Gönderen Konu: Siteyi somurenlere onlem  (Okunma sayısı 10371 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Chayan

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Siteyi somurenlere onlem
« Yanıtla #30 : 19 Nisan 2009, 04:28:16 »
Bende usttekı kullanıcı arkadasa katılıyorum. Mesaj sayısının onemlı oldugu tum forumlarda kalıtesızlık artar. Vurucu tım nedır bılmıyorum; sanırım dıger forumlarda kı mesaj sayısına gore artan bır unvan olmalı. Ben yenı bır uye olarak neden bu gruptan mahrum kalayım. Ustelık moderator unvanlı kısılerın bu onergeyı sunması benı cok sasırttı. Bu sefer uyeler o gruba dahıl olmak ıcın her yere gereksız mesajlar yazacak, forumu kalıtesızlıge surukluyecektır.

Sahsım adına sunu soyleyebılırım, ben dıkkatımı ceken, ya da degısık kampanyalarla ılgılı bılgı almak ıcın bır cok konuya gozatıyorum. Eger katılacagım bır kampanya ıse konuyu acan arkadasa tesekkurlerımı sunup konudan cıkıyorum. Eger hosuma gıtmeyen, benı tatmın etmeyecek ya da basaramıyacagımı dusundugum kampanya baslıgına neden tesekkur ya da elestrı yapıp forumu kırleteyım kı? Elbette konuda sorulmus olupta bıldıgım bır cevapsa gırer bıldıgımı yazarım. Uzun lafın kısası burada  her baslık altına mesaj yazmayan, sureklı konu acmayan sızın kadar aktıf olmayan kullanıcılara somurucu demenız yakısık almıyor. Bu sıtenın aynı zamanda kampanyalar hakkında bılgı veren bır blogu var, somurucu kısıler oradan ıslerını zaten halleder ve foruma gırmezler.

saygılarımla

Çevrimdışı ¢яєαтσя

• Usta Kampanyacı
  • ρѕу¢нσ™ - 35
« Yanıtla #31 : 19 Nisan 2009, 08:30:28 »
Ya Bu konu hakkaten kafa karıstırdı.
-`.ılı.`Б`'-'Ǿяqiи⣠ÇâhtŁâq -`.ılı.`Б`'-

Çevrimdışı kayserillim

• Usta Kampanyacı
    • trendyola üye olmak için
« Yanıtla #32 : 19 Nisan 2009, 20:23:53 »
emin olunki insanlar bu sitenin yararını gördükçe mahçup duruma düşüyo vede elinden geldiğince  paylaşımcı olmaya çalışıyo, e tabiki böyle olmayan sömürücülerde var, onlara ne yapsan faydasız zaten...  onları engellemeye çalışalım derken diğer üyeleri soğutursunuz...

bence üyleri zorlamak yanlış olur, benim düşüncem bu...  ::)
markafoniye üye olmak için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı ¢яєαтσя

• Usta Kampanyacı
  • ρѕу¢нσ™ - 35
« Yanıtla #33 : 19 Nisan 2009, 20:29:18 »
Kayseritürk arkadasıma gönulden katılıyorum. Bende başta pasıf kullanıyordum.
sımdı ne bulsam paylasıyorum. kendımı borclu gıbı hıssedıyorum :)
ve herkese destek verıyorum.

Çevrimdışı kayserillim

• Usta Kampanyacı
    • trendyola üye olmak için
« Yanıtla #34 : 19 Nisan 2009, 20:31:47 »
bende sana katılıyorum ♡♣♪ Ḱre₳Ṫor₥@₦♪♣♡  arkadaşım,  :D
markafoniye üye olmak için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #35 : 19 Nisan 2009, 20:35:06 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bende usttekı kullanıcı arkadasa katılıyorum. Mesaj sayısının onemlı oldugu tum forumlarda kalıtesızlık artar. Vurucu tım nedır bılmıyorum; sanırım dıger forumlarda kı mesaj sayısına gore artan bır unvan olmalı. Ben yenı bır uye olarak neden bu gruptan mahrum kalayım. Ustelık moderator unvanlı kısılerın bu onergeyı sunması benı cok sasırttı. Bu sefer uyeler o gruba dahıl olmak ıcın her yere gereksız mesajlar yazacak, forumu kalıtesızlıge surukluyecektır.

Sahsım adına sunu soyleyebılırım, ben dıkkatımı ceken, ya da degısık kampanyalarla ılgılı bılgı almak ıcın bır cok konuya gozatıyorum. Eger katılacagım bır kampanya ıse konuyu acan arkadasa tesekkurlerımı sunup konudan cıkıyorum. Eger hosuma gıtmeyen, benı tatmın etmeyecek ya da basaramıyacagımı dusundugum kampanya baslıgına neden tesekkur ya da elestrı yapıp forumu kırleteyım kı? Elbette konuda sorulmus olupta bıldıgım bır cevapsa gırer bıldıgımı yazarım. Uzun lafın kısası burada  her baslık altına mesaj yazmayan, sureklı konu acmayan sızın kadar aktıf olmayan kullanıcılara somurucu demenız yakısık almıyor. Bu sıtenın aynı zamanda kampanyalar hakkında bılgı veren bır blogu var, somurucu kısıler oradan ıslerını zaten halleder ve foruma gırmezler.

saygılarımla
vurucu team cok farklı bi grup msj sayısı ile alakası yok arkadaşım

Çevrimdışı banban

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #36 : 20 Nisan 2009, 14:48:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Kayseritürk arkadasıma gönulden katılıyorum. Bende başta pasıf kullanıyordum.
sımdı ne bulsam paylasıyorum. kendımı borclu gıbı hıssedıyorum :)
ve herkese destek verıyorum.

bende böyle başlamıştım :) sonra vicdanım el vermedi bende kampanya aramaya başladım .. paylaştıkça çoğalsın.. sevgi miydi ki o  :) :D
HeDoNisT !!

Çevrimdışı ¢яєαтσя

• Usta Kampanyacı
  • ρѕу¢нσ™ - 35
« Yanıtla #37 : 20 Nisan 2009, 19:28:08 »
Sevgiydi Ama konuya Bilgi gider diye
xcahange :)