Gönderen Konu: her 10 günde 1 toshiba laptop kazanma şansı  (Okunma sayısı 5769 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı xcelis

• Usta Kampanyacı
Ynt: her 10 günde 1 toshiba laptop kazanma şansı
« Yanıtla #20 : 29 Nisan 2010, 12:43:52 »
valla arkadaşlar bugun 15:00 de belli olacak ilk kazanan ama o yazan kişinin yorum sayısı zaten uçuktu.
bi arkadaşımdan duydum adamın biri sırf bu iş için program yazmış sitelere otomatik üye olan yorum yazan ve cep telefonu notebook plazma tv kazanmadığı şey kalmamış :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

xzcelis.wordpress.com

Çevrimdışı fatuzer

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 29 Nisan 2010, 12:48:31 »
siteler genelde otomatik üyeliği engellemek için güvenlik kodu istiyor çoğunda işe yaramıyordur yazdığı program

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : 29 Nisan 2010, 12:52:26 »
bende bugün biraz araştırdım hiç bulaşmamak en iyisi.gerçektende kazanmak imkansız.yorumların çoğu onay almazken o kişi nasıl bunu yapmış bilmiyorum ama kazanana tebrikler demekten başka şansım yok sanırım ne yapalım bundanda vazgeçtik  :D

Çevrimdışı nilgün27

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 29 Nisan 2010, 14:32:58 »
10günde bir ama yenileniyomuş
şansı deneycem ben

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 02 Mayıs 2010, 18:07:08 »
yani var ya bu kadar saçma sapan bir kampanya görmedim ben 500 ün üzerinde mesajım onaylanmamış...üstelik diğer yazılanlarla çok benzerdi hepsi...bunun yanında onaylanmayı bekleyen 900 den fazla var onlardan da hiç ümidim yok yazıklar olsun boşa uğraştık  ??? ???

SüsLü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 02 Mayıs 2010, 18:52:54 »
yani var ya bu kadar saçma sapan bir kampanya görmedim ben 500 ün üzerinde mesajım onaylanmamış...üstelik diğer yazılanlarla çok benzerdi hepsi...bunun yanında onaylanmayı bekleyen 900 den fazla var onlardan da hiç ümidim yok yazıklar olsun boşa uğraştık  ??? ???
ara şikayet et yedirme hakkını

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 02 Mayıs 2010, 19:13:25 »
yani var ya bu kadar saçma sapan bir kampanya görmedim ben 500 ün üzerinde mesajım onaylanmamış...üstelik diğer yazılanlarla çok benzerdi hepsi...bunun yanında onaylanmayı bekleyen 900 den fazla var onlardan da hiç ümidim yok yazıklar olsun boşa uğraştık  ??? ???
ara şikayet et yedirme hakkını

arkadaşlar bu işin içinde kesinlikle bir iş var ya kafadan siliyorlar yorumları ya da belirli kişilere veriyorlar konu ile alakalı çok güzel yorumlar getirlmiş ama onaylanmamış bunun altında ben başka şeyler ararım bu düpedüz haksızlık bi de koskoca sabah yani yuhhh yazıklar olsun

Buyrun onaylanmayan yani reddedilen  mesajlara örnek

-her yıl genelde Temmuz ayı içerisinde burada DOĞA FESTİVALİ yapılıyor.Katılmanızı ve görmenizi tavsiye ederim

-İlçenin yarısı ormanlık alandır. Tarıma elverişli arazinin su tutma kapasitesi az, yeraltı suyu kısıtlı olduğu için ilçede kuru ve sulu tarım yapılmaktadır.

-İşte anadolunun en sevdiğim yönlerinden birisi de ayrıntılarda gizili ayrıntıalar gizlenmiş böyle küçük ve eski mimari yapılar beni benden alıyor

-Herkes şampiyonluk lafı almış gidiyor haftaya ankaragücü maçı var sonra da trabzon kimse bu maçların kolay olduğunu düşünmesin

-Mourinho'nun zafer çığlığı ya neden olmasın 37 yıldır ilk defa finale çıkan bir takım var bence anormal bir durum yok böyle şeylere takılmayın

bunun gibi yüzlerce reddedilen yorum varrr
Şimdi bu yorumlar onaylanmayacak yorumlar mı arakadaşlar?Siteyi bir inceleyin nelerrrr neler onaylanmış ve yayınlanmış böyle saçmalık olabilir mi? ???
 bu düpedüz haksızlık sonuna kadar gideceğim ve hakkımı arayacağım çocuk oyuncağı mı bu yaa insanların emeğini çalmak koskoca sabah ve doğan grubuna yakışıyor mu? ???

sizin olsun ödülünüz de yarışmanız da offf yaa sinir oldum
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2010, 19:25:16 Gönderen: vaynett »

Çevrimdışı wisellite

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 03 Mayıs 2010, 00:12:13 »
benden size bir dsot tavsiyesi, sakın sabah'ın yarışmalarına bulaşmayın yoksa kafayı yerseniz. ben bir kere hani şu haberlere tıklayıp puan kazanma olayına girmiştim. bir hafta gece gündüz uykusuz kaldım ve 145.000 puan yaptım kazanan 144.000 puan ile başkası oldu. aramadığım etmediğim yer kalmadı, çalık grubuna bile mail attım ama nafile, kimsenin umurunda olmadı. ben de hakkımı helal etmeyip Allah'a havale ettim. o yüzden boşa geçen zamanınızı daha hayırlı işlere vermenizi tavsiye ederim. kolay gelsin...

Çevrimdışı vaynett

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 03 Mayıs 2010, 00:26:27 »
şu andaki tablo tam bir fiyasko ya böyle bişey olamaz bıraktım artık puanlarım artıypor ama o da ara sıra onay bekleyen yazılardan seçiyorlar laptopunuz sizin olsun yaaaa  kaç tane oylamalı yarışmaya katıldım böyle birşey böyle bir haksızlık görmedim ??? ??? ???

Çevrimdışı xcelis

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 03 Mayıs 2010, 09:17:02 »
arkadaşlar dedim ben size kesin bişi var bunda imla kurallarına yorum içeriğine dikkat ettiğim halde onaylamıyorlar ya başka ne açıklaması olabilir ne uğraşcaz amann

xzcelis.wordpress.com