Kampanyalar > Numuneler

Numuneler - Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

(1/10) > >>

Maverick:
Arkadaşlar Numuneler bölümü ile ilgili böyle bir konu açmayı düşündüm. Bir çok üyemizin numune talebi hakkında yardıma ihtiyacı olduğunu gördüm.

Soru: Numune nasıl isteyebilirim?
Cevap: Konunun ilk sayfasındaki 1. mesajda verilen site adresine girerek iletişim formunu doldurmanız veya sitenin Bize Ulaşın, İletişim ve İrtibat gibi bölümlerinde yer alan mail adresine uygun bir dille numune talebinizi dile getirmeniz gerekir.

Soru: Numunem 2 hafta oldu hala gelmedi?
Cevap: Bazı firmalar numune gönderimi konusunda son derece titiz davranırken bazıları da gerek müşteri yoğunluğu, gerekse ürün temininden doğan yoğunluk nedeniyle geç gönderim yapabiliyor. Eğer 1 kez numune istemişseniz bunu tekrar tekrar göndermeniz sizin açınızdan zarar olacağı gibi sizinle beraber diğer üyelerin de işlerini yavaşlatmış olacaktır. Bu sebepten dolayı, numuneniz gecikirse bunu uygun bir dil ile firmaya mail yolu ile veya irtibat numaraları ile bildirmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Soru: Kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?
Cevap: Bu konu firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Yurtdışı firmalar (cd, broşür vs. gönderim için) kargo ücreti aramıyor. Fakat yerli firmalardan talep edeceğiniz numune için kafanızda kargo ücreti için soru işareti var ise bunu bir mail veya telefon ile bildirip bilgi almanızda fayda var. Sonuç olarak siz talep ediyorsunuz ve firma bunu karşılamak zorunda değildir. Tabi büyük firmaların çoğu almıyor fakat her firma da kargo ücretini ödemiyor.

Soru: Birden çok numune talebinde bulunabilirmiyim?
Cevap: Bulunabilirsiniz. Fakat unutmamakta fayda var; azla yetinmesini her zaman bilmelisiniz. İyi niyeti suistimal etmemek gerekir. Unutulmamalıdır ki, bugün o firma 1 çeşit mama gönderiyorsa, yarın 3 çeşit mama gönderir. Yeter ki insanların gerçekten iyi niyetli olarak istediğini anlasın.

ysr86:
ben numuneler bölümünü kullanmıyorum ve numune taleplerinde bulunmuyorum (bikere yaptık oda olmadı) 120 kişi konuyu okumuş büyük ihtimalle aralarından bir kısmıda güzelce faydalanmış ancak bir tek teşekkür eden bile yok

Teşekkürler kardeş uğraşılmış belli...

a1ONEboy:
bencede teşekkürlerrr  ;)

capsgirl:
Maverick ;
bilgiler için teşekkürler , yeni üye olan ya da ilk kez numune talebinde bulunacka arakdaslar için kısaca özetlemişsin durumu , teşekkürler emeğin için.

ibolya:
bencede  ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git