Gönderen Konu: lovemove.com bilgi yarışması...  (Okunma sayısı 2483 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan73

• Acemi Kampanyacı
  • **
lovemove.com bilgi yarışması...
« : 07 Haziran 2010, 06:34:51 »
arkadaşlar yarışma açıklandı ve bana site adiminin yazısını açıklıyorum. normal yoldan kazandığım puana fake diyor arkadaş.

halbuki hiç fake olarak puan almadım. nasıl yapıldığını bile bilmem.

iftira atması hiç hoş değildi.Ortalama puana göre birinci gelen yarışmacı kazanacaktı. ve ben ortalama puana göre 395 alark ilk sıraya yerleşmiştim.Ancak kendince belkide kendisinin bile inanmaycağı uydurma sebeblerle puanımı kabul etmemiş.

gelen cevap;

kazanan belli oldu sitede yayınlanacka fakat sizin puanınız fake siz kazanamadınız. siteden takip
edebilirsiniz.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

sonucu açıklandığı link;

Çevrimdışı hicazfasli

• Usta Kampanyacı
  • DESTEK İÇİN ÖM ATINIZ.
Ynt: lovemove.com bilgi yarışması...
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2010, 06:54:43 »
arkadaşlar yarışma açıklandı ve bana site adiminin yazısını açıklıyorum. normal yoldan kazandığım puana fake diyor arkadaş.

halbuki hiç fake olarak puan almadım. nasıl yapıldığını bile bilmem.

iftira atması hiç hoş değildi.Ortalama puana göre birinci gelen yarışmacı kazanacaktı. ve ben ortalama puana göre 395 alark ilk sıraya yerleşmiştim.Ancak kendince belkide kendisinin bile inanmaycağı uydurma sebeblerle puanımı kabul etmemiş.

gelen cevap;

kazanan belli oldu sitede yayınlanacka fakat sizin puanınız fake siz kazanamadınız. siteden takip
edebilirsiniz.

sonucu açıklandığı link;

Duyarlı arkadaşları bu siteyi kınamaya davet ediyorum.Böyle bir haksızlık asla kabul edilemez. ???