Gönderen Konu: Sahte Facelerine Bizi Ekleyenlerin Facelerini İmhaya Varmısınız...  (Okunma sayısı 138447 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

awelya

• Ziyaretçi
Ynt: Sahte Facelerine Bizi Ekleyenlerin Facelerini İmhaya Varmısınız...
« Yanıtla #600 : 23 Haziran 2010, 22:35:27 »
Arkadaşlar geçen günde belirttiğim gibi malum şahıslarla arkadaşlıklarına hala devam ettirenleri arkadaş listemden sildim, kimse kusura bakmasın yada alınmasın ama ben  bunların fake profillerinden yıldım artık, sadece bu gün bile 15 ten fazla arkadaşlık isteği geldi bunlardan  >:(
Sonra birde yarışmalarda bunlar kazandığında burda atıp tutuyoruz, hile yapılıyor diye, en başta bu şekilde kazanç sağlayanlarda bizimde payımız oluyor, bizlerde onları bu anlamda desteklemiş oluyoruz ve ben bu durumdan iyice nefret etmeye başladım artık...  >:(
Benimle tekrar arkadaş olmak isteyenler önce profillerinden bu malum şahısları silsinler  ;D

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #601 : 23 Haziran 2010, 22:36:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Arkadaşlar geçen günde belirttiğim gibi malum şahıslarla arkadaşlıklarına hala devam ettirenleri arkadaş listemden sildim, kimse kusura bakmasın yada alınmasın ama ben  bunların fake profillerinden yıldım artık, sadece bu gün bile 15 ten fazla arkadaşlık isteği geldi bunlardan  >:(
Sonra birde yarışmalarda bunlar kazandığında burda atıp tutuyoruz, hile yapılıyor diye, en başta bu şekilde kazanç sağlayanlarda bizimde payımız oluyor, bizlerde onları bu anlamda desteklemiş oluyoruz ve ben bu durumdan iyice nefret etmeye başladım artık...  >:(
Benimle tekrar arkadaş olmak isteyenler önce profillerinden bu malum şahısları silsinler  ;D
son yorumunla guldurdun beni açelya :D en alttaki :D

awelya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #602 : 23 Haziran 2010, 22:37:03 »
 ;D ;D ;D öyle ama  :D

Çevrimdışı catpat07

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #603 : 23 Haziran 2010, 23:07:35 »
listemde nermin uz diye bir hanımı buldum. sanırım uz gillerin annesi kendileri. kusura bakmasın. sildim kendisini.
:)

Çevrimdışı papatya89

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #604 : 23 Haziran 2010, 23:12:09 »
listemde nermin uz diye bir hanımı buldum. sanırım uz gillerin annesi kendileri. kusura bakmasın. sildim kendisini.

ellerin dert görmesn :D

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #605 : 23 Haziran 2010, 23:24:57 »
arkadaşlar benimde geçen dikkatimi çekdi mehpare duru tanıyanınız varmı bizden 36 ortak arkadaş var o kişinin benimle hiç bir bağlantısı yok eğer bizdense kusura bakmasın bilgilerinde doğum yılımız bile aynı olunca şüpelendim çünkü burda hiç adaşımla denk gelmedim
olduğu kadar olmadığı kader..

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #606 : 23 Haziran 2010, 23:26:04 »
yok yahu annesi falan deildir hatta tuğba uz un da gerçekte var olduğunu sanmıyorum.. hayali bir aile..

Çevrimdışı gungem

• Usta Kampanyacı
  • Şanssızım Bu Sıralar :(
« Yanıtla #607 : 23 Haziran 2010, 23:26:19 »
ben de eliyorum arkadaş listemden ama kim fake kim gerçek bilmiyorum
rastgele eliyorum ;D
pek vaktim yok günde 10-15 kişi silcem
Ahhh! Nerde o eski kampanyalar....

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #608 : 23 Haziran 2010, 23:27:58 »
yok yahu annesi falan deildir hatta tuğba uz un da gerçekte var olduğunu sanmıyorum.. hayali bir aile..

Annesi o fotoları falan var ;D Bide abisi var volkan uz
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı isimyok000

• Usta Kampanyacı
  • ~ ~ eesrabirkann~ ~
« Yanıtla #609 : 23 Haziran 2010, 23:28:38 »
 ben uzun süredir tatildeydim yani yaklaşık 25 gün foruma bakamadım bu konuda uzayıp gitmiş takip edemedim,burda belirtilen çoğu fake hesaplarıda silemedim. bugün biraz  temizliğe başladım tekrar ama incelemem gereken daha çok kişi var sırayla silcem hepsini ....