Gönderen Konu: Hanımlar yıkın tabularınızı  (Okunma sayısı 3101 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demet

• Deneyimli Kampanyacı
Hanımlar yıkın tabularınızı
« : 09 Mayıs 2010, 03:01:12 »
pek çok kişi bilir beni bir zamanlar çok aktif bir üyeydim. buranın sayesinde  çokda hediye kazandım çok şükür.
çoğunun bildiği gibi ben sağlık personeliyim. bir kaç kanserli takip etmemiz gereken hastamız oldu onların ağrısı,sancısı öyle içimi yaralıyordu ki birşey yapmam gerektiğini düşünüp duruyordum. önce kansere en çok etki eden nedenleri araştırdım. tabiki bunların başında sigara geliyor ama ona birşey yapamazdım. başka dedim kendi kendime başka.
araştırmalarım plastiğin vücutta ve dünyada ki etkilerini çıkardı karşıma şaşırıp kaldım. sonra Tupperware ile tanıştım. Ham maddesini ve fiyatlarını araştırdım neden pahalı diye birkaç ürün alıp evimde denedim. Aklıma ilk gelen çabuk şekerleşen, eriyen bal geldi bir çerçeve bal alıp tupperwareın içine koydum. çok iyi bir bal değil di. bu balı 3-4 ayda tükettik ama balda ne şekerleşme oldu ne de erime. şirketi araştırdım, ürünleri araştırdım. yapacağım basit bir iş değildi.

aldığı iso 9001 belgelerini, dünya sağlık örgütünün verdiğini belgeleri, ingiltere kraliyet ailesinin verdiği sertifikaları ve daha bir çok tasarım ödüllerini, vs.vs gördüm.
hammadeleri bana hiç yabancı değildi hepsi sağlıkta kullanılan ürünlerdi. POliproplen ve polietilen ve göz lensi maddesi, bu ürünleri hep sağlıkta kullanıyoruz.
sonra bu işe başladım. hem aileme, hem çevreme hemde Türkiye deki her evi diğer plastiklerden kurtarmak için.

işe gelince şöyle diyor şirketimiz.

Tupperware dünyanın en prestijli ürünleri siz hanımlara hem sosyal bir çevre hemde kariyer imkanı sunuyor

Tupperware ile ücretsiz tanışın 1 ay deneyin kararınızı verin. ürünler elinize geçtikten sonra ödeme imkanı her siparişte hediye ürünlerin satışından %20 kar oranı ile siz ve sevdiklerinizin dünyanın en sağlıklı ürünlerini üreten sektörün devi olan tupperware ile tanışın. hem sosyal bir çevre edinin hemde evinizden çalışın. isterseniz şu andaki işinize katkıda bulunun. her konuda deste veriyoruz. satışlarınızın artması için sizi hediye ile destekleiyoruz. hem Tupperware hemde biz siparişlerinizi çalışmalarınızı hediye ile ödüllendiriyoruz. sınırsız kazanç imkanı, geziler, hediyeler için sadece deneyin. şart yok,tahahüt yok sipariş verme zorunluluğu yok. sadece mesaj atarak bana ulaşabilirsiniz. dilerseniz 0543 298 84 05 numarasından bana çağrı atabilir dilerseniz mesajla not bırakabilirsiniz. evde çocuğunuz var ve çalışamıyorsanız tupperware size muhteşem bir iş fırsatı sunuyor. dünyanın en prestijli mutfak ürünleri size peyniri 1 ay saklama vaadi veriyoruz sebzelerinizi bir ay saklama garantisi veriyoruz. 10 yıl garantili ürünler kırılmaya, çatlamaya soyulmaya karşı mutfaklarınıza hem sağlığı hem kaliteyi hemde baharı getiriyoruz.

ayda 1000 tlden başlayan kazanç imkanı ile  1 telefon kadar yakınız. lütfen arayıp bilgi alınız. tüm Türkiye'den aranabilir. Kargo ücreti yok. sadece bizim merkezimize ve grubumuza özeldir ....sadece ürünleri satın almak içinde ulaşabilirsniz ..arayın yada mesaj atın.

bu yüzden birkaç aydır bu siteye gelemiyorum. satışlarım çok yoğun. özellikle internette ki satışlarım.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

oy lütfe