Gönderen Konu: Eti Gülümseten Fabrika Yardımlaşma Ve Paylaşım  (Okunma sayısı 319549 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nss

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Eti Gülümseten Fabrika Yardımlaşma Ve Paylaşım
« Yanıtla #4460 : 08 Mayıs 2010, 22:25:21 »
arkadaşlar ben oyuna yeni başladım. tesisleri ve depoyu kurdum yolları bağladım. hepsinde çalışıyor yazıyor. kamyon da aldım. ama stoklarım sıfır gözüküyor. sorun nedir acaba? 1 gün mü geçmesi gerekiyor acaba?

Çevrimdışı mukoo

• Usta Kampanyacı
  • Bir bakış borcun var bana.... G.E.E.<3
« Yanıtla #4461 : 08 Mayıs 2010, 22:40:13 »
Asiceylan MerâlGülşen
1 Büyük koli Eti Cin gönderdin.Açelya Damdelen
1 Büyük koli Eti Cin gönderdin.Devrim Eyüp Karaaslan
1 Büyük koli Eti Cin gönderdin.Emine Gungem
1 Büyük koli Eti Cin gönderdin.Esrabirkan Isimyok
1 Büyük koli Eti Cin gönderdin.Gamze Akincioglu
1 Büyük koli Eti Cin gönderdin.Kampanya Nurşen Krnlk
1 Büyük koli Eti Cin gönderdin.
bazen durup dururken, birine "pardon bakar mısınız?" diyip sonra "ne bakıyosun lan ?" diyerek olay çıkarasım geliyo, sonra gidiyo. :)

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #4462 : 08 Mayıs 2010, 22:49:14 »
arkadaşlar bana 500 tane filan koli gelmiş evde olmadıgımdan kabul edemedim şimdi herkesinkini kabul ediyorum kusuruma bakmayın :)

Çevrimdışı ciko_seko

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4463 : 08 Mayıs 2010, 22:50:52 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Ben de yarışma sonundaki puanımı hesapladım az önce.  10 milyonu geçiyorum.  Tabii ki yeni bir puanlama yöntemi geliştirmezlerse.
Şu anki puanım 0.

Her hafta en yüksek puan alan yarışmacının 1-2-3-4-5-6 hafta boyunca aldığı puanların toplamı Macbook kazandıracak. Yani sen 5 hafta boyunca hiç puan alamayıp son hafta 10 milyon puan alırsan kazanacagın tek şey Ipod olur. Demedi deme...
sco dostum söylediğin şeyde mantık hatası var ""1-2-3-4-5-6 hafta boyunca aldığı puanların toplamı"" yani bu demek oluyorki 0+0+0+0+0+10m =10m yani hepsinin toplamı yine aynı sonuç  ???

ayrıca senin kasketmek istediğin gibi bir durum olsa her hafta puanlar sıfırlanması gerekirdi,
bu yüzden puanlar sıfırlanmıyor sürekli toplanıyor ve ipod ödülünü belirlemek için sarı yıldız olayını kullanıyorlar sarı yıldızı alan ipodu alıyor ;) eğer mail atıp sorduysanda sanırım onlar yanlış anlatmış yada sen yanlış anlamışsın  ;)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Destek Verenlere İstediği Her Kampanyada Seve Seve Destek Olurum...

Çevrimdışı dunyaninnisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4464 : 08 Mayıs 2010, 22:55:11 »
Ben de yarışma sonundaki puanımı hesapladım az önce.  10 milyonu geçiyorum.  Tabii ki yeni bir puanlama yöntemi geliştirmezlerse.
Şu anki puanım 0.

Her hafta en yüksek puan alan yarışmacının 1-2-3-4-5-6 hafta boyunca aldığı puanların toplamı Macbook kazandıracak. Yani sen 5 hafta boyunca hiç puan alamayıp son hafta 10 milyon puan alırsan kazanacagın tek şey Ipod olur. Demedi deme...
sco dostum söylediğin şeyde mantık hatası var ""1-2-3-4-5-6 hafta boyunca aldığı puanların toplamı"" yani bu demek oluyorki 0+0+0+0+0+10m =10m yani hepsinin toplamı yine aynı sonuç  ???

ayrıca senin kasketmek istediğin gibi bir durum olsa her hafta puanlar sıfırlanması gerekirdi,
bu yüzden puanlar sıfırlanmıyor sürekli toplanıyor ve ipod ödülünü belirlemek için sarı yıldız olayını kullanıyorlar sarı yıldızı alan ipodu alıyor ;) eğer mail atıp sorduysanda sanırım onlar yanlış anlatmış yada sen yanlış anlamışsın  ;)

şuan listede kim birinciyse son günde birinci olursa o alacak puanların toplamı yani, sco doğru demiş

Çevrimdışı ciko_seko

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4465 : 08 Mayıs 2010, 22:56:53 »
yani ben haftaya birinciyi geçsem ben alamıycammı ? nasıl düşünüyorsunuz anlamıyorum  ???
bu arada sco ne demiş son hafta 1 liğe yükselsen kazanamazsın böyle bişey olabilirmi ?
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  Destek Verenlere İstediği Her Kampanyada Seve Seve Destek Olurum...

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #4466 : 08 Mayıs 2010, 22:57:15 »
yani ben haftaya birinciyi geçsem ben alamıycammı ? nasıl düşünüyorsunuz anlamıyorum  ???

gecsen alırsın da nasıl geccen :)

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4467 : 08 Mayıs 2010, 22:57:39 »
Mukaddes Maytar
Mukaddes Maytar
Mukaddes Maytar
1 Büyük koli Eti Cin gönderdin
Mukaddes Maytar
Mukaddes Maytar
5*2=10 benden sana bir adet tır hediye muko :-*
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥

Çevrimdışı ciko_seko

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4468 : 08 Mayıs 2010, 22:59:16 »
yani ben haftaya birinciyi geçsem ben alamıycammı ? nasıl düşünüyorsunuz anlamıyorum  ???

gecsen alırsın da nasıl geccen :)
ya geçmeyi planlamıyorum aslında ama demişki
son hafta 1 liğe yükselsen  bile kazanamazsın böyle bişey olabilirmi ?

ayrıca şuan 15. sıradayım 1 haftada 75bin puan yapabildim  :) ;)

Çevrimdışı dunyaninnisi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4469 : 08 Mayıs 2010, 23:00:19 »
yani ben haftaya birinciyi geçsem ben alamıycammı ? nasıl düşünüyorsunuz anlamıyorum  ???
bu arada sco ne demiş son hafta 1 liğe yükselsen kazanamazsın böyle bişey olabilirmi ?

geçersen zaten alırsın, zaten puanlar sürekli toplanıyor üstüne ekleniyor, sen üstüne eklenmiş halini birden geçersen hile sayarlar silerler bunu biri yaptı ve hemen silindi, normal şartlarda şuan 1.ci geçmen imkansız ilk günden beri takip etmen gerekirdi