Gönderen Konu: Eti Gülümseten Fabrika Yardımlaşma Ve Paylaşım  (Okunma sayısı 319553 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
Ynt: Eti Gülümseten Fabrika Yardımlaşma Ve Paylaşım
« Yanıtla #4660 : 14 Mayıs 2010, 18:33:11 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
140 bin puan temizlenmiş hali. Yani bugün birçok verimi düşük modülü sildim. Ve akşam yerlerine yenilerini dikeceğim. 2 gün sonra 250 bini geçerim. merak etme.
Yok dostum yaparsın zaten yapamazsın demedim niye yapamayacaksın ama biraz geç kaldın. Neyse vardır bi bildiğin ben sadece bu verdiğin rakamlara göre imkansız dedim o kadar hani benimde işim matematikle olduğu için az biraz hesap yapabiliyorum excele gerek yok aslında ;)

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4661 : 14 Mayıs 2010, 18:35:01 »
140.000 Puanmı odu şimdide ;D 140.000 üretim kapasitem var diyodun üstte? 140.000 puanın olsa zaten şuan ilk 10da olurdun ;D Bence sen neyin ne oldugunu bilmiyosun. Oyunu kazandıracak olan puan MAVİ YILDIZ puanın. Eti cin puanın değil
Onu şimdi yanlış söyledi o üretim kapasitesi demek istemişte. Ama sana katılıyorum yani aklından geçenler neyse yanlış geçiyor. Bu şekilde imkansız lafı az gelir bide on-yüz milyonlu puanlardan bahsediyodu sanırım geçen o tamamen imkansız o değerler için.

Çevrimdışı audacious

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4662 : 14 Mayıs 2010, 18:41:31 »
140 bin üretim kapasitesiyle daha fazla üretimi olan birilerini geçmek fikri nasıl bir hesaptır anlamadım ki? Farklı yollar denemezsen ki bunlardan kastım hile, bu durumda dediğin imkansız. Yoksa senin ürettiklerin daha mı bereketli gerçekten bu hesabını hiç anlamadım. Hani cinpuanın çok yüksek desem bu üretimle imkansız öyle şaşırarak okuyorum yazdıklarını acaba benim matematiğim mi zayıf diyorum :)

140 bin puan temizlenmiş hali. Yani bugün birçok verimi düşük modülü sildim. Ve akşam yerlerine yenilerini dikeceğim. 2 gün sonra 250 bini geçerim. merak etme.

140.000 Puanmı odu şimdide ;D 140.000 üretim kapasitem var diyodun üstte? 140.000 puanın olsa zaten şuan ilk 10da olurdun ;D Bence sen neyin ne oldugunu bilmiyosun. Oyunu kazandıracak olan puan MAVİ YILDIZ puanın. Eti cin puanın değil
Valla genç yaşta bunadım herhalde. Ben de şaşırdım.  Puan yazmışım kusura bakmayın.  Üretim kapasitesi tabii ki.

Çevrimdışı balpötüşü

• Usta Kampanyacı
  • İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR!!!
« Yanıtla #4663 : 14 Mayıs 2010, 20:12:32 »
ben artık oynamıyorum arkadaşlar.puanım 26binlerde anlamadım nasıl çoğalcak bende bıraktım :'(
Senin dünyaya bakan pencerelerin kirli ise,benim çiçeklerim sana çamur görünür..!!

Çevrimdışı ciko_seko

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4664 : 14 Mayıs 2010, 20:17:42 »
auda dostum hesabına kurban olayım senin  ;D
benimde şuan 200bin kurduklarım 1 gün sonra bitince 400bin üretim olucak ve senin 2 gün sonra 250bin üretm olduğunda benim 500bin üretim olucak  ;D ve şuan birinci olan kişiyi düşünemiyorum bile ;D
umarım yüzdelikleri kullanıyorsundur  ::)  yüzde 24 e kadar + yükseltme imkanın var...
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Destek Verenlere İstediği Her Kampanyada Seve Seve Destek Olurum...

Çevrimdışı mukoo

• Usta Kampanyacı
  • Bir bakış borcun var bana.... G.E.E.<3
« Yanıtla #4665 : 14 Mayıs 2010, 20:26:02 »
bende saatlerce takip etmeme rağmen ilk 100e bile giremedimm bırakıyorm bende:( çoook zaman alıyorr  karşılığıda olsa üzülmiyecem ama :( boş boş vakit harcamış gibi hisettiiimmm :(  :( :( :(
bazen durup dururken, birine "pardon bakar mısınız?" diyip sonra "ne bakıyosun lan ?" diyerek olay çıkarasım geliyo, sonra gidiyo. :)

Çevrimdışı mehpare01

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4666 : 14 Mayıs 2010, 21:38:49 »
ben tüm gündür koli gönderemiyorum arkadş listesine gönderildi diyor fakat puan hiç düşmüyor gönderilen listede çıkmıyor bende mecbur ülkeye gönderiyorum liste seçmekden gına geldi ama nafile gitmiyor koliler
olduğu kadar olmadığı kader..

Çevrimdışı gungem

• Usta Kampanyacı
  • Şanssızım Bu Sıralar :(
« Yanıtla #4667 : 15 Mayıs 2010, 00:55:44 »
arkadaşlar ben koli göndermeye devam ediyorum ama
bazıları kazanıp yarışmayı bırakmışlardır bazıları da pes etmişler sanırım
kimler kabul etmeye devam ediyorsa listeyi bir güncellesek de ona göre gönderim yapsam diyorum ::)
Ahhh! Nerde o eski kampanyalar....

Çevrimdışı venüsger

• Usta Kampanyacı
    • Kadına Dair
« Yanıtla #4668 : 15 Mayıs 2010, 01:34:34 »
Ya ben de kolileri kabul et kısmına giremiyorum uygulamaya git diyorum gönderilen kolilerden ama girmiyor donuyor öyle tıkandı heralde  fazla koliden nolcak bilmiyorum. :(
Hak ettiğin kadarını,hak ettiğin vakitte alırsın...

Çevrimdışı erkantas749

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4669 : 15 Mayıs 2010, 01:55:07 »
oluyor öyle sorunlarda sonra geçio şükür bende öyle bişe olmadı daha tıkır tıkır gidioz bakalım ne olacak...:)