Gönderen Konu: Sahte Facelerine Bizi Ekleyenlerin Facelerini İmhaya Varmısınız...  (Okunma sayısı 136211 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Yeter artık bıktım ben.Sahte açtınız madem e ahlaksızlar neden milleti rahatsız ediyorsunuz.Neden gercek gibi göstermek için beni yada diğer arkadaşlarımı ekliyorsunuz.Az kaldı face üzerinden küfürde edicem size.Ama önce burada sizin sahtelerinizi imha için teşhir edicem.Yapıyorsanız gidin birbiriyle arkadaş edin bulaşmayın buraya..

Arkadaşlar bunlar sahte hergun çoğalıyorlar.Herkeste yedekli faceler var tabiki ama bu artık beni alet ederek yada bizleri alet ederek bu şekilde çoğalmasına dur demek için sizleride bu etkinliğe davet ediyorum.

aysun özparlak ,aybuke gunay,başak çalışkan,gözde oklavacıgil ,seher sabuncu ,ali sedir   bugunluük bunlar.Arkadaş listenizde taratıp bir incelermisiniz acaba gercek kişilikmi.Sonrasinda şiikayet et diyerek sahte oldugunu faceye bildirirmisiniz.
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2010, 16:55:05 Gönderen: diazem »
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı homme

• Usta Kampanyacı
aynen ben de bıktım hergün 10 kişiyle arkadaş olmaktan tüm resim vb herşeyimi kaldırmayı düşünüyorum kimin ne olduğu belli değil

Beyza Macuncu
Berkay Sert
Aybike Günay
Aysun Özparlak
Ali Rıza Kelleci

lütfen sahte olmayanlar belirtirse diğerlerini silmek istiyorum

gonulyesil

• Ziyaretçi
benide bugün en az 6-7 kişi ekledi ve giderek çoğalıyor ama ortak arkadaşlarımız da var..acaba yeni bir arkadaşımız mı diyorum..kimisini kabul ediyorum kimisini yoksayıyorum ama emin değilim kim kimdir nedir? gözüme çarpanları şikayet ediyorum..ama arkadaş sayıları hızla arttığı için şikayetlerimizde yetersiz kalıyor..seninde dediğin gibi bizi ekleyenleri yazıp ortak olanları bir şekilde listeleyebilirsek şikayet konusundada birlik sağlamış oluruz..

Aysun Özparlak

Deniz Mutlu

Aybike Günay

Beyza Macuncu

Gamze Haseki

bunlarda beni bugün ekleyenler, daha redettiklerimde var..

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Kime ait oldukları belli.Bakarsanız aynı gunlerde aynı yere uye olmuşlar.Aynı baglantıları paylaşmışlar.Üstüne birde büşra filminden kalmalar bir kısmı.Şimdide tomtoma hazırlık var bellki.

Ortak arkadaşımız var olsun diye zaten bizi ekleyip gercek gibi göstermek amaçları..

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
banada istek yolladılar kabul etmedim etmiyeceğimde çok sorunla karşılaşıyorum ve açıkcası bu sıkıntı veriyor :-\

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Bazı uyeliklerin başına önce hergunkampanya yazıp ardından isimler değişiyor bunada dikkat edin..

Çevrimdışı Meraal

• Usta Kampanyacı
    • meralin dünyası
ben bakıyorum ortak arkadaş sayısı kalabalıksa onaylıyorum.

Çevrimdışı pLnLp

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Tek arkadaşı "üzüm" :)
benide eklediler  :-\
Twitter:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
İnstagram:Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Teklife Bir Tık Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ben bakıyorum ortak arkadaş sayısı kalabalıksa onaylıyorum.

Nasıl işse zaten butun listesi ortak arkadaşımız oluyor.Fotolara felan iyice bakarsanız ortada hepsi.dahada çıkartalım arkadaşlar.Listelerden temizleyelim sunları şikayet ederek.

gonulyesil

• Ziyaretçi
şimdiden 60 kişiyi eklemiş bile..ben üşenmeden ekleyenlere mesaj atıcam tek tek silsinler..