Gönderen Konu: Goldstore BABALAR GÜNÜ YARIŞMASI BAŞLIYOR.  (Okunma sayısı 7240 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alimm

• Usta Kampanyacı
Ynt: Goldstore BABALAR GÜNÜ YARIŞMASI BAŞLIYOR.
« Yanıtla #40 : 05 Haziran 2010, 18:01:28 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu goldstore'un hiçbir yarışmasına katılmadım katılmamda. Sinir sistemini mahfeder valla bu yarışma insanın  ;D :-X

cook doğru vallahi ya uzun süre oylamalı kampanyalara katılmayacagım bir kacınla uğlaşıyorum ama sonuş negatif gibi hep boşa :( :( :(
canım bloğum meral çok teşekkür ederim

Çevrimdışı igokcetin

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Goldstore BABALAR GÜNÜ YARIŞMASI BAŞLIYOR.
« Yanıtla #41 : 05 Haziran 2010, 18:03:24 »
Bu goldstore'un hiçbir yarışmasına katılmadım katılmamda. Sinir sistemini mahfeder valla bu yarışma insanın  ;D :-X

ilk beş ulaşılmaz gibi şu puana yakın kimseyi görmedim ama ilk beşide bi türlü yakalayamadım acaba ilk beş kaç puanda!

daha önceki anneler günü kampanyasında yanılmıyorsam 7.8.lere ödül verilmişti,ilk sıradaki bazı kişilerin puanları silinmişti,sanslısın yani
ben o yarışmada yarışmadım ama takip ettim herkez beyeniye odaklanmıştı ama koca harflerle yazıyor en çok puanı alan ilk beş diyor herkez zannediyorki en çok beyeniyi alan kazanacak o yüzden herkezin beklentileri boşa çıktı kanımca!
Kampanyalarda yardımlaşmak için ekleyebilirsiniz.  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin