarıda oraya taşıyacağım özel facede sadece yakınlarım olsun istiyorum..

İşte en buyuk tehlike bu.Gözü dönmüş tipler bütün akrabalarınıza kadar davet yolluyorlar...
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
sanırım çogu hesaplarımız da kapatıldı yani benim adavapuru kampanya olan açılmadı hala ben ona çok alışmıştım oysa nasıl açtırabilirim bilginiz varmı ?

Çevrimdışı simge87

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
benim sadece kampanyalar için bi face hesabım var ama onda bile rahatsız oluyorum herkes ekleyip bi destek istiyo

Çevrimdışı ayyayya

• Acemi Kampanyacı
  • **
ben de şimdi gördüm konuyu. sildim yazılanları.

arkadaşlar bir de "ayya Yya" diye bir şahıs var, kim bilmiyorum, alakam yok. benimki "ayyayya kampanya".
bazı kampanyalar için adımı değiştiriyorum
üfle

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
Beni nerden buluyorlar bilmiyorum ama özel face hesabım olmasına rağmen sürekli arkadaşlık talebi geliyor reddediyorum ama sinir oluyorum..Özel face hesabımda kampanyacı arkadaşlarımdanda var sanırım kampanyalar için yeni bir hesap açıp o arkadaşlarıda oraya taşıyacağım özel facede sadece yakınlarım olsun istiyorum..

aynen bende ozelle kampanyayı ayırdım ozelde burdan bı kac bılık arkadas var ama ozel faceme hala akın    istek var
 birde şu face isimlei konunun ilkinde diazem topluca iisimleri verse cok güzel olcak

Çevrimdışı kelimeler_yetse

• Usta Kampanyacı
  • kaderini yaşa yada yenisini yaz!
fake profiller, sadece resimlere bakarak anlaşılmıyor ki...kişinin profilinde yarışma harici hareket yada paylaşım yoksa bence silinmeli...sonuçta herkes kendi resmini yüklemek zorunda değil...bende elemeye kalkıştım ama profil resmine yada takma ismine göre elemeye kalksam olmayacak bunu anladım  :-\ yinede gözüme ilişenleri,şüphe uyandıranları siliyorum

Çevrimdışı Helen

• Usta Kampanyacı
Konuda gördüğüm bir sürü isimi ortak arkadaşlar var diye eklemişim ben silicem şimdi

Günde bi ton insan ekliyo beni bence  bir konu açılmalı herkes profil linkini paylaşmalı o konuda ona göre kalanları listemizden çıkartmalıyız anca bu şekilde fake hesapları eleriz diye düşünüyorum :)

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
Konuda gördüğüm bir sürü isimi ortak arkadaşlar var diye eklemişim ben silicem şimdi

Günde bi ton insan ekliyo beni bence  bir konu açılmalı herkes profil linkini paylaşmalı o konuda ona göre kalanları listemizden çıkartmalıyız anca bu şekilde fake hesapları eleriz diye düşünüyorum :)

bencede aynen katılıyorum kim kimdir forumda facede kim belli olur

Çevrimdışı Helen

• Usta Kampanyacı
En iyisi o şekilde bence herkes profil linkini versin birbirimizi ekleyelim sadece birbirimize destek olalım fake hesaplar da böylece elenmiş olsun

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı

çok iyi fikir çok fazla fake üyelik var anlaşılması zor