Gönderen Konu: Dondurmalı Pasta Kaosu  (Okunma sayısı 7534 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
Ynt: dondurmalı pasta kaosu
« Yanıtla #10 : 29 Mayıs 2010, 21:34:43 »
Elimde 4 kupon var. Bıkıp da kuponlarını bana verenler sayesinde 4 tane oldu. 2-3 gün önce Migros müşteri hizmetlerini aradım. Bana yakın Migros'un mağaza müdürü aradı beni. Algida yetkilisi geldiğinde benim için bir koli fazla alacaklarını söyledi. İstanbul'da 3 tane 3M olmak üzere 2M ve Migrosları dolaştık, yok yok. Eğer bana yakın Migros da getirtemezse yanacak kuponlar. Ama peşini bırakmayıp yazacağım her yere.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #11 : 29 Mayıs 2010, 21:39:32 »
Ben kuponu bastırmıştım ama üstündeki mürekkepler dağılmış. Kasiyerin makinesi okumadı  ;D Şimdi ben şifremi girip tekrar kupon bastırabilirmiyim acaba?
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı erteb

• Global Moderator
  • Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 29 Mayıs 2010, 21:41:25 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben kuponu bastırmıştım ama üstündeki mürekkepler dağılmış. Kasiyerin makinesi okumadı  ;D Şimdi ben şifremi girip tekrar kupon bastırabilirmiyim acaba?
Hayır, uyarı veriyor, kullanılmıştır şifre diye.
Denenmiş yemek tarifleri: Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #13 : 29 Mayıs 2010, 21:41:45 »
hayır sco tekrar bastırılmıyor 0800 hatlarını ara sana yeni bi şifre versinler ben bugün azmin sonucu ve şikayet var coma yazdıklarım sayesinde yeni şifre verdiler sonunda aldım pastayı
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir

Çevrimdışı ecrim

• Usta Kampanyacı
    • Dangerous liaison. Looking for a partner for risky dating
« Yanıtla #14 : 29 Mayıs 2010, 21:42:35 »

müşteri hizmetlerini ara yeni numara verirler.kuponun kullanıldığı nerden belli..bastırmakla kullanmak ayrı şey

Çevrimdışı TRBOZGUR

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #15 : 29 Mayıs 2010, 21:44:39 »
Arkadaşlar ben bi sorunla karşılaşmadım ve 11 tane dondurmalı pasta aldım hiç birinde de sorunla karşılaşmadım. Kocaeli ve Trabzondan aldım dondurmaları afiyetle yedik hatta buzlukta 4 tane daha var 

Çevrimdışı dunyaninnisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 30 Mayıs 2010, 20:19:39 »
bugün gidip arkadaşın verdiği şifre ile dondurmayı aldım burdan çok teşekkür etmek istedim arkadaşıma

son gün ne zaman bunun yarın demi?

Çevrimdışı masumkedi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 30 Mayıs 2010, 22:42:55 »
bende bugün aldım sonuncuyu :) sorun çıksada veriyolar arkadaşlar

Çevrimdışı şeyda35

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 30 Mayıs 2010, 23:40:26 »
bende 1bucuk ay dondurma yok dıe ugrasdım durdum en sonunda mıgrosa maıl attım ertesı gun numaramı ıstedılar bana en yakın magazanın muduru arayıp urunun geldıgını soyledı gıdıp aldım sıfrenın bırı hata verıodu fakat biraz cazgırlıkla onuda aldım  ;D hiç ugrastırmadan verseler nolurdu sankı babamın sıfresı gelmemstı algıdayı aradım 2ay once hala geri döncekler  :-\ böyle kampanyaları yapıp da ılgılenmedıklerınde musterı kaybedıolar bence. ilgilenmedikleri için paramla dondurmalı pasta almam hıh  8) ama migros ilgilendi yazık kıyamam onlara  ;D
beğenelim,beğendirelim
30.sayfadayım =)

Çevrimdışı meltem2780

• Usta Kampanyacı
  • prenseslerim
« Yanıtla #19 : 31 Mayıs 2010, 01:08:05 »
bugün son gündü eminim kupondada 30.05 yazıyordu koştur koştur gitim migrosa
Tecrübe, bir insanın başından geçenler değil, başından geçenlerin bıraktığı izlerdir