Gönderen Konu: http://refbux.refal.pl/ -kazandırıyor  (Okunma sayısı 13199 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı timsah

• Usta Kampanyacı
  • Huzur İsyanda!!
Ynt: Refbux (1 günde ödeme yapıyor)
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2009, 21:37:21 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
paybal ne yaaa, çok mu cahilim ben yaaa  :o

Dünya geneli hesap işlemi için kullanılan bir para transfer sistemi..
Ben beni bildim bileli ne ben beni buldu kendimde ne de kendim beni buldu bende.. Hüseyin KARAKUŞ

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #11 : 08 Ocak 2009, 21:39:30 »
ay ne sevilirmişim ya herkes cevap vermiş sağolun  ;D yanlız bi soru daha soruciym müsadenizle, bu paybal denen şey güvenilir bişimi, altından bişi çıkmasın adam keser beni  ;D

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 08 Ocak 2009, 21:42:15 »
ay ne sevilirmişim ya herkes cevap vermiş sağolun  ;D yanlız bi soru daha soruciym müsadenizle, bu paybal denen şey güvenilir bişimi, altından bişi çıkmasın adam keser beni  ;D
tabiki güvenilir ama siz yinede kesiklere önlem olarak kredi kartı bilgilerinizi vermezseniz iyi olur ama verirsenizde bi sorun olmaz güvenilirdir

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #13 : 08 Ocak 2009, 21:55:27 »
yav şimdi zahmet oluyorum ama ben bu paybal hesabında diyelimki biraz para kazandım biriktirdim, eee banka hesaıbımı vermezsem nasıl alcam bu paraı, yada bu para nasıl harcanıyo

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 08 Ocak 2009, 21:57:38 »
yabancı alışveriş sitelerinde harcayabiliyosunuz türk sitelride yakında bu site üzerinden ödeme alacak gibi gözüküyor Türkçe yaptıklarına göre.. ayrıca kredi kartı numaranızı verirseniz ki visa olması gerekiyor o zaman kartınıza paranızı çekebilirsiniz

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #15 : 08 Ocak 2009, 22:02:21 »
hıı anladım, du ben buna bi üye oluyum, başını her konuda ağrıtabilürüm dimi  ;D

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 08 Ocak 2009, 22:03:50 »
hıı anladım, du ben buna bi üye oluyum, başını her konuda ağrıtabilürüm dimi  ;D
tabiki ama benimde çok ayrıntılı bilgim yok mesela hiç kart bilgilerimi yazmadım ve hesabımdan para çekmedim birgün çok param olursa  ozman deneyim sahibi olurum

Çevrimdışı ibolya

• Deneyimli Kampanyacı
  • UĞUR BÖCÜĞÜM
« Yanıtla #17 : 08 Ocak 2009, 22:18:36 »
tabiki ama benimde çok ayrıntılı bilgim yok mesela hiç kart bilgilerimi yazmadım ve hesabımdan para çekmedim birgün çok param olursa  ozman deneyim sahibi olurum
yok zaten şu aşamada  sen ne yapıyosan bende onu yaparım, durduk yere açığa çıkmanın anlamı da yok yani, malum işin ucunda kocacağım taraından kıtır kıtır kesilmek de var  ;D ;D

Çevrimdışı ZeFiR

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #18 : 16 Ocak 2009, 20:25:59 »
paypal hesabımla üye oldum...biraz kafam karıştı ama :) start to surf e bastım sanırım...1 reklam vardı tıkladım..geri sayımdan sonra 200 kredi hesabınıza yüklendi dedi ya da ben öyle anladım :D

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #19 : 16 Ocak 2009, 20:59:20 »
startig surf hergün 100 tane siteyi ardarda kendisi açar 100 site bitiminde 100 kredi yüklenmiş olur 1000 olunca onu paraya çeviriyorsunuz ;) reklam tıklama olayı ise surf ADS ye tıklayarak karşınıza çıkan çok sayıda reklmaa tıklayarak gerçekleşiyor 20 snye kadar geri sayım çıkıyor süre bittiğinde tik atıyor ;) yani start surfing ile surf ADS farklı şeyler esas kazandıran surf ADS :)