Gönderen Konu: Siteyi somurenlere onlem  (Okunma sayısı 10400 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı logcupasa

• Deneyimli Kampanyacı
Siteyi somurenlere onlem
« : 05 Ocak 2009, 13:07:39 »
Uzun zamandır dikkatimi cekiyorda siteyi kullanıp hediye kazandıgı halde hıc paylasımda bulunmayıp sureklı sıteyı somurmeyı amaclayan ınsanlar goruyoeruz...
Orn:
Daha 1 iletisi var yardım edinnnnnn yaaaaaa diye bir baslık acıyor yarısmayla ilgili topicte olanlara bakmak yerine direk hazıra konmak istiyor hem paylasım yapmıyor hem tesekkur etmiyor hemde arastırmadan isi dusunce yardım istiyor umrunda degil baska kampanyacılar
Kimi var bende hediye kazandım bakıyorum 1 ileti var baska bisi yok somurmeye devam
Kimileri kıskancık yapıo timsah arkadasımızı sikayet etmisler bu tur saygısız hareketlerde bulunuyorlar
Bu yuzden ben diyorumki kimi bolume mod veya admin arkadaslar tarafından onay verildikten sonra girilebilsin belescilige siteyi somurup belesten hediye kazanmaya calısan arkadaslara engel olmak lazım diye dusunuyorum ...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ücretsiz 5000 Olay Total Efects 7 İçin acele edelim
Hergunkampanya 5000 Olay Bedava zincirine gireli

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
Ynt: Siteyi somurenlere onlem
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2009, 13:10:29 »
haklısın ama onlar da yeni girmişler, naapsınlar bilmiyolar önce ikaz edilsin...sonra olmuyosa silinsin

ben de çekilişleri sömürenlere gıcıgım:
adam 1 düzine tshirt topladı...hala devam...bu kdr da açgözlülük olmaz yanii  >:(

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2009, 13:27:32 »
Bi bakıma haklısın aslındada bence suda var burayı bazı sitelerden ayıran en önemli özellik sömüren amele gibi paylaşım yaptırıp hiç paylaşım yapmayan değil paylaşım yapan bir site olması.Ha suda olabilir mesela ipuçları gibi bir bölüm açılır püf noktası vs olan bir bölüm oraya derizki sadece su statudekiler okuyabilir gibisinden.Yanlışım yoksa site içindede sadece yönetimin görebildiği özel bir bölümde vardır heralde.
Ama suda doğru gercekten sitede hiç bir paylaşım yapmadan sadece işi düştüğünde paylaşım yapılması tabikide hoş değil ancak hepimiz bir zamanlar 1 mesaj atmıştık....
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2009, 13:54:05 »
Sitede sadece yöneticilerin girebildiği bölüm var elbette :)
Acaba üyelik davetiyeli mi olsa yada belirli bir mesaj sayısının üzerindekiler belirli bölümleri mi görebilse gibi düşündüm. ancak böyle yaparsak bizi sömürmeye çalışan azınlığın yanında paylaşımı seven çoğunluğu da cezalandırmış olacağımızı düşündüm.

Buraya birçok insanın sadece hediye kazanmak için değil bu sıcak ortamı tenefüs etmek için geldiğini düşünüyorum. Sadece hediye kazanmak isteyenler için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin yayınına aynen devam ediyor zaten. Ama heryerde olduğu gibi burada da farklı amaçlara sahip insanlar olacaktır.
Varsın onlar bizi sömürdüklerini zannetsinler, biz paylaşmanın, yardımlaşmanın, arkadaşlık kurmanın keyfini çıkaralım.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

sponge

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 05 Ocak 2009, 14:03:40 »
paylaşımda bulunan üyeler kalmalı geri kalan ise aktif olmaya zorlanmalı yoksa silinmelidir ve foruma üye olunmadan da dışardan takıp ediliyor sanırım, bu kaldırlımalı ve çeikrdek kitle ile yola devam etmelidir forum...

Çevrimdışı logcupasa

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2009, 14:16:00 »
Uye olmadanda takıp ediliyor diye biliyorum bende...Bu onlenmeli oncelik olarak sonrasında ise ozel bolum olmalı gene diye dusunuyorum sadece admin ve modlar degil belli kisilerinde alınacagı 100 mesaj ustu gibisinden..
syn adminim paylasımı seven kısılerı bence cezalandırmıs olmayız dıye dusunuyorum ozel bolum olusturulup oraya katılımın modlara basvuru yapılarak ve bu kısılerın msjları yaptıkları kontrol edılıdıkten sonra kabul edılırler ve 1 gun beklıyıp paylasımlarına devam ederler dıye dusunuyorum

ozel bolum olarak ornegin simdi bir hergunkampanya vurucu tim olusturuluyor o grubun girebilecegi bir ozel bolum olabılır cunku o time girenler zaten paylasım yapan yardım eden bırbırıne ınsanlar :)
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2009, 14:20:11 Gönderen: logcupasa »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ücretsiz 5000 Olay Total Efects 7 İçin acele edelim
Hergunkampanya 5000 Olay Bedava zincirine gireli

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2009, 14:24:14 »
Valla mesaj olayı siteyi berbat duruma getirir.Cunku herseye tsk yazan saçma sapan yazmak için bişiler yazan kişilerle dolucak.Davetiye felan biraz daha mantıklı aslında özel bölümler olucaksa ama oda cok buyuk yer kaplamamalı özel bölümler ben buna karşıyım.
Ama üye olunmadan forum yazıları linkleri okunmasın bencede.Adminin dediği gibi sadece kampanya öğrenmek isteyen için hergunkampanya başta olmak üzere baya bi site de var.Biz burada taktiklerimizi heyecanımızı ipuçlarımızı paylaşıp yardımcı oluyoruz birbirimize.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2009, 14:24:47 »
foruma üye olmadan linkler görüntülenemiyor sadece yazılar okunabiliyor.
Vurucu tim için özel bir bölüm açılabilir. Bu konuyu değerlendirelim
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Maverick

• Deneyimli Kampanyacı
  • ♫ ♂ ♥ ☻
    • Karaağaç Web Sitesi
« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2009, 20:22:19 »
Vurucu Team için özel bölüm istiyorum evet. Kampanları yardımlaşmaları oradan yapmak daha doğru olacak. Ve yeni üye kategorisi olmalı atıyorum 15 mesaj limiti. 15 mesajı aşmayan üye konu açamayacak gibi.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2009, 20:31:18 Gönderen: Maverick »

Çevrimdışı simonbolivar

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 05 Ocak 2009, 20:49:34 »
belli üyelere ayrıcalık getirilmesi şart

paylaşanla paylaşmayan eşit olmamalı bence