Gönderen Konu: Sahte Facelerine Bizi Ekleyenlerin Facelerini İmhaya Varmısınız...  (Okunma sayısı 138438 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
  • BaşKaSının iZinde YürüyeN, iZ bıRakaMaZ !....
    • PınarlaBizbize
Ynt: Sahte Facebook Hesapları Şikayet Edelim
« Yanıtla #290 : 20 Haziran 2010, 00:47:41 »
bende iki profilide şikayet ettim şimdi eşimin ve abimin hesaplarındanda şikayet edicem :)

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #291 : 20 Haziran 2010, 00:51:18 »
ben artik ailemi cikardim ya biktilar artik ekleyip oy isteyenlerden

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #292 : 20 Haziran 2010, 00:55:51 »
valla benim eşimle abimede sürekli arkadaşlık davetleri geliyor ben kabul etmiyorum gördüğüm zaman ya tmm biz ekliyoruz yada kabul ediyoruz bazı kampanyacı arkadaşları ama ailemizden yada çeveremizden ne istiyorlar anlamıyorumki her arkadaşımıza arkadaşlık daveti yolluyorlar..

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #293 : 20 Haziran 2010, 00:58:56 »
özel arkadaşlarınızın ve ailenizin bulunduğu facebook hesabınız ayırın bence.. ben hesabım kapatılmadan önce öyle yapmıştım.. kampanyadan uzakaştırdım hepsini..

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #294 : 20 Haziran 2010, 01:01:53 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
özel arkadaşlarınızın ve ailenizin bulunduğu facebook hesabınız ayırın bence.. ben hesabım kapatılmadan önce öyle yapmıştım.. kampanyadan uzakaştırdım hepsini..
ya bende başka hesap açıcamda eşim izin vermiyor bu hesabımda bile kampanyacı arkadaşlarımın ekli olduğunu bilmiyor kendisi fazla kıskançtırda tanımadıklarını ekleme diyor.zaten birara 300 kişi falan olmuştu arkadaşlarım sildim herkesi şimdi 25 tane belli başlı kampanyacı arkadaşlarım var sende dahil gönül :)

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #295 : 20 Haziran 2010, 01:03:52 »
bende öyle yapıyorum başta ekledim dondurma zamanı faydam olsun dedim ama sonra baktım başka yöne gitti bazıları ayıkladım çoğu kişiyi.bal pötüşü face hesabımda herkes ekli onu ayıklamaya kalksam günlerimi alır uğraşamam artık onla :)
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #296 : 20 Haziran 2010, 01:05:25 »
ya bende başka hesap açıcamda eşim izin vermiyor bu hesabımda bile kampanyacı arkadaşlarımın ekli olduğunu bilmiyor kendisi fazla kıskançtırda tanımadıklarını ekleme diyor.zaten birara 300 kişi falan olmuştu arkadaşlarım sildim herkesi şimdi 25 tane belli başlı kampanyacı arkadaşlarım var sende dahil gönül :)

:D hep detsek tam destek dicem ama o da takımda kaldırıldı ;D

Çevrimdışı yupi

• Usta Kampanyacı
    • PınarlaBizbize
« Yanıtla #297 : 20 Haziran 2010, 01:08:09 »
;D

Çevrimdışı papatya89

• Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #298 : 20 Haziran 2010, 01:11:51 »
bende öyle yapıyorum başta ekledim dondurma zamanı faydam olsun dedim ama sonra baktım başka yöne gitti bazıları ayıkladım çoğu kişiyi.bal pötüşü face hesabımda herkes ekli onu ayıklamaya kalksam günlerimi alır uğraşamam artık onla :)

her şey o dondurmayla başladı :D

Çevrimdışı barbie06

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #299 : 20 Haziran 2010, 01:11:56 »
günlük rahat 15 kişi ekliyor..bugün A BRAVE BRAVE adlı şahısdan oy istedim yazmaz olsaydım hakaret etmeye
başladı...111 ortak arkadaş var bende ondan kabul etmişimdir muhtemelen..eger sizde ekliyse sizde silin arkadaşlar