Bağlanılan Hatırlatmalar

• Knedir?: 02 Haziran 2010

Gönderen Konu: K nedir?  (Okunma sayısı 94145 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gonulyesil

• Ziyaretçi
Ynt: K nedir?
« Yanıtla #720 : 02 Haziran 2010, 17:48:01 »
"emek" ten kastınızın "tahmin yürütmek" olduğunu düşünerek teşekkür ediyorum..

Çevrimdışı kelimeler_yetse

• Usta Kampanyacı
  • kaderini yaşa yada yenisini yaz!
« Yanıtla #721 : 02 Haziran 2010, 17:48:58 »
gönül tebrik ederim..

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #722 : 02 Haziran 2010, 17:49:11 »
teşekkür ederim :)

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #723 : 02 Haziran 2010, 17:49:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bu yazılanları üzerime alınmak istemiyorum. ilk defa büyük bir ödül kazandım ve çok mutuluyum. Allah sizlere de nasip eder umarım.
sizi tebrik ediyorum gönül hanım hediyenizi iyi günlerde kullanın emeklerinizin karşılığını aldığınız sonuçta  ;)

Vaynet, iftira atmaktan vazgec, düşündügün gibi bi olay yok.  İnsanların sevinçlerini gölgelemeyin böyle yaparak. Sen 100 tane katılım bile yapsan emin ol kazanamazsın. Fesatlıkla çekememezlikle elinize sadece koca bir sıfır geçer böyle.  Daha fazla iftira atma artık.  >:(
Bir şey doğru düzgün yapılsın sonuna kadar destekleyelim ve biz de kazanamazsak bile heyecanını yaşayalım kazanan arkadaşımızın sevincine ortak olup onunla sevinelim...

fakat ortada ciddi çelişkiler var ben bunlardan bahsediyorum kimsenin kazandığı ödülde gözüm yok  diğer yazdıklarınızı cevap vermeye değer bulmuyorum

ama kimseyi suçlayamam ucu başı belli olmayan bişeyle bu kadar uğraştığım için asıl suç bende
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2010, 17:51:39 Gönderen: vaynett »

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #724 : 02 Haziran 2010, 17:51:51 »
bu işin başında olmak ne demek anlamış değilim ama konuyu uzatarak burda tartışma yapmaya luzüm görmüyorum.. moderatör arkadaşlarımız zaten konunun çirkinleştiğini farkettikleri an müdehale edecektir.

Çevrimdışı cilekrecelii

• Hero Member
« Yanıtla #725 : 02 Haziran 2010, 17:52:20 »
arkadaşlar bırakalımda tek forumda kazanan arkadaşımız olarak gonul kazandığın güzel hediyenin mutluluğunu yaşasın bu şekilde konuşurak istemeyerekde olsa kendisini üzüyor olabiliriz
gonulcum güle gule kullan tekrar canım bizde kazanırız inş şansın gerek olduğu bu yarışmada şanslınla kazandın darısı bizim başımıza  :)

Çevrimdışı Lc

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #726 : 02 Haziran 2010, 17:54:35 »
nasıl bir saçmalık bu tc kımlık nomu vermeyeceğimi buradan da söylemiştim hatta yetkili kişi ilede görüşüp bunu ilettim  ne ben nede eşim tc kımlık nolarımızı vermedik ama onaylandı dıyor çok komik bir durum  ;D