Gönderen Konu: www.search-earn.com - kazandırıyor  (Okunma sayısı 9308 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gcmn

• Usta Kampanyacı
Ynt: http://www.search-earn.com - kazandırıyor
« Yanıtla #10 : 05 Mart 2009, 13:56:03 »
matafix bu ne hırs yahu...  ;D

Çevrimdışı matafix

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • parakazan
« Yanıtla #11 : 05 Mart 2009, 13:58:39 »
SÜPER WOMM İLE İLGİLİ SORULAR VE CEVAPLAR
S.1) Super Womm' a hangi sıklıkla arkadaşlarıma tavsiye mesajı gönderilecektir?
Cevap: Kampanyalar Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sitesinden yönetilecektir. Bu siteye Search-Earn.com kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapıp onaylamadığınız kampanyalara otomatik gönderim yapılmaz. Bu şekilde çevrenize rahatsızlık vermeyecek kampanya gönderim hızını kendiniz ayarlayabilirsiniz.
S.2) Super Womm' a kayıtlı numaralarıma benden izinsiz gönderim yapılacak mı?
Cevap: Sizden izinsiz olarak size veya çevrenize hiç bir kampanya gönderimi yapılmayacaktır.
S.3) Super Womm' dan ayrılmak istedim ne yapacağım?
Cevap: Super Womm' dan ayrılmak istediğiniz de Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin da bulunan üyeliğinizi cep telefonunuza gönderilecek kod ile iptal etmeniz gerekecektir. Bu kod ile iptal işlemi gerçekleştirdiğiniz de Super Womm' da bulunan tüm bilgileriniz, arkadaş listesiniz tamamen silinir. Bu işlemin vazgeçtiğinizde geri alınması, tekrar başlatılması mümkün değildir.
S.4) Super Womm' da bir süre gönderim yapmak istemiyorum, ne yapmam gerekli?
Cevap: Super Womm' da gönderim yapmayacaksanız bir şey yapmanıza gerek yok. Standart ayarlar gereği gönderim onayınız olmadan hiç bir kampanyada adınıza gönderim yapılmaz.
S.5) Kampanyalara katılacak arkadaşlarımı ayrı ayrı belirleyebilecek miyim?
Cevap: Evet dilediğiniz arkadaşlarınızı kampanya ya dahil eder, dilediklerinizi kampanyada liste dışı bırakabilirsiniz.
S.6) Super Womm' a katılmasını sağlayacağım arkadaşlarımdan bir kazancım olacak mı?
Cevap: Evet, eğer o arkadaşınızı ilk kayıt eden kişi siz olursanız ve arkadaşınızın Super Womm’ a katılmasını sağlarsanız. Bu arkadaşınızın kazanacağı rakamın %10 nu kadar bonus kazanırsınız. Bu şekilde 10 arkadaşınızı Super Womm' a dahil ederseniz kazancınız 2 katına çıkabilir.
S.7) Super Womm listeme arkadaşımı yanlış kaydettim ne yapmam gerek?
Cevap: Doğru kaydı tekrar girebilirsiniz, hatalı kayıt herhangi bir kampanya gonderiminde seçilir ise otomatik olarak silinir. Veya bu numarayı Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin da bulunan yönetim paneli ile silebilirsiniz.
S.8) Bir arkadaşımın 3 hattı var hepsini kayıt edebilirmiyim?
Cevap: Evet kayıt edebilirsiniz. Her numara için ayrı ayrı kayıt açabilirsiniz. Kampanya gönderimlerinde hepsini veya dilediğiniz seçip gönderim yapabilirsiniz.
S.9) Cep telefonumda kayıtlı olan görüştüğüm kişileri hepsini kayıt edebilirmiyim?
Cevap: Evet cep telefonunuz da bulunan kayıtlı çevrenizin tamamını kayıt edebilirsiniz.
S.10) Super Womm' da kayıt ettiğim arkadaşlarıma henüz bir gönderim yapılmamış neden?
Cevap: Super Womm' da henüz katılımcılar ve arkadaş listeleri ile ilgili kayıtlar kabul ediliyor. Kampanya ilanları başladıktan sonra; katıldığınız bir kampanya da arkadaşlarınıza izniniz dahilinde tanıtım ve tavsiye gönderimi yapılacaktır.
S.11) Gönderen olarak benim numaram arkadaşımın cep telefonun çıkacak mı?
Cevap: Evet; mesajlar web üzerinden gönderilecek ve gönderen numara kısmında sizin Super Womm' a kayıt ettiğiniz telefon numaranız çıkacaktır.
S.12) Gönderen olarak benden veya arkadaşımdan kontör düşecek mi veya bana-arkadaşıma bir fatura gelecek mi?
Cevap: Hayır; Super Womm mobil mesajları web üzerinden gönderir, size veya arkadaşınıza kontor veya fatura bedeli yansımaz.
S.13) Kazançlarımı nasıl alacağım?
Cevap: Kazançlarınızı Super Womm kampanyalarını takiben alacaksınız. Kampanyalara dahil olmadığınızda size bir ödeme yapılmayacak, katıldığınız kampanyalar oranında kazanç sağlayacak ve ödeme alacaksınız.
S.14) Ödemeler nereye ve ne zaman yapılacak?
Cevap: Ödemeler direkt adınıza banka hesabınıza yatırılacaktır. İlk ödemeler yapılacak ilk kampanyayı takiben gerçekleştirilecektir. 
S.15) Ailemi ve akrabalarımı listeme kayıt edebilir miyim?
Cevap: Evet ailenizi ve akrabalarınızı Super Womm arkadaş listenize kayıt edebilirsiniz. Onların Super Womm' a katılmasını sağlayabilir ve onların kazançlarının %10' nu kadar bonus kazanabilirsiniz. 
S.16) Ticaretle uğraşıyorum ve müşteri listem var. Bu kişiler arkadaşım sayılır mı?
Cevap: Bu kişiler ile telefonla iletişiminiz varsa ve sizin numaranız bu kişilerde bulunuyorsa arkadaşınız kabul edilir ve listenize kayıt edebilirsiniz. 
S.17) Arkadaş listemi ne kadar sürede girmem gerekli?
Cevap: Arkadaş listenizi en kısa sürede sisteme tanımlamanız tanıtım kampanyası satış görüşmelerimizin çabuk sonuçlanması için önemlidir. Arkadaş listenizi geç tanımlamanız ileride kazanabileceğiniz bonusları önemli ölçüde azaltabilir. 
S.18) Bir numarayı ilk girmek önemli midir?
Cevap: Evet önemlidir. Bir numarayı ilk giren kişi, ilgili numara sahibi Super Womm' a katıldığında extra %10 bonus hakkı kazanır. 
S.19) Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin ne zaman yayına girecek?
Cevap: Superwomm.com kampanya gönderimleri başlamasına yakın bir zaman da yayına girecektir. Bu site sizin arkadaş listenizi yönetebileceğiniz, silme-ekleme-gruplama gibi tüm araçları içerecektir. 
S.20) Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin' da kampanyaları takip ederken işimizi kolaylaştıracak liste yönetim araçları olacak mı?
Cevap: Evet Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin da ihtiyaç duyacağınız tüm yönetim araçları olacaktır.
S.21) Standart üyeyim superwomm.com dan arkadaş listesi tanımlamasında ne kadar puan kazanacağım?
Cevap: Her arkadaşınız için 500 puan kazanabilirsiniz. Liste tanımlarken 1.000 puan kazanmak için üyeliğinizi Accounts Pro ye yükseltebilirsiniz. Bunun için tıklayın.
S.22) İlk kampanyaya katılamadım bu durumda ödeme alabilecek miyim?
Cevap: İlk kampanyaya katılmadığınız da ödeme alamazsınız, ancak sonra ki kampanyalara katılıp ödeme alabilirsiniz.
S.23) Arkadaş listemde kapalı olan cep telefonu numaraları ne olacak?
Cevap: Eğer bildirdiğiniz hat kapanmış ise bu durumda ilgili kayıt silinir ve verilen puan iptal edilir.
S.24) Superwomm.com üyeliğim hangi durumlar iptal edilir?
Cevap: Eğer hayatınızda bir kez dahi olsun görüşmediğiniz, tanımadığınız bir kişiyi listenize yazarsanız ve ilgili kişiden şikayet gelirse bu durumda üyeliğiniz incelenir ve şikayet eden haklı görülür ise üyeliğiniz uyarı alır. Bu durum 3 kez tekrarlarsa bu durumda üyeliğiniz kalıcı olarak kapatılır.
S.25) Superwomm.com üyelik bilgilerim satılacak mı?
Cevap: Superwomm.com ile ilgili size ve çevreniz ait kayıtlar reklam verenlere kapalıdır. Bu kayıtlar kiralanmaz, satılmaz ve reklam verenlere açık olarak gösterilmez.
S.26) İlk kampanya ne zaman yapılacaktır?
Cevap: Superwomm.com ilk kampanya yı 60 gün içinde yapmayı planlamaktadır. Bu sürenin kısalması için en kısa sürede listenizi oluşturun. 
S.27) Ben kampanyalar başladıktan sonra katılmak istiyorum yapabilir miyim?
Cevap: Kampanyalar başladıktan sonra da Superwomm’ a katılabilirsiniz. Ancak şu an arkadaş listenizi oluştururken verilen yüksek başlangıç puanları; kampanyalar başladıktan sonra bu seviye de olmayacaktır. Bu sebeple eğer Superwomm ile kazanç sağlamak istiyorsanız tavsiyemiz en kısa sürede Superwomm’ a katılmanız ve listenizi oluşturup ilk kampanyayı kaçırmamanız olacaktır. 
S.28) Telefon listemde soyadı bulunmayan tanıdıklarım var. Bu kişileri nasıl kayıt edeceğim?
Cevap: Eğer telefon listenizde soyadı kayıtlı olmayan kişiler varsa bu kişileri, aşağıda ki örneklere göre kayıt edebilirsiniz. Soyadı kısmına, mesleği, bulunduğu yer gibi bilgileri yazabilirsiniz. Örnek “Ekrem-Doktor gibi” veya “Ahmet-Antalya” gibi. 
S.29) Super Womm' a en az kaç kişi tanımlamam gerekli bir sınır var mı?
Cevap: Bunun için bir sınır yoktur. Bununla birlikte önerilen rakam en az 50 arkadaşınızı listenize tanımlamanızdır. Kazançlarınızın tatminkar olması ve kampanya kaçırmamak için listenize en az 50 arkadaşınızı tanımlamanız öneririz. 
S.30) Super Womm' a nasıl katılacağım. Arkadaş listemi nasıl tanımlayacağım?
Cevap: Başvurmak ve arkadaş listenizi oluşturmak için tıklayın. 
S.31) Super Womm' da bu listede bulunmayan sorularım var ne yapmam lazım?
Cevap: En kısa sürede ticket sistemi ile başvurun sorunuzu yanıtlayalım. Ticket açmak ve soru sormak için tıklayın.

Not: Sık sorulan sorularda cevabı bulunan sorularınıza cevap yazılmamaktadır. 

Çevrimdışı matafix

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • parakazan
« Yanıtla #12 : 05 Mart 2009, 14:02:10 »
VALLA ARKADAŞLAR BEN KOLAY PARANIN YOLUNU SÖYLÜYORUM  SİTE SAĞLAM BİR SİTE

Çevrimdışı KARAASK11

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 05 Mart 2009, 14:50:20 »

Search-Earn Davetiniz

3/5/2009

Merhaba. Ben internetin yeni reklam paylaşım mecrası olan ve her geçen gün büyüyen, Search-Earn'e üye oldum. Düşündüm ki tamamen ücretsiz olan bu sisteme sen de üye olmak ve kazanmak isteyebilirsin. Bu sebeple seni Search-Earn.com üyeliğine davet ediyorum.

Search-Earn'e üye olarak, internet aramalarını Search-Earn üzerinden gerçekleştirir ve karşına çıkan reklamlara her tıkladığında gelir kazanırsın. Bu sayede, arama sonuçların gene Google, Yahoo hangi arama motorunu tercih edersen oradan gelmesine rağmen, aramalarından gelir kazanırsın.

Detaylı bilgiyi Search-Earn internet sitesinden alabilirsin. Daha çok bilgi almak istersen benim referans linkime tıkla ve detaylı bilgiyi siteden edin. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Seninde aramıza katılman dileğimle!

benim referansım da bu eğer katılmak isterseniz benide referans gösterebilirsiniz şimdiden teşekkür ederim.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı matafix

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • parakazan
« Yanıtla #14 : 05 Mart 2009, 14:54:40 »
resimleri ekledim akadaslar üye olun kazanın işte kanıtı

Çevrimdışı ezel59

• Usta Kampanyacı
  • eski türk filmlerine hayran bahtsız kampanyacı..
« Yanıtla #15 : 05 Mart 2009, 16:28:13 »
site senin mi yoksa.. :D :D

Çevrimdışı matafix

• Yeni Kampanyacı
  • *
    • parakazan
« Yanıtla #16 : 05 Mart 2009, 16:30:52 »
benım sitem bu  :D  Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Bu-3

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #17 : 06 Mart 2009, 00:38:38 »
:D Ehueheh - reklamlardan sonra devam edecek .
Selam dünyalı, selam Dünya.

Çevrimdışı a1ONEboy

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 06 Mart 2009, 01:45:33 »
:D Ehueheh - reklamlardan sonra devam edecek .
;D ;D
YGS , LYS ve benzeri sınavlardan dolayı kapalıyız !

Çevrimdışı adavapuru

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #19 : 06 Mart 2009, 21:20:27 »
VALLA ARKADAŞLAR BEN KOLAY PARANIN YOLUNU SÖYLÜYORUM  SİTE SAĞLAM BİR SİTE
sen kazan ama bizi bulaştırma bence.