Bağlanılan Hatırlatmalar

• Knedir?: 02 Haziran 2010

Gönderen Konu: K nedir?  (Okunma sayısı 94557 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gonulyesil

• Ziyaretçi
Ynt: K nedir?
« Yanıtla #560 : 29 Mayıs 2010, 13:03:09 »
son video olmasaydı bi çok kişi tahmin edemeyecekti zaten..son video da iyice gözümüze soktular ne olduğunu :)

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
« Yanıtla #561 : 29 Mayıs 2010, 13:06:02 »
benimkide onaylanmıs bugun =)

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #562 : 29 Mayıs 2010, 13:06:14 »
Ben ilk başlarda şu siteyi buldum. Çünkü video'nun birinde adam masadaki parayı kapıyodu  ;D

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Birde facebooktaki gruplarında soldaki video knedir'in ipucu videolarıyla aynı formatta hazırlanmış

Tüm bunlardan yola çıkarak, Online Müzayede Sitesi- Kaponu.com diye cevap vermiştim  ;D Kabul etmişler saolsunlar  ;D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #563 : 29 Mayıs 2010, 13:07:49 »
tek müfettiş gadget benim sanıyordum..;D

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #564 : 29 Mayıs 2010, 13:38:19 »
Arkadaşlar bu kadar kimlik nomuzu veriyoruz...bu neden oluyor kimlik no öyle olur olmaz verilir mi üstelik doğum tarihi de veriyoruz bence şüpheli bir durum...üstelik şirket felan yok ortada ingiltereden felan bahsediliyor kafa karıştırmak gibi olmasın ama ben işkillnmeye başladım arkadaşlar..bakın sakın yanlış anlamayın ama ben de tereddüt içindeyim açıkçası
tamam sadece kimlik no ile bişey yapılamayabilir ama off tam net bişey yok ki sanki ortada  ???

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #565 : 29 Mayıs 2010, 13:39:00 »
tc kimlik numarası, seri no olmadan herhangi bir işe yaramıyor arkadaşlar en azından ben öyle biliyorum..içinizi ferah tutun..

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #566 : 29 Mayıs 2010, 13:47:37 »
Tc kimlik no ile bişey yapılabilmesi için şunlar lazım. Sadece kimlik no ile bişey yapılabilseydi dolandırılmayan insan kalmazdı

Seri:
Seri no:
Baba Adı:
Anne Adı:
Doğum Yeri:
Doğum tarihi:
Cilt no:
Aile sıra no:
Sıra no:
Cüzdanın Kayıt nosu:
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #567 : 29 Mayıs 2010, 13:49:30 »
Tc kimlik no ile bişey yapılabilmesi için şunlar lazım. Sadece kimlik no ile bişey yapılabilseydi dolandırılmayan insan kalmazdı

Seri:
Seri no:
Baba Adı:
Anne Adı:
Doğum Yeri:
Doğum tarihi:
Cilt no:
Aile sıra no:
Sıra no:
Cüzdanın Kayıt nosu:
valla bilemiyorum ben ufak tefek yazılımla uğraşırken gözlerime inananamdığım anlar yaşadım...karşımızdaki muhattabımız kim acaba  hangi ajans hangi firma hangi şirket domainden aratalım ben ulaşamadım ...Sadece birisi çıkmış bakın böyle böyle bir kampanya yaptım demiş..bu durumda açıklama bekliyoruz insanların kimlik noları toplayanlardan.
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2010, 13:52:57 Gönderen: vaynett »

gonulyesil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #568 : 29 Mayıs 2010, 13:51:23 »
bu adamların katakulli işlerle münasebetleri olduğunu sanmıyorum..benim içim rahat..umarım forumdan birileri kazanır..

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #569 : 29 Mayıs 2010, 13:51:52 »
Bide şöyle bişey var. Adamlar ilk başta kendileri istemediler tc kimlik nolarını. Tamamen bizim şikayetlerimiz doğrultusunda böyle bi adım atmaya karar verdiler. İlk başta istemiş olsalar o zaman sorun olurdu.