Gönderen Konu: www.extrakontor.com-kazandırıyor  (Okunma sayısı 4710 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nese23

• Deneyimli Kampanyacı
www.extrakontor.com-kazandırıyor
« : 15 Şubat 2009, 21:58:00 »
 eXtra-kontör Nedir?

eXtra-kontör, insanlara sıradan günlük rutinlerini bozmadan sadece bilinçli bir reklam izleyicisi olarak ekonomik fayda ve/veya eş değer hizmetleri ücretsiz elde etmelerini sağlamak amacıyla etik bir çerçevede ve İzinli Pazarlama ilkesiyle geliştirilmiştir. Tüm tarafların kazandığı bir hizmet yaratmak için yola çıkılmış bu proje aynı zamanda Türkiye'nin ilk katma değerli İzinli Pazarlama hizmetidir.

Sistem Nasıl Çalışıyor

eXtra-kontör üyelik bölümünden kayıt olduktan sonra e-posta adresinize gelen linke tıklayarak aktivasyonunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonra hesabım bölümünde takip ederek kontör durumunuzu öğrenebiliyor ve bu kontörleri isterseniz bir çok hediye içinden birini seçmek isterseniz de nakit para kazanmak için kullanabiliyorsunuz.

Kontör Nasıl Kazanılıyor

* Size gönderilen reklam e-postaları ve/veya SMS'leri görüntülediğiniz zaman kontör kazanıyorsunuz.
    * Kontörler birikiyor ve biriken kontörlerle hediyeler kazanılıyor, isterseniz 50'ye ulaştığınızda nakit para olarak alabiliyorsunuz.
    * Bir kontör 1 YTL'dir.
refarans yerıne : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin yazın lutfen

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 07 Eylül 2009, 02:58:22 Gönderen: medilayn »

glmcn

• Ziyaretçi
Ynt: eXtra-kontör
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2009, 08:23:02 »
Nasıl kontör kazanmaya başlayacağım?

ExtraKontör'e üye olduktan sonra, Profil bilgilerinizi doldurarak Kontör kazanmaya başlayabilirsiniz. SMS ve e-mail ile göndereceğimiz tanıtım mesajlarını görüntüledikçe Kontör kazanacaksınız. Sizlere mümkün olduğu kadar profilinize ait bilgilere göre reklam gönderebilmemiz için profilinizi eksiksiz olarak doldurmanız ve güncel tutmanız önem arz etmektedir.

Kazandığımız Kontör'leri nasıl hesaplıyorsunuz?

Extrakontör tarafından gönderilen her reklamın kontör miktarı belli parametrelere göre hesaplanarak belirlenir. Bu durumda gönderilen reklamın içeriği ve yöntemi kazanılacak kontör miktarında belirleyicidir. E-mail ile gönderilen reklamlarda o reklam karşılığı kazanacağınız kontör miktarı belirtilmektedir. Örn Bu Reklamı Okursanız 0.025 Kontör Kazanacaksınız. / SMS ile gönderilen reklamların kontör karşılığını Bireysel Sayfam altında bulunan kontör hareketlerim linki üzerinden takip edebilirsiniz. Örn Şu ana kadar toplam 20 adet SMS reklamı aldınız, bu reklamlardan kazandığınız Kontör mikatarı 1'dir. Bir SMS reklamı aldığınızda bu 0.05 Kontör eder. / Arkadaşlarınızı davet ederek kazandığınız kontörler, arkadaşlarınız içerisinde davet üzerine siteye üye olanlar üzerinden hesaplanır. Örn Davetiniz üzerine siteye üye olan arkadaş sayınız 2 ise bunlardan kazandığınız Kontör miktarınız 0.1'dir.

Bana gelen her reklam mesajından kontör kazanacak mıyım?

Kontör kazanabilmek için size gönderilen reklam mesajlarını okumanız yeterli.

Daha çok Kontör kazanmak için ne yapmalıyım?

Profil bilgilerinizi güncelleyerek daha çok reklam mesajı alabilirsiniz. Görüntülediğiniz mesaj sayısını artırdıkça daha çok Kontör kazanırsınız. Ayrıca davet etmiş olduğuz arkadaşlarınız sisteme üye olmaları halindede kontör kazanabilirsiniz.

arkadaşlar referans mail adresine Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin yazarsanız sevinirim :) birde bu siteyi deneyelim bakalım
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2009, 12:24:40 Gönderen: glmcn »

Çevrimdışı lemonyak

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2009, 08:51:58 »
2007 yılında üye olmuştum bu siteye hiç bulaşmayın bence

Multicell   +0,05   12.02.2009 17:44:32
Multicell   +0,05   14.06.2008 16:13:58
Multicell   +0,05   13.06.2008 22:44:17
Multicell   +0,05   29.05.2008 01:42:10
Multicell   +0,05   14.02.2008 14:44:00
Multicell   +0,05   17.01.2008 19:16:08
Multicell   +0,001   29.12.2007 22:22:03

bunlarda kazancım ve tarihleri :)
...

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2009, 19:15:37 »
tavsiyeni dikkkate alıyorum ve numaramı sistemlerinden siliyorum bide onlarım iki parça mesajlarıyla uğraşmayım

Çevrimdışı hastesi

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2009, 15:27:28 »
Evet bencede hiç bulaşmayın bisürü refimle üye yaptım sonra deneme amaçlı bi hediye istedim. O ana kadar herşey güzeldi fakat hediyemi göndermediler. Mesaj attım gelmedi ürün die. Sonra onlar aksilik için özür dilediler. İsteğiniz doğrultusunda 100 kontor yollayalım dediler. Kabul ettim. Onuda yollamadılar. Tekrar mesaj attım. Ondan sonra cevap verme tenezzülününde bulunmadılar bile. Sonra tekrar mesaj attım. Bu sefer madem yollamıyorsunuz hediyeleri o zaman kazananlar listesinden adımı silin dedim. Ama en az 1 yıl oldu tık. Yok. Güya ilk kazananım hediyeyi ama ortada hediyem yok. (: Mustafa ben oluyorum. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Benden size tavsiye ;)

Çevrimdışı ahmetk80

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: www.extrakontor.com-kazandırıyor
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2013, 15:06:34 »
hastesi kardes sende herseyi biliyorsun,senin yapipta kazandigin bisey varsa bizede yaz bizde faydanalim

Çevrimdışı lamal

• Usta Kampanyacı
Ynt: www.extrakontor.com-kazandırıyor
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2013, 21:04:12 »
Siteye girilmiyor..