Gönderen Konu: Explorer 8 Kazandırıyor  (Okunma sayısı 11918 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ciko_seko

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Explorer 8 Kazandırıyor
« Yanıtla #80 : 27 Mayıs 2010, 14:16:11 »
ya tiplere bakmayın sonuçta hep aynı kişi kazanıyor olabilir google den resim bulup yolluyor adam. kendi tanıdıklarına hediye gönderiyor diye birşeyde olacağını sanmıyorum çünkü bu kampanyanın ilk çıktığı zaman ben burdan kazandım ve gönderdiler yoksa banada ulaşmazdı, biri yada birileri kazanmanın yolunu bulmuş bir şekilde rasgele resimler bulup yolluyor  ;)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Destek Verenlere İstediği Her Kampanyada Seve Seve Destek Olurum...

Çevrimdışı canburak

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #81 : 27 Mayıs 2010, 16:10:53 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
erhan'ın dediği yöntemi kullanarak sisteme göre ufak bir bot yazdım,
gece açık bıraktım pc'yi. 6 saatte 1.6 milyon puan olmuş. kapattım şimdi programı. uğraşmaya değmez onu bir kez daha anladım.

Botu neyle yazdın?

c# ile. express edition i indirip tutorialleri kurcalayarak yaptım..

Çevrimdışı eryaz

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #82 : 27 Mayıs 2010, 21:44:40 »
herkeste bir hileci yakalama isteği gördüm, arkadaşlar toolbarını yükleyip normal günlük sörfünü yaparak kazanacağını düşünenlermi var aramızda ? Site gezmeden mouseuna manuel olarak sürekli basan kişinin dahil herkes hile yapıyor eğer bunun adına hile diyorsanız :) MS bu yarışmayı 3. kez açtı, ilki yılbaşında yapılmıştı ve ben o zaman ufak çaplı bi makale yazıp olaya biraz değinmiştim, tekrar linkini veriyim biraz fikir edinin, boşuna yormayın kendinizi yazık 24 saat pc başına oturup tıklayarak olucak şey değil :) Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bunu zaten biliyordum erhan bey. geçen seferki kampanyada 24 saatte 3 pc ile bu yöntemle anca  4. ya da 5. olabilmiştim. sizin de bilmediğiniz başka bir yol kullanılıyor. gökhan ilim bey açıklayacaktı ama vazgeçti.
ben geçen kampanyada tek pc ile 2. olmuştum çok kasmadan. Ama bu yarışma da ben de bu yöntemi kullanmıyorum daha farklı bi yöntemle burda anlattığımın en az 3 katı hit yapabilyosunuz. Gökhan bey'in yöntemi sadece autoclick le tavsiye edilen sitelere tıklatmak gibi 'yemicek' birşeydi sanırım :)

erhan'ın dediği yöntemi kullanarak sisteme göre ufak bir bot yazdım,
gece açık bıraktım pc'yi. 6 saatte 1.6 milyon puan olmuş. kapattım şimdi programı. uğraşmaya değmez onu bir kez daha anladım.
daha yüksek rakamlar da pek kasmadan görülebilr belli başlı 1-2 kriter var sadece.

26 mayısta 10 milyon üzerine puan yaptım ama ilk 3 te bile yoktum :) pek şeffaf bi yarışma olmadığını düşünüyorum sadece 5 para etmeyen ie8 e milyonlarca hit kazandırmış olduğumla kaldım.

Tabi bu puanların aslında ie8 hitiyle ilgisi bile yok ama benim tanıdığım microsoft için durum böyle değil :)

« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2010, 22:02:11 Gönderen: eryaz »

Çevrimdışı canburak

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #83 : 27 Mayıs 2010, 22:17:58 »
bunun farkına varmayıp saatlerdir uğraşanları da düşünürsek, mcşt'ın kulaklarını çınlatmamak mümkün değil :)

Çevrimdışı ciko_seko

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #84 : 28 Mayıs 2010, 10:20:22 »
sisteme müdahele etmeye çalışıp 1m puanın üzerine çıkanları sistem otomatik eliyor olabilir ,
çünkü daha önce yüksek puan yapanlar için çoook fazla şikayet vardı ve sanırım artık bir engel söz konusu ;)
adamlar yemiyor artık bir insan tıklamasıyla bir boot tıklaması arasındaki dinlenme saniye vs. gibi etkenleri göz önünde bulunduruyorlar ve gerçekten emek verenler hediyeyi alıyor olabilir...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Destek Verenlere İstediği Her Kampanyada Seve Seve Destek Olurum...

Çevrimdışı canburak

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #85 : 28 Mayıs 2010, 16:04:55 »
gülümseyin :))

26 Mayıs kazananları:
ab...@hot...
kenanil...@gm...
hd7...@wind...

hd

27 Mayıs kazananları:
catdiary2...@gm...
serializ...@my...
cafeturcadd...@gm...

Çevrimdışı mahsun72

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #86 : 31 Mayıs 2010, 02:06:05 »
Kampanya sona ermiştir diyor ama arka plan daki sayfada 14 şubattan sevgililer gününden bahsediyor iyice saçmaladılar :D

Çevrimdışı kyle_XY

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #87 : 07 Haziran 2010, 13:38:30 »
kazanıp satmak isteyen varsa acil netbook ihtiyacım var teşekkürler.